Turnaj z Kozlan byl nakonec přesunut na nové hřiště v parku Bohdalice. Domácí tým posílil sestavu o několik zkušených futsalistů a hned to na zápasech bylo znát. Sice na body nedosáhl, ale s oběma favority sehrál vyrovnané zápasy. S Lazorem uhrál přijatelný výsledek a po celý zápas hostům šlapal na paty. S Mouřínovem si sice první poločas nechal utéct, ale druhý poločas získal alespoň dílčí úspěch, když hosty přehrál 6:5. Hlavním zápasem měl být souboj hostujících týmů, hra měla náboj, ale Lazor brzy získal mírný brankový náskok, pak kontroloval hru a rozdíl jen zvyšoval.

Na turnaji v Bučovicích se třízápasový turnaj smrsknul na jeden zápas a dva byly zrušeny, jelikož Sokol Ježkovice ze soutěže odstoupil. V zápase se utkaly dva týmy pravidelně bojující o stupně na pomyslné bedně OP. Vloni na podzim vyhrál tým Orlů 3:2, takže se teď hostům podařila odveta, tentokrát spíše po taktickém výkonu.

Ve Vyškově domácí tým nebyl favoritem a neměl co ztratit. Avšak určitou šanci měl pouze proti týmu z Maref. To byl také jediný vyrovnaný zápas, domácí až do závěru neztráceli naději alespoň na vyrovnání skóre. Zbývající zápasy byly v plné režii Amoru a oba také vyhrál dvouciferným výsledkem.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály Lazor a Amor Vyškov.