OP 19.1.2019
OP 19. 1. 2019
Dohrávky podzimní části zvládla bez bodové ztráty jen Tisem, která figuruje na 2. místě. 4 body si odváží Eltsen (8. místo tabulky) za dvojzápas s Mračí a OTS (lídr soutěže). Po jedné výhře má Sídliště (9. místo), Bystřice (3. místo), Okrouhlice (5. místo) a Arsenal (10. místo). Dvě remízy získali Tenisáci (4. místo). Jediný bod vybojovala Vlašim (6. místo) a Mrač (7. místo). Stále bez výhry je jen Jablonná (11 místo). Utkání řídila trojice Mikolášek, Paseka, Urban. Hrálo se slušně bez vyloučení, v 11 zápasech bylo uděleno jen 9 žlutých karet. Lídrem aktivity zůstává nadále Vobecký P. z OTS 27 (14+13).
Tisem nasadila 8 hráčů do pole (z opor chyběl jen zraněný Šmejkal) a musela otáčet nepříznivý stav s Arsenalem v závěrečné osmiminutovce, vítěznou branku dala 3 minuty před koncem do prázdné branky, pak bez inkasované branky porazila Jablonnou, ale půl utkání se střelecky trápila, definitivně rozhodl 2 gól až osm minut před koncem.
OTS přijelo také s 8 hráči do pole a začalo remízou s Tenisáky, na bod stačila jediná povedená střela, a pak si zpravilo chuť na Vlašimi, nad kterou zcela jednoznačně dominovalo, tři střelci po dvou gólech.
Eltsen se 7 hráči do pole vyválčil ve dvojzápase s Mračí 4 body, v prvním utkání ztratil nadějné tříbrankové vedení po změně stran a pak v odvetě již nezaváhali, opět vedli o půli o tři branky a tentokrát si náskok udrželi i díky hattricku Shapovala.
Sídliště bez několika opor, se 7 hráči do pole, začalo těsnou výhrou nad Bystřicí, sice ztratilo dvoubrankové vedení, ale Kolenčík svým druhým gólem zajistil všechny body a nakonec ustálo bez újmy i power-play soupeře a ve druhém vystoupení nestačilo na Okrouhlici, v první půli nabídlo soupeři 10mPK, ten však neproměnili, bezbrankový stav vydržel do 22 minuty, pak dvakrát udeřil soupeř.
Bystřice jen se šesti hráči do pole začala těsnou porážkou se Sídlištěm, sice smazalo dvoubrankovou ztrátu, ale nezvládla závěrečnou power-play, pak posílena ještě o jednoho hráče porazila o jedinou branku Okrouhlici, musela otáčet nepříznivý stav z úvodu, trefila i tyč, soupeř v závěrečné pětiminutové power-play jen snížil.
Okrouhlice se 7 hráči do pole (absence Breburdy) si po změně stran poradila se Sídlištěm, bez inkasované branky, mohla si dovolit i neproměnit 10mPK a pak nezvládla duel s Bystřicí, sice rychle vedla, ale pak při power-play marně dotahovala náskok soupeře, kontaktní branka přišla až 5 vteřin před koncem.
Arsenal s 8 hráči do pole se musel vypořádat s absencí gólmana (nahradil ho hráč z pole) a začal těsnou porážkou s Tismí, střelce Sahula držel šance na úspěch první poločas, ale přišly laciné chyby a v závěru i o body, navíc ještě trefil břevno, poté si to napravil v důležitém duelu s Jablonnou, dlouho bylo utkání na vážkách, rozhodl až po přestávce střelec Sahula, navíc několik trefených tyčí, tři dvougólový střelci.
Tenisáci se 7 hráči do pole začali spíše fotbalovou remízou s OTS, jediná trefa přišla po půlhodině hry a přinesla bod, navíc gólman Franěk trefil tyč, pak si to samé, se stejným výsledkem zopakovali s Vlašimí, vyrovnaný průběh a opět spásná 30 minuta přinesla jedinou branku.
