13. 2. 2020

OP 8.2.2020

Okresní přebor 8.2.2020

Další turnajové kolo zastihlo většinu celků v nekompletních sestavách. Nejlépe se s tím vypořádaly OTS Benešov, které porazily v kombinované sestavě Chotýšany, desítku nadělily Sídlišti a o jednu branku méně Okrouhlici. Dvě výhry mají Tenisáci, kteří v úvodu klopýtli se Sídlištěm, poté o jedinou branku přehráli Okrouhlici a po přestávce i Chotýšany. 5 bodů si odváží Václavice, nejprve přišly dvě shodné remízy s Okrouhlicí a se Sídlištěm a na závěr jasná výhra nad Chotýšany. Jednu výhru a remízu má Sídliště, které také bylo v nekompletní sestavě, nejprve zaskočilo Tenisáky, pak vybojovalo remízu s Václavicemi, a nakonec po přestávce došli síly s OTS. Jeden bod si odváží oslabená Okrouhlice, která v úvodu remizovala s Václavicemi, ale přišla o vyloučeného brankáře, a pak podlehla o jedinou branku Tenisákům, a vysoko OTS. Bez bodu zůstaly jen Chotýšany, které sehrály celkem slušnou partii s OTS, od Václavic ale inkasovaly 9 branek a podlehly i Tenisákům. Utkání řídila trojice Chaloupka, Kopic, Vala. Do čela aktivity se dostal Naňák z OTS 39 (18+21), ve střelcích nyní kraluje Peter ze Sídliště s 21 góly.

OTS (2. místo) bez gólmana, kterého nahradil hráč z pole Hrazdíra a jen se 6 hráči do pole začaly výhrou nad Chotýšany, lepší koncovka, soupeř nevyužil absence gólmana a skóroval až v závěrečné osmiminutovce, hattrick Hanuše, tři asistence Naňáka, pak po přestávce zdolali unavené a nekompletní Sídliště, kterému nakonec stihli vstřelit nepopulární desítku, hattrick Naňáka, čtyři asistence Pavlečka, dvě nastřelené tyče a nakonec hladce zdolali i hodně oslabenou Okrouhlici, 5 branek Hanuše a další čtyř asistencové představení Pavlečka a dvě trefené tyče.

Tenisáci (1. místo) začali se sedmi hráči do pole a nezvládli první poločas se Sídlištěm, soupeř trestal z brejků, k tomu pozorná obrana, závěrečná power play přinesla jen dvě tyče a proměněná penalta v samotném závěru, další trefené tyče i břevno, pak se celkem dlouho trápili s oslabenou Okrouhlicí, jejíž náhradní gólman čaroval v brance, dva góly Průchy, vítězná branka 4 minuty před koncem a na závěr zdolali Chotýšany také po změně stran, pomohly si i brejkem do otevřené obrany soupeře, dva góly Hrušky, oba výborná gólmani, dvě trefené tyče.

Václavice (9. místo) přijeli se sedmi hráči do pole a začaly remízou s Okrouhlicí, nevyužitá přesilovka, ani 10mPK, dvě trefy Šindeláře, pak navlas stejný výsledek přinesl duel se Sídlištěm, u obou gólů opět Šindelář, a nakonec celkem jasná výhra nad Chotýšany i s náhradním gólmanem v brance (hráč z pole), první čtyřgólové vedení soupeř málem smazal, ale v závěru přidaly 5 dalších branek a definitivně rozhodly, hattricky Šindeláře a Haška, 4 asistence Ungera.

