18. 5. 2022

Okresní přebor futsalu pokračoval čtvrtými jarními turnaji – 14.5.2022

V plánu byly jedna dohrávka a dva turnaje na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy, Stadion Vyškov a Bohdalice v parku.

Dohrávka v Marefách z minulého hracího dne se hrála již v pátek. Domácí přivítali rezervu Kozlan. V prvním poločase to vypadalo na vyrovnaný zápas, ale v druhém poločase se domácí prosazovali více a potvrdili jarní postupný postup v tabulce.

Ve Vyškově se odehrály tři úplně rozdílné zápasy s překvapivým průběhem. Hned v prvním narazil domácí tým na dobrou obranu Orlů a nenašel recept po celý zápas. Výsledkem byly nečekané tři body pro Orly. Ve druhém zapase Orli dobrý výkon nedokázali zopakovat a propadli dvouciferným přídělem. Ve třetím zápase soupeři opět předvedli rozdílné výkony, Fifák hrál velmi dobře proti favorizovanému ale nepřesnému Amoru a jen kousek štěstíčka mu chybělo k zisku bodu.

V Bohdalicích se Lazor opět potýkal s děravou sestavou. Toho využili Orli z Bučovic, když v druhém poločase otočili skóre a v druhém zápase smetli domácí Kozlany. Lazor pak měl velký problém také s domácími a jen tak tak uhrál tři body po remízovém průběhu zápasu.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Kloboučky Vyškov a Orli Bučovice.

Výsledky zápasů, tabulku a následující kolo naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/100?competitionId=O1A

Střelce branek naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/shooters/100?competitionId=O1A