Vlašim s 8 hráči do pole začala plichtou s Tenisáky, jediná trefa přišla ve 28 minutě, víc než branek padlo žlutých karet, celkem tři, a pak, se sedmi hráči do pole nestačila na OTS, opět jedna vstřelená branka a hrála bez jediného faulu.
Mrač přijela jen s 5 hráči do pole bez řady opor, a v první konfrontaci s Eltsenem, dokázala smazat tříbrankové manko po změně stran a v odvetě již na stejného soupeře nestačila, šance byly a neproměnila je, navíc ve druhé půli dvakrát trefila tyč.
Jablonná nastoupila s 9 hráči do pole a jednou novou posilou a začala porážkou s Tismí, navíc nedala ani jednu branku, jen bojovnost nestačila a pak přišla porážka i s Arsenalem, přijatelný stav držela jen první poločas, pak ji soupeř trestal z brejků, navíc trefila dvě tyčky.
Střelcem dne se stal se 4 góly Sahula T. s Arsenalu. Nejlepším asistentem byl Vlasák D. z OTS, který připravil 4 branky.
Statistiky:
čekatelé: Tenisáci – 5 branek do devatenáctistovky (27 sezóna), Bystřice – 11 branek do dvoutisícovky (23 sezóna), Veselý O. (Mrač) – 3 branky do dvoustovky (17 sezóna), Kašpar M. (Vlašim) – 9 branek do dvoustovky (15 sezóna), Žižka O. (Tenisáci) – 5 branek do dvoustovky (13 sezóna), Topol J. (Jablonná) – 4 branky do stovky (7 sezóna), Kubásek M. (Eltsen) – 6 branek do stovky (18 sezóna), Bohata M. (Mrač) – 11 branek do stovky (12 sezóna), Hampešt J. (Bystřice) – 7 branek do stovky 13 sezóna), Strnad A. (Okrouhlice) – 7 branek do stovky (7 sezóna), Sobotka L. (Eltsen) – 13 branek do stovky (16 sezóna), Ruš D. (Eltsen) – 13 branek do stovky (10 sezóna), Petrů L. (Eltsen) – 11 branek do stovky (12 sezóna)
Sestava dne:
Franěk M. (Tenisáci) – Sahula T. (Arsenal), Hampl P. (Tisem), Vlasák D. (OTS), Petrů L. (Eltsen)
O1A0701 Tenisáci Bn - OTS Bn 1 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Mikolášek Jiří, Paseka Luboš AF: D 2/3 – H 2/1 Branky (asistence): 29. Žižka Ondřej (Mareš Václav) - 22. Hanuš Marek (Vlasák Dominik)
Tenisáci Bn: Franěk Michal, Balík Tomáš, Stibůrek Filip, Kořínek Josef, Mareš Václav, Zach Ondřej, Žižka Ondřej, Hanka David
OTS Bn: Hrazdíra Radek, Naňák Petr, Hanuš Marek, Vávra Martin, Vlasák Dominik, Lehán Marko, Moudrý Kamil, Rut Filip, Cacák Milan Nejlepší hráč: Balík T. (Tenisáci)
O1A0702 SF Sídliště Bn - TJ Bystřice 3 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Urban Pavel, Mikolášek Jiří AF: D 0/4 – H 0/1 Branky (asistence): 13. Stibůrek Martin (Svoboda Rudolf), 16. Kolenčík Martin (Svoboda Rudolf), 34. Kolenčík Martin (Svoboda Rudolf) - 25. Jasz Adam (Brabenec Vojtěch), 33. Brabenec Vojtěch (Jasz Adam)