Sídliště (7. místo) také bez několika opor se šesti hráči do pole začalo aktivně proti Tenisákům, rychlé vedení, pozorná obrana i gólman, trefy z brejků, rozhodla dvojice Komárek, Peter, mělo i štěstí, soupeř trefoval tyče., pak dokázali vybojovat bod s Václavicemi, Komárek u obou branek, dvě nastřelené tyče, a nakonec vzdorovali OTS do přestávky, pak již docházely síly a inkasovalo desítku,

Okrouhlice (6. místo) začala se sedmí hráči do pole, a získala první bod s Václavicemi, nevyužitý 10mPK, ztráta vyloučeného gólmana, ustála bez újmy oslabení a nakonec celkem šťastné vyrovnání, pak již s náhradním brankářem, hráčem z pole dlouho vzdorovala Tenisákům, výborný náhradní gólman Horák, škoda nevyužitých šancí, a nakonec nestačila s jediným náhradníkem na OTS, soupeř lepší v koncovce, jedna nastřelená tyč.

Chotýšany (12. místo) také jen se šesti hráči do pole marně dotahovali gólové manko s OTS, náhradního gólmana soupeře překonávali až v závěru hry, dvě trefy Hocha, pak nestačily na Václavice, ani zde se nepodařilo smazat tentokrát čtyřbrankové manko, čistý hattrick Koreckého A. na body nestačil, trefená tyč i břevno, a na závěr po přestávce přišly o nadějný výsledek s Tenisáky, držel je dlouho ve hře gólman Staněk, hostům vychytal body brankář Dvořák, jediná trefa přišla od Hocha.

Statistiky:

2500 branku OTS, ve 28 sezóně, trefil Hanuš M.

Svou 200 branku si v 10 sezóně vystřelil Šindelář P. z Václavic.

Svou 200 branku si v 19 sezóně vystřelil Naňák P. z OTS.

Svou 100 branku si v 6 sezóně vystřelil Hoch P. z Chotýšan.

čekatelé: Eltsen Bn – 1 výhra do dvousté výhry, 24 sezóna, Stibůrek A. (Bystřice) – 8 branek do stovky (9 sezóna), Hovorka V. (Vlašim) – 10 branek do stovky, 9 sezóna, Shapoval S. (Eltsen) – 3 branky do dvoustovky (8 sezóna), Sobotka L. (Eltsen) – 8 branek do stovky, 17 sezóna

Střelcem dne se stal s 10 góly Hanuš M. z OTS. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 9 branek, byl Pavlečko V. z OTS.

Sestava dne:

Dvořák J. (Tenisáci) – Hanuš M. (OTS), Pavlečko V. (OTS), Šindelář P. (Václavice), Komárek O. (Sídliště)

O1A1001 SF Sídliště Benešov - Tenisáci Benešov 5 : 4 (3 : 0)
Rozhodčí: Vala Luboš, Chaloupka Jiří Branky (asistence): 3. Komárek Oldřich (Peter Jakub), 6. Peter Jakub (Komárek Oldřich), 15. Paňák Miroslav (Peter Jakub), 29. Peter Jakub (Komárek Oldřich), 33. Komárek Oldřich - 24. Průcha Štěpán (Balík Tomáš), 29. Mareš Václav (Stibůrek Filip), 32. Stibůrek Filip (Mareš Václav), 40. Balík Tomáš
ŽK: Paňák Miroslav - Průcha Štěpán AF: 1/2 – H 1/2 Fair play (trestné body): D 5 – H 5
SF Sídliště Benešov: Brůža Martin, Paňák Miroslav, Pešek Ondřej, Šokin Petr, Komárek Oldřich, Peter Jakub
Tenisáci Benešov: Dvořák Jiří, Rabiňák Ondra, Žižka Ondřej, Mareš Václav, Zach Ondřej, Balík Tomáš, Průcha Štěpán, Stibůrek Filip Nejlepší hráč: Komárek O. (Sídliště)

