15. 1. 2020

OP 11.1.2020

Okresní přebor 11.1.2020

Další turnajové kolo zkompletovalo soutěž po 9 odehraných kolech. Bez bodové ztráty nyní byl jen již kompletní Eltsen, který se tím dostal do středu tabulky, přehrál Okrouhlici, Sídliště a Chotýšanům nadělil dvouciferný výprask. 7 bodů si odvezla Vlašim, která po remíze se Sídlištěm, shodným výsledkem o jedinou branku pokořila Okrouhlici i Chotýšany. Dvě výhry má Úročnice, která i v okleštěné sestavě porazila Sídliště i Okrouhlici, nestačila pouze na Chotýšany. Chotýšany v letošní sezóně nastoupily konečně v lepší sestavě, která jim ale vynesla jen jednu výhru, když porazily hladce Úročnici, pak utržily těžkou porážku s Eltsenem a nakonec nezvládly ani koncovku utkání s Vlašimí. Jediný bod získalo Sídliště, které remizovalo s Vlašimí, ale pak nestačilo na rozjetý Eltsen, a oslabené Úročnici nevstřelilo ani jednu branku. Bez bodového zisku skončila jen také nekompletní Ókrouhlice, která prohrála s Eltsenem, o branku z Vlašimí, a nakonec i s Úročnicí. Hrálo se slušně, bez vyloučení. Utkání řídila trojice Chaloupka, Borek, Maxián. Do čela aktivity se prostřílel Petrů Kamil z Elstenu, který bodově dotáhl Šmejkala Petra z Tismi. Petrů Kamil dostihnul i čelo střelců a má společně s Melicheram J. z Tismi na svém kontě 16 vstřelených branek.

Eltsen konečně nastoupil téměř kompletní (8 hráčů do pole), včetně nové posily Čabana O. a bylo to hned znát, nejprve přehrál nekompletní Okrouhlici, soupeř v úvodu špatně bránil a dovolil mu rychlý rozhodující náskok, u všech branek byl Shapoval 1+4, poté se rozstřílel po přestávce se Sídlištěm, Petrů K. hattrick, trefovali se do prázdné i power-play soupeře, a nakonec si smlsnul na Chotýšanech, kde řádila dvojice Zeman J. 6+4 a Petrů K. 4+2, navíc trefil břevno i tyč.

Vlašim nasadila na úvodní utkání 8 hráčů do pole a musela se popasovat s některými absencemi a se ztrátou Motyčky (údajný přestup do OTS Bn) a začala remízou se Sídlištěm, jediná trefa stačila na bod, mohli být i tři body ale v závěru minula odkrytou branku a pak přišel trest v podobě vyrovnání minutu před koncem, pak již posílena o Kašpara M. porazila o jedinou branku Okrouhlici, rozhodlo rychlé dvoubrankové vedení, ustála i power-play soupeře, měla i štěstí, když soupeř při power-play trefil tyč, a do třetice se urodil navlas stejný výsledek s Chotýšany, když otáčela utkání v závěrečné osmiminutovce, k tomu přidala dvě nastřelené tyče.

Úročnice, byť, hrála s jediným hráčem na střídání, sice nezvládla úvodní duel s Chotýšany po změně stran, kdy od dvouciferné porážky ji uchránil gólman Vnouček a trefovaná branková konstrukce, ale pak bez inkasované branky přehrála Sídliště, opět skvělý gólman, potvrzené brejky a na závěr přehrála i nekompletní Okrouhlici, Radačovský u skoro všech branek 2+2, trefená tyč, měli i štěstí, že soupeř se trápil v koncovce.

Chotýšany poprvé hrály s dostatečným počtem hráčů do pole, celkem jich bylo 7, a hned získaly první výhru v soutěži, když porazily nekompletní Úročnici, zejména lepší střeleckou muškou po přestávce, Korecký A. si vystřelil hattrick, kromě osmi branek celkem třikrát trefili brankovou konstrukci úročnické branky a dlouho je vychytával i gólman soupeře, pak však, posíleni ještě o jednoho hráče, tvrdě narazily na rozjetý Elsten, čestný úspěch jen v úvodu utkání, a nakonec nezvládly druhý poločas s Vlašimí, za nerozhodného stavu neproměnily tutovku a nakonec v závěrečné pětiminutovce 2x inkasovaly, jednou trefily i tyč, nepomohl ani čistý hattrick Zváry.