SF Sídliště Bn: Brůža Martin, Stibůrek Martin, Kolenčík Martin, Komárek Oldřich, Svoboda Rudolf, Pešek Ondřej, Lehký Lukáš, Vovsík Pavel
TJ Bystřice: Malík Dominik, Balata Vojtěch, Brabenec Vojtěch, Stibůrek Jan, Hašek Zdeněk, Jasz Adam, Mádl Jan Nejlepší hráč: Kolenčík M. (Sídliště)
O1A0703 Tenisáci Bn - R. S. Vlašim 1 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Paseka Luboš, Urban Pavel AF: D 3/4 – H 1/2 Branky (asistence): 30. Stibůrek Filip (Mareš Václav) - 28. Motyčka Tomáš (Žirovnický Martin)
ŽK: Hanka David - Kašpar Radim, Kašpar Michal, Turek David
Tenisáci Bn: Franěk Michal, Zach Ondřej, Stibůrek Filip, Kořínek Josef, Mareš Václav, Žižka Ondřej, Hanka David, Balík Tomáš
R. S. Vlašim: Vacek Tomáš, Kašpar Radim, Žirovnický Martin, Linhart Filip, Kašpar Michal, Kubín Michal, Turek David, Motyčka Tomáš, Sedmík Jaromír Nejlepší hráč: Motyčka T. (Vlašim)
O1A0704 SF Sídliště Bn - Utd. Okrouhlice 0 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Mikolášek Jiří, Paseka Luboš AF: D 5/2 – H 1/3 Branky (asistence): - 22. Klíma Petr (Falc Jan ml.), 28. Pivoňka Jiří (Klíma Petr)
ŽK: Lehký Lukáš - 0
SF Sídliště Bn: Brůža Martin, Stibůrek Martin, Kolenčík Martin, Komárek Oldřich, Svoboda Rudolf, Pešek Ondřej, Lehký Lukáš, Vovsík Pavel
Utd. Okrouhlice: Hruška Radek, Stěhule Jakub, Falc Jan, Falc Jan ml., Stěhule Josef, Pivoňka Jiří, Klíma Petr, Strnad Aleš Nejlepší hráč: Klíma P. (Okrouhlice)
O1A0705 R. S. Vlašim - OTS Bn 1 : 8 (0 : 3)
Rozhodčí: Urban Pavel, Mikolášek Jiří AF: D 0/0 – H 1/2 Branky (asistence): 32. Sedmík Jaromír (Vacek Tomáš) - 9. Rut Filip (Naňák Petr), 15. Naňák Petr (Vlasák Dominik), 19. Naňák Petr (Vlasák Dominik), 23. Hanuš Marek (Moudrý Kamil), 29. Moudrý Kamil (Naňák Petr), 35. Vávra Martin (Hanuš Marek), 38. Hanuš Marek (Vlasák Dominik), 40. Vávra Martin (Moudrý Kamil)
R. S. Vlašim: Vacek Tomáš, Kašpar Radim, Žirovnický Martin, Linhart Filip, Kubín Michal, Turek David, Motyčka Tomáš, Sedmík Jaromír
OTS Bn: Hrazdíra Radek, Cacák Milan, Naňák Petr, Hanuš Marek, Vávra Martin, Vlasák Dominik, Lehán Marko, Moudrý Kamil, Rut Filip Nejlepší hráč: Naňák P. (OTS)
O1A0706 Utd. Okrouhlice - TJ Bystřice 3 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Paseka Luboš, Urban Pavel AF: D 0/1 – H 0/1 Branky (asistence): 9. Falc Jan ml. (Stěhule Jakub), 11. Strnad Aleš (Stěhule Jakub), 40. Pivoňka Jiří (Klíma Petr) - 12. Jasz Adam (Hašek Zdeněk), 19. Hašek Zdeněk, 24. Hašek Zdeněk (Brabenec Vojtěch), 32. Maršoun Lukáš (Balata Vojtěch)