O1A1002 FK Bojovníci Václavice - United Okrouhlice 2 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Kopic Miloslav Branky (asistence): 4. Šindelář Petr (Nikrmajer Tadeáš), 14. Šindelář Petr (Krejčí Michael) - 10. Breburda Pavel (Zima Jiří), 33. Zima Jiří (Breburda Pavel)
ŽK: Šindelář Petr - Breburda Pavel, Stěhule Jakub ČK: 0 - Stěhule Ondřej AF: 5/2 – H 1/6 Fair play (trestné body): D 9 – H 12
FK Bojovníci Václavice: Novák Zdeněk, Krejčí Michael, Šindelář Petr, Unger Richard, Pýcha Pavel, Nikrmajer Tadeáš, Břicháček Jan, Hašek Matěj
United Okrouhlice: Stěhule Ondřej, Stěhule Jakub, Falc Jan, Horák Jakub, Pivoňka Jiří, Černý Aleš, Breburda Pavel, Zima Jiří Nejlepší hráč: Breburda P. (Okrouhlice)

O1A1003 Kopeček Chotýšany - OTS Benešov 4 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Kopic Miloslav, Vala Luboš Branky (asistence): 32. Hoch Petr (Korecký Štěpán), 35. Zvára Filip (Korecký Štěpán), 37. Korecký Arnošt (Říha Martin), 39. Hoch Petr - 4. Vávra Martin (Naňák Petr), 16. Hanuš Marek (Naňák Petr), 23. Hanuš Marek (Vlasák Dominik), 29. Vávra Martin (Naňák Petr), 34. Hanuš Marek (Pavlečko Vladimír), 36. Vlasák Dominik (Vávra Martin) AF: 2/0– H 0/1 Fair play (trestné body): D 2 – H 1
Kopeček Chotýšany: Staněk Jiří, Sysel Josef, Korecký Arnošt, Hoch Petr, Zvára Filip, Říha Martin, Korecký Štěpán
OTS Benešov: Hrazdíra Radek, Vávra Martin, Pavlečko Vladimír, Naňák Petr, Vlasák Dominik, Vlasák Libor, Hanuš Marek Nejlepší hráč: Hanuš M. (OTS)

O1A1004 SF Sídliště Benešov - FK Bojovníci Václavice 2 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Vala Luboš, Chaloupka Jiří Branky (asistence): 25. Paňák Miroslav (Komárek Oldřich), 31. Komárek Oldřich (Peter Jakub) - 13. Hašek Matěj (Šindelář Petr), 28. Šindelář Petr (Břicháček Jan)
ŽK: Komárek Oldřich - 0 AF: 1/2 – H 102 Fair play (trestné body): D 5 – H 2
SF Sídliště Benešov: Brůža Martin, Paňák Miroslav, Pešek Ondřej, Šokin Petr, Komárek Oldřich, Kymlička Libor, Peter Jakub
FK Bojovníci Václavice: Novák Zdeněk, Krejčí Michael, Šindelář Petr, Unger Richard, Pýcha Pavel, Nikrmajer Tadeáš, Břicháček Jan, Hašek Matěj Nejlepší hráč: Šindelář P. (Václavice)

O1A1005 Tenisáci Benešov - United Okrouhlice 3 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Kopic Miloslav Branky (asistence): 7. Průcha Štěpán (Mareš Václav), 26. Průcha Štěpán (Zoubek Lukáš), 36. Balík Tomáš (Zoubek Lukáš) - 8. Černý Aleš (Falc Jan), 32. Zima Jiří (Pivoňka Jiří)
ŽK: 0 - Stěhule Jakub AF: 3/2 – H 3/2 Fair play (trestné body): D 5 – H 7
Tenisáci Benešov: Dvořák Jiří, Zach Ondřej, Mareš Václav, Zoubek Lukáš, Sysel František, Balík Tomáš, Průcha Štěpán
United Okrouhlice: Horák Jakub, Stěhule Jakub, Falc Jan, Pivoňka Jiří, Černý Aleš, Breburda Pavel, Zima Jiří Nejlepší hráč: Průcha Š. (Tenisáci)