Sídliště nominovalo celkem 9 hráčů do pole, ale tentokrát je zrazovala koncovka, sice vydolovali bod minutu před koncem s Vlašimí, když jim nevyšla ani power-play, ale pak nestačili na Eltsen, když marně dotahovali třígólové manko z první poloviny utkání, z penalty se trefil Peter, čistý hattrick zaznamenal Komárek, a na závěr nevstřelili ani jednu branku oslabené Úročnici, když neproměnili ani 10mPK.

Okrouhlice nastoupila jen se dvěma hráči na střídání a nestačila na Eltsen, položily jí rychlé góly z úvodu a mizerná koncovka, pak o jedinou branku padla s Vlašimí, když opět jí soupeř v úvodu utekl, při power-play trefila jen tyč, a nakonec přenechala body i Úročnici, do třetice rychlé gólové manko, neproměněná penalta a také neúspěšná power-play.

Statistiky:

1900 branku Okrouhlice, ve 29 sezóně, trefil Černý A.

1500 branku Vlašimi, v 16 sezóně, vystřelil Pohorský J.

800 branku Sídliště, v 10 sezóně, vstřelil Peter J.

čekatelé: Bystřice – 2 branky do dvou tisíci jedno sté branky (24 sezóna), Tenisáci Bn – 11 branek do dvoutisícovky, 27 sezóna, Tisem – 4 branky do dvou tisící sté branky, 26 sezóna,  Eltsen Bn – 2 výhry do dvousté výhry (24 sezóna) a 13 branek do osmnáctistovky, Šindelář P. (Václavice) – 7 branek do dvoustovky (10 sezóna), Hoch P. (Chotýšany) – 2 branky do stovky (6 sezóna), Vobecký P. (OTS Bn) – 2 branky do stovky (9 sezóna), Stibůrek A. (Bystřice) – 8 branek do stovky (9 sezóna), Petrů L. (Eltsen Bn) – 3 branky do stovky (13 sezóna), Naňák P. (OTS Bn) – 10 branek do dvoustovky (19 sezóna), Hovorka V. (Vlašim) – 10 branek do stovky, 9 sezóna, Shapoval S. (Eltsen) – 8 branek do dvoustovky (8 sezóna), Sobotka L. (Eltsen) – 10 branek do stovky, 17 sezóna

Střelcem dne se stal se 9 góly Petrů K. z Eltsenu. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 10 branek, byl také hráč Eltsenu, Shapoval S.

Sestava dne:

Vrbovec D. (Eltsen) – Petrů K. (Eltsen), Zeman J. (Eltsen), Hošek R. (Úročnice), Peter J. (Sídliště)

O1A0601 R. S. Vlašim - SF Sídliště Benešov 1 : 1 (0 : 0)

Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Maxián Libor Branky (asistence): 29. Zrna Roman (Přitasil Vojtěch) - 39. Peter Jakub (Komárek Oldřich)
ŽK: 0 - Komárek Oldřich, Svoboda Rudolf AF: D 2/4 – H 3/4 Fair play (trestné body): D 6 – H 11
R. S. Vlašim: Vacek Tomáš, Kašpar Radim, Přitasil Josef, Pohorský Daniel, Přitasil Vojtěch, Linhart Filip, Zrna Roman, Sedmík Jaromír, Pohorský Jan
SF Sídliště Benešov: Brůža Martin, Pešek Ondřej, Komárek Oldřich, Lehký Lukáš, Peter Jakub, Šokin Petr, Svoboda Rudolf, Kymlička Libor, Kolenčík Martin, Stibůrek Martin Nejlepší hráč: Peter J. (Sídliště)