Utd. Okrouhlice: Hruška Radek, Stěhule Jakub, Falc Jan, Falc Jan ml., Pivoňka Jiří, Stěhule Josef, Klíma Petr, Strnad Aleš
TJ Bystřice: Malík Dominik, Balata Vojtěch, Brabenec Vojtěch, Stibůrek Jan, Hašek Zdeněk, Jasz Adam, Mádl Jan, Maršoun Lukáš Nejlepší hráč: Hašek Z. (Bystřice)
O1A0707 FC Arsenal Bn - FC Tisem 3 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Mikolášek Jiří, Paseka Luboš AF: D 3/3 – H 1/4 Branky (asistence): 5. Sahula Tomáš (Kaňka Lukáš), 18. Sahula Tomáš, 38. Rybka Zdeněk (Prégr Dominik) - 12. Sochůrek Matěj (Vaněček Dušan), 24. Hampl Petr (Fišer Petr), 32. Sochůrek Matěj (Hampl Petr), 37. Hampl Petr
ŽK: Prégr Dominik - 0
FC Arsenal Bn: Kahoun Jiří, Chrpa Martin, Sahula Tomáš, Prégr Dominik, Pavlík Miroslav, Kočí Matěj, Kaňka Lukáš, Klabík Tomáš, Rybka Zdeněk
FC Tisem: Sejk Martin, Hampl Petr, Hlaváč Jaroslav ml., Fišer Petr, Vaněček Dušan, Zeman Josef, Dvořák Ladislav, Sochůrek Matěj, Havránek Milan Nejlepší hráč: Hampl P. (Tisem)
O1A0708 Eltsen Bn - D. Parťáci Mrač 3 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Urban Pavel, Mikolášek Jiří AF: D 1/3 – H 4/3 Branky (asistence): 10. Petrů Lukáš (Kačer Adam), 11. Kačer Adam, 19. Žižka Jan (Petrů Lukáš) - 24. Veselý Ondřej (Vlček Filip), 27. Šach David (Vlček Filip), 29. Kaucký Václav (Veselý Ondřej)
ŽK: Bubeník Ladislav - 0
Eltsen Bn: Vrbovec David, Bubeník Ladislav, Shapoval Serhyi, Kačer Adam, Žižka Jan, Malý Jiří, Petrů Lukáš, Sobotka Lukáš
D. Parťáci Mrač: Soudný Jiří, Kaucký Václav, Vlček Filip, Šach David, Veselý Ondřej, Kříž Jakub Nejlepší hráč: Vlček F. (Mrač)
O1A0709 Ď. Jablonná - FC Tisem 0 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Paseka Luboš, Urban Pavel AF: D 1/3 – H 1/3 Branky (asistence): - 13. Havránek Milan (Hampl Petr), 32. Hampl Petr (Vaněček Dušan), 40. Zeman Josef (Hlaváč Jaroslav ml.)
ŽK: Bartoš Jan - 0
Ď. Jablonná: Šach Martin, Mlejnek Martin, Šeba Václav, Štrobach Miloslav, Rabiňák Lukáš, Švejda Pavel, Bačík Hynek, Bartoš Jan, Vrkoslav Roman, Novák Richard
FC Tisem: Sejk Martin, Hlaváč Jaroslav ml., Fišer Petr, Hampl Petr, Vaněček Dušan, Zeman Josef, Dvořák Ladislav, Sochůrek Matěj, Havránek Milan Nejlepší hráč: Sochůrek M. (Tisem)
O1A0710 D. Parťáci Mrač - Eltsen Bn 1 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Mikolášek Jiří, Paseka Luboš AF: D 0/2 – H 2/3 Branky (asistence): 34. Veselý Ondřej - 2. Shapoval Serhyi (Bubeník Ladislav), 11. Petrů Lukáš (Žižka Jan), 12. Shapoval Serhyi (Petrů Lukáš), 29. Shapoval Serhyi (Žižka Jan), 38. Sobotka Lukáš (Petrů Lukáš)