O1A1006 Kopeček Chotýšany - FK Bojovníci Václavice 3 : 9 (0 : 3)
Rozhodčí: Kopic Miloslav, Vala Luboš Branky (asistence): 24. Korecký Arnošt (Zvára Filip), 29. Korecký Arnošt (Říha Martin), 30. Korecký Arnošt - 1. Šindelář Petr (Unger Richard), 14. Hašek Matěj (Krejčí Michael), 16. Šindelář Petr (Unger Richard), 23. Nikrmajer Tadeáš (Unger Richard), 32. Šindelář Petr (Hašek Matěj), 33. Hašek Matěj (Unger Richard), 35. Hašek Matěj, 39. Břicháček Jan (Hašek Matěj), 40. Krejčí Michael (Břicháček Jan)
ŽK: Sysel Josef - 0 AF: 2/0 – H 0/1 Fair play (trestné body): D 4 – H 1
Kopeček Chotýšany: Staněk Jiří, Korecký Štěpán, Sysel Josef, Korecký Arnošt, Hoch Petr, Zvára Filip, Říha Martin
FK Bojovníci Václavice: Břicháček Jan, Krejčí Michael, Šindelář Petr, Unger Richard, Pýcha Pavel, Nikrmajer Tadeáš, Hašek Matěj Nejlepší hráč: Hašek M. (Václavice)

O1A1007 OTS Benešov - SF Sídliště Benešov 10 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Vala Luboš, Chaloupka Jiří Branky (asistence): 16. Vlasák Dominik (Pavlečko Vladimír), 25. Vávra Martin (Pavlečko Vladimír), 26. Naňák Petr (Pavlečko Vladimír), 29. Pavlečko Vladimír, 30. Hanuš Marek (Vlasák Libor), 32. Naňák Petr (Hanuš Marek), 33. Naňák Petr (Hanuš Marek), 34. Hanuš Marek (Pavlečko Vladimír), 39. Vávra Martin (Naňák Petr), 40. Vlasák Libor (Naňák Petr) - 14. Peter Jakub (Brůža Martin) AF: 1/1 – H 3/1 Fair play (trestné body): D 2 – H 4
OTS Benešov: Hrazdíra Radek, Vávra Martin, Pavlečko Vladimír, Naňák Petr, Vlasák Dominik, Vlasák Libor, Hanuš Marek
SF Sídliště Benešov: Brůža Martin, Paňák Miroslav, Pešek Ondřej, Šokin Petr, Komárek Oldřich, Kymlička Libor, Peter Jakub Nejlepší hráč: Pavlečko V. (OTS)

O1A1008 Tenisáci Benešov - Kopeček Chotýšany 4 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Kopic Miloslav Branky (asistence): 15. Mareš Václav (Sysel František), 25. Zoubek Lukáš (Hruška Miroslav), 39. Hruška Miroslav (Zoubek Lukáš), 40. Hruška Miroslav - 13. Hoch Petr (Říha Martin)
ŽK: Průcha Štěpán - Sysel Josef AF: 0/1 – H 1/1 Fair play (trestné body): D 3 – H 4
Tenisáci Benešov: Dvořák Jiří, Zoubek Lukáš, Mareš Václav, Kamenský Tomáš, Sysel František, Hruška Miroslav, Průcha Štěpán
Kopeček Chotýšany: Staněk Jiří, Korecký Štěpán, Sysel Josef, Korecký Arnošt, Hoch Petr, Zvára Filip, Říha Martin Nejlepší hráč: Dvořák J. (Tenisáci)

O1A1009 United Okrouhlice - OTS Benešov 2 : 9 (1 : 4)
Rozhodčí: Kopic Miloslav, Vala Luboš Branky (asistence): 3. Černý Aleš (Breburda Pavel), 33. Breburda Pavel - 4. Hanuš Marek (Pavlečko Vladimír), 9. Hanuš Marek (Pavlečko Vladimír), 14. Vávra Martin (Pavlečko Vladimír), 16. Naňák Petr (Vlasák Dominik), 21. Naňák Petr (Vlasák Dominik), 37. Hanuš Marek (Vlasák Libor), 38. Hanuš Marek (Pavlečko Vladimír), 39. Vávra Martin, 40. Hanuš Marek (Vávra Martin) AF: 0/1 – H 3/0 Fair play (trestné body): D 1 – H 3
United Okrouhlice: Horák Jakub, Breburda Pavel, Falc Jan, Pivoňka Jiří, Černý Aleš, Zima Jiří
OTS Benešov: Hrazdíra Radek, Vávra Martin, Pavlečko Vladimír, Naňák Petr, Vlasák Libor, Vlasák Dominik, Hanuš Marek Nejlepší hráč: Hrazdíra R. (OTS)

TABULKA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

 

1.