O1A0602 Eltsen Benešov - United Okrouhlice 5 : 2 (4 : 1)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Chaloupka Jiří Branky (asistence): 5. Shapoval Serhyi (Petrů Kamil), 8. Pane Artur (Shapoval Serhyi), 9. Čaban Ondřej (Shapoval Serhyi), 12. Petrů Kamil (Shapoval Serhyi), 33. Petrů Kamil (Shapoval Serhyi) - 13. Breburda Pavel (Černý Aleš), 30. Pivoňka Jiří (Falc Jan)                 ŽK: Breburda Pavel – O AF: D 0/4 – H 4/0 Fair play (trestné body): D 4 – H 6
Eltsen Benešov: Vrbovec David, Petrů Kamil, Pane Artur, Shapoval Serhyi, Čaban Ondřej, Ruš David, Petrů Lukáš, Sobotka Lukáš, Zeman Jáchym
United Okrouhlice: Benák Martin, Stěhule Jakub, Falc Jan, Falc Jan ml., Pivoňka Jiří, Černý Aleš, Breburda Pavel Nejlepší hráč: Petrů K. (Eltsen)

O1A0603 Lalula Úročnice - Kopeček Chotýšany 2 : 8 (0 : 2)

Rozhodčí: Maxián Libor, Borek Alexandr Branky (asistence): 37. Hošek Robin (Novák Tomáš), 39. Hošek Robin (Novák Tomáš) - 10. Hoch Petr (Korecký Arnošt), 20. Korecký Štěpán (Sysel Josef), 22. Říha Martin (Korecký Arnošt), 23. Korecký Arnošt (Hoch Petr), 27. Korecký Arnošt, 28. Korecký Arnošt (Hoch Petr), 30. Hoch Petr (Korecký Štěpán), 36. Hoch Petr (Říha Martin)
ŽK: Novák Tomáš - 0 AF: D 2/4 – H 3/4 Fair play (trestné body): D 6 – H 11
Lalula Úročnice: Vnouček Václav, Novák Tomáš, Radačovský Marek, Hošek Robin, Průša Jaroslav, Radil Tomáš
Kopeček Chotýšany: Staněk Jiří, Sysel Josef, Korecký Arnošt, Hoch Petr, Říha Martin, Korecký Štěpán, Radosta Jaroslav, Vobecký Tomáš Nejlepší hráč: Korecký A. (Chotýšany)

O1A0604 SF Sídliště Benešov - Eltsen Benešov 4 : 8 (0 : 1)

Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Maxián Libor Branky (asistence): 22. Komárek Oldřich (Peter Jakub), 27. Komárek Oldřich, 28. Komárek Oldřich, 40. Peter Jakub - 13. Petrů Lukáš (Shapoval Serhyi), 21. Ruš David (Shapoval Serhyi), 22. Shapoval Serhyi (Zeman Jáchym), 27. Petrů Kamil (Ruš David), 35. Pane Artur (Petrů Kamil), 37. Petrů Kamil, 38. Petrů Kamil, 39. Pane Artur (Petrů Kamil)
ŽK: 0 - Petrů Kamil AF: D 2/2 – H 3/1 Fair play (trestné body): D 4 – H 6
SF Sídliště Benešov: Brůža Martin, Pešek Ondřej, Komárek Oldřich, Lehký Lukáš, Peter Jakub, Šokin Petr, Svoboda Rudolf, Kymlička Libor, Kolenčík Martin, Stibůrek Martin
Eltsen Benešov: Vrbovec David, Petrů Kamil, Pane Artur, Shapoval Serhyi, Čaban Ondřej, Sobotka Lukáš, Ruš David, Petrů Lukáš, Zeman Jáchym Nejlepší hráč: Pane A. (Eltsen)

O1A0605 United Okrouhlice - R. S. Vlašim 3 : 4 (2 : 4)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Chaloupka Jiří Branky (asistence): 10. Pivoňka Jiří (Breburda Pavel), 20. Černý Aleš, 37. Breburda Pavel (Benák Martin) - 3. Pohorský Daniel (Přitasil Vojtěch), 6. Kašpar Radim, 13. Kašpar Michal (Kašpar Radim), 14. Přitasil Josef                                                                                AF: D 0/5 – H 0/2 Fair play (trestné body): D 5 – H 2
United Okrouhlice: Benák Martin, Stěhule Jakub, Falc Jan, Falc Jan ml., Pivoňka Jiří, Černý Aleš, Breburda Pavel
R. S. Vlašim: Vacek Tomáš, Kašpar Radim, Přitasil Josef, Pohorský Daniel, Přitasil Vojtěch, Linhart Filip, Zrna Roman, Sedmík Jaromír, Pohorský Jan, Kašpar Michal Nejlepší hráč: Vacek T. (Vlašim)