ŽK: 0 - Kačer Adam
D. Parťáci Mrač: Soudný Jiří, Kaucký Václav, Vlček Filip, Šach David, Veselý Ondřej, Kříž Jakub
Eltsen Bn: Vrbovec David, Bubeník Ladislav, Kačer Adam, Shapoval Serhyi, Žižka Jan, Malý Jiří, Petrů Lukáš, Sobotka Lukáš Nejlepší hráč: Shapoval S. (Eltsen)
O1A0711 Ď. Jablonná - FC Arsenal Bn 3 : 7 (2 : 3)
Rozhodčí: Urban Pavel, Mikolášek Jiří AF: D 0/3 – H 3/2 Branky (asistence): 16. Rabiňák Lukáš (Novák Richard), 20. Mlejnek Martin (Rabiňák Lukáš), 40. Šeba Václav - 6. Kaňka Lukáš (Prégr Dominik), 7. Kočí Matěj (Chrpa Martin), 17. Sahula Tomáš (Kočí Matěj), 27. Sahula Tomáš (Rybka Zdeněk), 33. Kočí Matěj (Chrpa Martin), 35. Kaňka Lukáš (Rybka Zdeněk), 39. Prégr Dominik (Chrpa Martin)
Ď. Jablonná: Šach Martin, Mlejnek Martin, Šeba Václav, Štrobach Miloslav, Rabiňák Lukáš, Bačík Hynek, Novák Richard, Bartoš Jan, Švejda Pavel, Vrkoslav Roman
FC Arsenal Bn: Kahoun Jiří, Chrpa Martin, Sahula Tomáš, Prégr Dominik, Kočí Matěj, Rybka Zdeněk, Kaňka Lukáš, Klabík Tomáš Nejlepší hráč: Sahula T. (Arsenal)
TABULKA |
|||||||||
Rk. |
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
PK |
(Prav) |
1. |
OTS Bn |
10 |
8 |
1 |
1 |
79: 27 |
25 |
( 13) |
|
2. |
FC Tisem |
10 |
7 |
0 |
3 |
46: 28 |
21 |
( 12) |
|
3. |
TJ Bystřice |
10 |
6 |
1 |
3 |
45: 37 |
19 |
( 10) |
|
4. |
Tenisáci Bn |
10 |
5 |
4 |
1 |
25: 19 |
19 |
( -2) |
|
5. |
Utd. Okrouhlice |
10 |
6 |
0 |
4 |
37: 32 |
18 |
( 0) |
|
6. |
R. S. Vlašim |
10 |
4 |
2 |
4 |
37: 37 |
14 |
( -4) |
|
7. |
D. Parťáci Mrač |
11 |
3 |
2 |
6 |
41: 46 |
11 |
( -1) |
|
8. |
Eltsen Bn |
11 |
3 |
2 |
6 |
33: 57 |
11 |
( -7) |
|
9. |
SF Sídliště Bn |
10 |
2 |
4 |
4 |
26: 41 |
10 |
( -5) |
|
10. |
FC Arsenal Bn |
10 |
2 |
1 |
7 |
35: 53 |
7 |
( -8) |
|
11. |
Ď. Jablonná |
10 |
0 |
3 |
7 |
29: 56 |
3 |
(-18) |
TABULKA STŘELCŮ ke dni 20.01.2019 |
||
Jméno |
Oddíl |
Počet |
Vobecký Pavel |
OTS Bn |
14 |
Hanuš Marek |
OTS Bn |
13 |
Shapoval Serhyi |
Eltsen Bn |
13 |
Hampl Petr |
FC Tisem |
12 |
Sahula Tomáš |
FC Arsenal Bn |
11 |
Vávra Martin |
OTS Bn |
11 |
Breburda Pavel |
Utd. Okrouhlice |
10 |
Hlaváč Jaroslav ml. |
FC Tisem |
10 |
Vlasák Dominik |
OTS Bn |
10 |
Zmek Vojtěch |
D. Parťáci Mrač |
10 |
KARTY ke dni 20.01.2019 |
|||
Oddíl |
Jméno |
ŽK |
ČK |
Ď. Jablonná |
Bartoš Jan |
1 |
0 |
Ď. Jablonná |
Libra Ondřej |
1 |
0 |
Ď. Jablonná |
Mlejnek Martin |
2 |
0 |
Ď. Jablonná |
Rabiňák Lukáš |