Tenisáci Benešov

17

13

3

1

82: 34

42

 

( 15)

 

2.

OTS Benešov

17

13

1

3

122: 56

40

 

( 19)

 

3.

FC Tisem

14

9

2

3

92: 42

29

 

( 8)

 

4.

TJ Bystřice

14

9

2

3

64: 34

29

 

( 2)

 

5.

R. S. Vlašim

14

8

3

3

61: 50

27

 

( 6)

 

6.

United Okrouhlice

17

6

2

9

45: 64

20

 

( -4)

 

7.

SF Sídliště Benešov

17

5

2

10

64: 84

17

 

(-10)

 

8.

Eltsen Benešov

14

5

1

8

63: 75

16

 

( -2)

 

9.

FK Bojovníci Václavice

17

4

4

9

61: 84

16

 

(-14)

 

10.

Lalula Úročnice

14

5

0

9

42: 56

15

 

( -6)

 

11.

FC Arsenal Benešov

14

4

0

10

43: 70

12

 

( -3)

 

12.

Kopeček Chotýšany

17

2

0

15

34:124

6

 

(-21)

 

TABULKA AKTIVITY ke dni 08.02.2020

Jméno

Oddíl

Aktivita

Branky

Asistence

 

Naňák Petr

OTS Benešov

39

18

21

 

Šmejkal Petr

FC Tisem

37

13

24

 

Peter Jakub

SF Sídliště Benešov

36

21

15

 

Shapoval Serhyi

Eltsen Benešov

31

13

18

 

Hašek Matěj

FK Bojovníci Václavice

29

16

13

 

Komárek Oldřich

SF Sídliště Benešov

29

16

13

 

Hanuš Marek

OTS Benešov

28

17

11

 

Vávra Martin

OTS Benešov

26

14

12

 

Breburda Pavel

United Okrouhlice

26

13

13

 

Žižka Ondřej

Tenisáci Benešov

26

11

15

TABULKA STŘELCŮ ke dni 08.02.2020

Jméno

Oddíl

Počet

 

Peter Jakub

SF Sídliště Benešov

21

 

Sahula Tomáš

FC Arsenal Benešov

19

 

Melichar Jakub

FC Tisem

18

 

Naňák Petr

OTS Benešov

18

 

Hanuš Marek

OTS Benešov

17

 

Hašek Matěj

FK Bojovníci Václavice

16

 

Komárek Oldřich

SF Sídliště Benešov

16

 

Petrů Kamil

Eltsen Benešov

16

           

 

KARTY ke dni 08.02.2020

Oddíl

Jméno

ŽK

ČK

 

Eltsen Benešov

Petrů Kamil

2

0

 

Eltsen Benešov

Ruš David

2

0

 

Eltsen Benešov

Vrbovec David

1

0

 

FC Arsenal Benešov

Bukovaz Lukáš

1

0

 

FC Arsenal Benešov

Chrpa Martin

1

0

 

FC Arsenal Benešov

Klabík Pavel

1

0

 

FC Arsenal Benešov

Klabík Tomáš

1

0

 

FC Tisem

Bartůšek Adam

2

0

 

FC Tisem

Fišer Petr

0

1

 

FC Tisem

Hašek Petr

1

1

 

FC Tisem

Hlaváč Jaroslav ml.