O1A0606 Eltsen Benešov - Kopeček Chotýšany 16 : 1 (6 : 1)

Rozhodčí: Maxián Libor, Borek Alexandr Branky (asistence): 2. Zeman Jáchym (Petrů Kamil), 8. Zeman Jáchym (Shapoval Serhyi), 11. Petrů Kamil (Zeman Jáchym), 15. Petrů Kamil (Zeman Jáchym), 16. Zeman Jáchym (Petrů Kamil), 17. Zeman Jáchym (Pane Artur), 21. Petrů Kamil (Zeman Jáchym), 26. Petrů Kamil (Pane Artur), 27. Sobotka Lukáš (Pane Artur), 28. Čaban Ondřej (Sobotka Lukáš), 33. Zeman Jáchym (Shapoval Serhyi), 34. Shapoval Serhyi (Petrů Lukáš), 35. Shapoval Serhyi (Zeman Jáchym), 36. Sobotka Lukáš (Pane Artur), 38. Pane Artur (Shapoval Serhyi), 39. Zeman Jáchym (Shapoval Serhyi) - 5. Sysel Josef (Zvára Filip)                                                                                                                             AF: D 3/1 – H 2/1 Fair play (trestné body): D 4 – H 3
Eltsen Benešov: Vrbovec David, Petrů Kamil, Shapoval Serhyi, Čaban Ondřej, Sobotka Lukáš, Petrů Lukáš, Zeman Jáchym, Pane Artur
Kopeček Chotýšany: Staněk Jiří, Sysel Josef, Korecký Arnošt, Hoch Petr, Vobecký Tomáš, Zvára Filip, Říha Martin, Korecký Štěpán, Radosta Jaroslav Nejlepší hráč: Zeman J. (Eltsen)

O1A0607 SF Sídliště Benešov - Lalula Úročnice 0 : 2 (0 : 0)

Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Maxián Libor Branky (asistence): - 22. Radačovský Marek (Hošek Robin), 38. Hošek Robin (Radil Tomáš)                                                                                                                       AF: D 2/2 – H 4/5 Fair play (trestné body): D 4 – H 9
SF Sídliště Benešov: Brůža Martin, Pešek Ondřej, Komárek Oldřich, Lehký Lukáš, Peter Jakub, Šokin Petr, Svoboda Rudolf, Kolenčík Martin, Stibůrek Martin
Lalula Úročnice: Vnouček Václav, Novák Tomáš, Radačovský Marek, Hošek Robin, Průša Jaroslav, Radil Tomáš Nejlepší hráč: Vnouček V. (Úročnice)

O1A0608 Kopeček Chotýšany - R. S. Vlašim 3 : 4 (2 : 1)

Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Maxián Libor Branky (asistence): 2. Zvára Filip (Hoch Petr), 12. Zvára Filip (Radosta Jaroslav), 33. Zvára Filip (Hoch Petr) - 4. Kašpar Michal (Přitasil Vojtěch), 32. Pohorský Jan (Přitasil Vojtěch), 35. Pohorský Jan (Linhart Filip), 39. Linhart Filip (Kašpar Michal)                                                                                                                                                             AF: D 3/1 – H 2/0 Fair play (trestné body): D 4 – H 2
Kopeček Chotýšany: Staněk Jiří, Sysel Josef, Korecký Arnošt, Hoch Petr, Vobecký Tomáš, Zvára Filip, Říha Martin, Korecký Štěpán, Radosta Jaroslav
R. S. Vlašim: Vacek Tomáš, Kašpar Radim, Přitasil Josef, Pohorský Daniel, Přitasil Vojtěch, Linhart Filip, Zrna Roman, Sedmík Jaromír, Pohorský Jan, Kašpar Michal Nejlepší hráč: Linhart F. (Vlašim)

