28. 4. 2019

Perfektní výkon. Češky v odvetě porazily Finky 4:0

Odvetný přípravný zápas v Ostravě dopadl mnohem lépe než v sobotu (1:2). České futsalistky porazily v nedělním duelu Finsko jednoznačně 4:0!

Češky začaly perfektně. Už v 5. minutě vstřelila svůj první gól v národním dresu Vojtková. Druhý gól zaznamenala Bulavová a na 3:0 do přestávky znovu zvýšila Vojtková. Po přestávce pak konto Finek zatížila čtvrtou brankou Špičková. Tím byl účet zápasu podtržen.

„Do dnešního zápasu jsme šli s tím, že chceme navázat na včerejší druhý poločas, což se nám absolutně podařilo. Od první minuty jsme si šli za naším cílem a za to se dostavila i odměna. Soupeř ještě zkoušel hru v pěti, holky ale bránily výborně, a i v tomto mě mile překvapily. Poděkování patří všem hráčkám, ale i publiku, rozhodčím a v neposlední řadě pořadatelům,“ vzkázal trenér reprezentace Michal Odehnal.

Na utkání nechyběl ani předseda výkonného výboru Otakar Mestek: "Zápas se mi moc líbil. Děkuji holkám za bojovnost a perfektní výkon. Udělali skvělý výsledek. Zároveň děkuji všem pořadatelům, kteří se na akci v Ostravě podíleli."

Česká republika – Finsko 4:0 (3:0)

Branky: 5. Vojtková (Marešová), 12. Bulavová (Sedlačíková), 15. Vojtková (Hyťhová), 23. Špičková (Koplíková).
Sestava ČR: Marešová (Kuglerová) – Odehnalová, Špičková, Bulavová, Sedlačíková, Jandová, Vojtková, Soquessa, Honková, Hyťhová, Koplíková, Šturmová, Najvarová. Trenér Michal Odehnal.

Foto: Karin Foto

Přípravný zápas futsalistek: ČR - Finsko 4:0 (28.4.2019)