1

0

 

FC Tisem

Melichar Jakub

2

0

 

FC Tisem

Sochůrek Matěj

2

0

 

FC Tisem

Znamenáček Radek

1

0

 

FK Bojovníci Václavice

Břicháček Jan

0

1

 

FK Bojovníci Václavice

Krejčí Michael

1

0

 

FK Bojovníci Václavice

Pýcha Pavel

2

0

 

FK Bojovníci Václavice

Šindelář Petr

1

0

 

Kopeček Chotýšany

Sysel Josef

2

0

 

Lalula Úročnice

Horký Jakub

0

1

 

Lalula Úročnice

Novák Tomáš

2

0

 

Lalula Úročnice

Radil Tomáš

1

0

 

OTS Benešov

Moudrý Kamil

1

0

 

OTS Benešov

Pavlečko Vladimír

2

0

 

OTS Benešov

Vlasák Dominik

1

0

 

OTS Benešov

Vlasák Libor

1

0

 

R. S. Vlašim

Hovorka Viktor

1

0

 

R. S. Vlašim

Kašpar Michal

1

0

 

R. S. Vlašim

Kudyn Roman

2

0

 

R. S. Vlašim

Linhart Filip

1

0

 

R. S. Vlašim

Motyčka Tomáš

2

0

 

R. S. Vlašim

Pohorský Daniel

1

0

 

R. S. Vlašim

Sedmík Jaromír

1

0

 

SF Sídliště Benešov

Komárek Oldřich

3

0

 

SF Sídliště Benešov

Paňák Miroslav

1

1

 

SF Sídliště Benešov

Pešek Ondřej

4

0

 

SF Sídliště Benešov

Peter Jakub

1

0

 

SF Sídliště Benešov

Svoboda Rudolf

4

0

 

SF Sídliště Benešov

Valko Daniel

1

0

 

Tenisáci Benešov

Balík Tomáš

1

0

 

Tenisáci Benešov

Franěk Michal

0

1

 

Tenisáci Benešov

Hašek Václav

1

0

 

Tenisáci Benešov

Průcha Štěpán

3

0

 

TJ Bystřice

Brabenec Vojtěch

2

0

 

TJ Bystřice

Hašek Zdeněk

2

0

 

TJ Bystřice

Konopiský Adam

1

0

 

TJ Bystřice

Malík Dominik

1

0

 

TJ Bystřice

Stibůrek Jan

1

0

 

TJ Bystřice

Zdražil Lukáš

1

0

 

United Okrouhlice

Breburda Pavel

3

0

 

United Okrouhlice

Horák Jakub

1

0

 

United Okrouhlice

Stěhule Jakub

4

0

 

United Okrouhlice

Stěhule Ondřej

0

1

ZASTAVENÍ ČINNOSTI:

Hašek Petr (Tisem) – na 1 SU (zbytek trestu)

Horký Jakub (Úročnice) – na 3 SU (strčení do soupeře v nepřerušené hře)

PROMINUTÍ ZBYTKU TRESTU (podmíněně na zkušební bodu 3 měsíců, tj. do 20.4.2020)

Břicháček Jan (Václavice) – 1 SU

TREST SI ODSTÁLI:

Svoboda Rudolf (Sídliště Benešov), Stěhule Ondřej (Okrouhlice – ČK: podražení soupeře ve vyložené brankové příležitosti), Stěhule Jakub (Okrouhlice – 4 ŽK)

               TABULKA FAIR – PLAY  k 8.2.2020

 

pořadí

klub

trestné body

 1.

Kopeček Chotýšany (17)

      48 

 2.

Lalula Úročnice (14)

      51

 3.

FC Arsenal Benešov (14)

      63

 4.

TJ Bystřice (14)

      64

 5.

OTS Benešov (17)

      68

 6.

Eltsen Benešov (14)

      72

 7 – 8.

R. S. Vlašim (14)

      77

 

FC Tisem (14)

      77

 9.

FK Bojovníci Václavice (17)

      83

10.

Tenisáci Benešov (17)

      84

11.

United Okrouhlice (17)

      90

12.

SF Sídliště Benešov (17)

      96