O1A0609 United Okrouhlice - Lalula Úročnice 3 : 5 (1 : 3)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Maxián Libor Branky (asistence): 13. Breburda Pavel (Černý Aleš), 28. Černý Aleš (Pivoňka Jiří), 39. Černý Aleš (Breburda Pavel) - 6. Radačovský Marek (Novák Tomáš), 9. Radačovský Marek (Radil Tomáš), 20. Hošek Robin, 29. Hošek Robin (Radačovský Marek), 36. Radil Tomáš (Radačovský Marek)                                                                                                                                                        AF: D 1/2 – H 1/2 Fair play (trestné body): D 3 – H 3
United Okrouhlice: Benák Martin, Stěhule Jakub, Falc Jan, Falc Jan ml., Pivoňka Jiří, Černý Aleš, Breburda Pavel
Lalula Úročnice: Vnouček Václav, Novák Tomáš, Radačovský Marek, Hošek Robin, Průša Jaroslav, Radil Tomáš Nejlepší hráč: Černý A. (Okrouhlice)

TABULKA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

 

1.

Tenisáci Benešov

9

7

2

0

42: 18

23

 

( 8)

 

2.

OTS Benešov

9

7

0

2

58: 30

21

 

( 6)

 

3.

FC Tisem

9

6

1

2

70: 25

19

 

( 4)

 

4.

TJ Bystřice

9

6

1

2

45: 22

19

 

( 4)

 

5.

R. S. Vlašim

9

4

3

2

34: 36

15

 

( 0)

 

6.

Eltsen Benešov

9

4

1

4

47: 40

13

 

( 1)

 

7.

Lalula Úročnice

9

4

0

5

27: 30

12

 

( 3)

 

8.

FC Arsenal Benešov

9

4

0

5

32: 44

12

 

( 0)

 

9.

FK Bojovníci Václavice

9

2

2

5

33: 38

8

 

( -7)

 

10.

SF Sídliště Benešov

9

2

1

6

31: 50

7

 

( -8)

 

11.

United Okrouhlice

9

1

1

7

17: 44

4

 

(-11)

 

12.

Kopeček Chotýšany

9

1

0

8

19: 78

3

 

( -6)

 

TABULKA AKTIVITY ke dni 11.01.2020

Jméno

Oddíl

Aktivita

Branky

Asistence

 

Petrů Kamil

Eltsen Benešov

24

16

8

 

Šmejkal Petr

FC Tisem

24

8

16

 

Jasz Adam

TJ Bystřice

23

14

9

 

Shapoval Serhyi

Eltsen Benešov

20

7

13

 

Melichar Jakub

FC Tisem

19

16

3

 

Naňák Petr

OTS Benešov

19

6

13

 

Peter Jakub

SF Sídliště Benešov

18

13

5

 

Fišer Petr

FC Tisem

17

12

5

 

Bartůšek Adam

FC Tisem

17

9

8

 

TABULKA STŘELCŮ ke dni 11.01.2020

Jméno

Oddíl

Počet

 

Melichar Jakub

FC Tisem

16

 

Petrů Kamil

Eltsen Benešov

16

 

Sahula Tomáš

FC Arsenal Benešov

15

 

Jasz Adam

TJ Bystřice

14

 

Peter Jakub

SF Sídliště Benešov

13

 

Fišer Petr

FC Tisem

12

 

Motyčka Tomáš

R. S. Vlašim

11

 

KARTY ke dni 11.01.2020

Oddíl

Jméno

ŽK

ČK

 

Eltsen Benešov

Petrů Kamil

2

0

 

Eltsen Benešov

Ruš David

2

0

 

FC Arsenal Benešov

Bukovaz Lukáš

1

0

 

FC Arsenal Benešov

Chrpa Martin

1

0

 

FC Arsenal Benešov

Klabík Pavel

1

0

 

FC Arsenal Benešov

Klabík Tomáš

1

0

 

FC Tisem

Bartůšek Adam

1

0

 

FC Tisem

Fišer Petr

0

1

 

FC Tisem

Hašek Petr

1

1

 

FC Tisem

Hlaváč Jaroslav ml.