1 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Kaucký Václav |
1 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Kříž Jakub |
2 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Samko Petr |
1 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Sysel Josef |
1 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Tranta Jan |
1 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Veselý Ondřej |
1 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Vrňák Zdeněk |
1 |
0 |
Eltsen Bn |
Bubeník Ladislav |
1 |
0 |
Eltsen Bn |
Kačer Adam |
2 |
0 |
Eltsen Bn |
Petrů Lukáš |
1 |
0 |
Eltsen Bn |
Shapoval Serhyi |
3 |
0 |
FC Arsenal Bn |
Chrpa Martin |
1 |
0 |
FC Arsenal Bn |
Prégr Dominik |
1 |
0 |
FC Tisem |
Hašek Petr |
0 |
1 |
FC Tisem |
Hlaváč Jaroslav ml. |
1 |
0 |
FC Tisem |
Melichar Jakub |
1 |
0 |
FC Tisem |
Šmejkal Petr |
1 |
0 |
OTS Bn |
Hanuš Marek |
1 |
0 |
OTS Bn |
Vlasák Dominik |
1 |
0 |
OTS Bn |
Zákostelský Jan |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Kašpar Michal |
4 |
0 |
R. S. Vlašim |
Kašpar Radim |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Kudyn Roman |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Linhart Filip |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Motyčka Tomáš |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Přitasil Josef |
0 |
1 |
R. S. Vlašim |
Turek David |
1 |
0 |
SF Sídliště Bn |
Komárek Oldřich |
1 |
0 |
SF Sídliště Bn |
Lehký Lukáš |
2 |
0 |
SF Sídliště Bn |
Paňák Miroslav |
0 |
1 |
SF Sídliště Bn |
Svoboda Rudolf |
3 |
0 |
Tenisáci Bn |
Hanka David |
1 |
0 |
Tenisáci Bn |
Hašek Václav |
4 |
0 |
Tenisáci Bn |
Mareš Václav |
2 |
0 |
Tenisáci Bn |
Zach Ondřej |
1 |
0 |
Tenisáci Bn |
Žižka Ondřej |
1 |
0 |
TJ Bystřice |
Brabenec Vojtěch |
1 |
0 |
TJ Bystřice |
Hašek Zdeněk |
1 |
0 |
TJ Bystřice |
Malík Dominik |
1 |
0 |
TJ Bystřice |
Říha Tomáš |
1 |
0 |
Utd. Okrouhlice |
Stěhule Jakub |
1 |
0 |
Utd. Okrouhlice |
Strnad Aleš |
0 |
1 |
TREST SI ODSTÁLI:
Hašek Petr (Tisem). Přitasil Josef (Vlašim), Hašek Václav (Tenisáci), Kašpar Michal (Vlašim – 4 ŽK), Strnad Aleš (Okrouhlice) – podmínečné prominutí zbytku trestu (2 SU) do 12.4.2019
TABULKA FAIR – PLAY k 21.1.2019
pořadí |
klub |
trestné body |
1. |
Arsenal Bn (10) |
36 |
2. |
Bystřice (10) |
38 |
3 - 4. |
OTS Bn (10) |
45 |
|
Okrouhlice (10) |
45 |
5. |
Jablonná (10) |
49 |
6. |
Eltsen Bn (11) |
57 |
7. |
Sídliště Bn (10) |
58 |
8. |
Vlašim (10) |
59 |
9 - 10. |
Mrač (11) |
65 |
|
Tisem (10) |
65 |
11. |
Tenisáci Bn (10) |
72 |