1

0

 

FC Tisem

Melichar Jakub

1

0

 

FC Tisem

Sochůrek Matěj

2

0

 

FK Bojovníci Václavice

Břicháček Jan

0

1

 

FK Bojovníci Václavice

Krejčí Michael

1

0

 

FK Bojovníci Václavice

Pýcha Pavel

2

0

 

Lalula Úročnice

Novák Tomáš

2

0

 

Lalula Úročnice

Radil Tomáš

1

0

 

OTS Benešov

Moudrý Kamil

1

0

 

OTS Benešov

Pavlečko Vladimír

1

0

 

OTS Benešov

Vlasák Dominik

1

0

 

OTS Benešov

Vlasák Libor

1

0

 

R. S. Vlašim

Hovorka Viktor

1

0

 

R. S. Vlašim

Kašpar Michal

1

0

 

R. S. Vlašim

Linhart Filip

1

0

 

R. S. Vlašim

Motyčka Tomáš

2

0

 

R. S. Vlašim

Sedmík Jaromír

1

0

 

SF Sídliště Benešov

Komárek Oldřich

1

0

 

SF Sídliště Benešov

Paňák Miroslav

0

1

 

SF Sídliště Benešov

Pešek Ondřej

3

0

 

SF Sídliště Benešov

Svoboda Rudolf

2

0

 

Tenisáci Benešov

Franěk Michal

0

1

 

Tenisáci Benešov

Hašek Václav

1

0

 

Tenisáci Benešov

Průcha Štěpán

1

0

 

TJ Bystřice

Brabenec Vojtěch

1

0

 

TJ Bystřice

Hašek Zdeněk

2

0

 

TJ Bystřice

Konopiský Adam

1

0

 

TJ Bystřice

Malík Dominik

1

0

 

TJ Bystřice

Stibůrek Jan

1

0

 

United Okrouhlice

Horák Jakub

1

0

 

United Okrouhlice

Stěhule Jakub

1

0

 

 ZASTAVENÍ ČINNOSTI:

 Fišer Petr (Tisem) – na 1 SU (zbytek trestu: ČK vražení do soupeře v přerušené hře)

 Hašek Petr (Tisem) – na 6 SU (zbytek trestu: ČK udeření soupeře do břicha v přerušené hře)

 Břicháček Jan (Václavice) – 3 SU (podražení soupeře zezadu v nepřerušené hře v souboji o míč)

 TREST SI ODSTÁLI:

 Franěk Michal (Tenisáci Bn) – ČK: vražení do soupeře v přerušené hře

 KONTUMAČNÍ VÝSLEDKY + POKUTA:

 FK Bojovníci Václavice – tři kontumační výsledky ve prospěch soupeřů ze dne 4.1.2020 (neuhrazené členské příspěvky na rok 2020) v utkání Václavice – Bystřice, Arsenal Bn – Václavice a Václavice – Tisem + pokuta v celkové výši 1.500 Kč (bude odečtena z jistiny)

 ZÁKAZ VÝKONU FUNKCE VEDOUCÍHO MUŽSTVA:

Krejčí Michael (Václavice) – podmíněně na 3 měsíce, tj. do 7.4.2020 (umožnění staru hráčů bez uhrazených členských příspěvků na rok 2020)

               TABULKA FAIR – PLAY

                         k 11.1.2020

pořadí

klub

trestné body

 1.

Kopeček Chotýšany

      22   

 2.

Lalula Úročnice  

      34

 3.

TJ Bystřice

      36

 4 - 5.

FC Arsenal Benešov

      40

 

OTS Benešov

      40

 6.

United Okrouhlice

      41

 7.

FK Bojovníci Václavice

      46

 8.

R. S. Vlašim

      47

 9.

Tenisáci Benešov

      49

10 - 11.

Eltsen Benešov

      46

 

FC Tisem

      49

12.

SF Sídliště Benešov

      52