Plzeňští brzy inkasovali. U lajny se uvolnil nejlepší futsalista světa Ferrao a tvrdou ranou na zadní tyč nedal Vahalovi ve 4. minutě šanci. Pak se ale hrálo vyrovnané utkání. Šance měli Vnuk i Seidler. Trenér Kopecký zkusil na konci první půle i hru bez brankáře, ale domácím se už do přestávky nepodařilo vyrovnat.

Barcelona nakonec rozhodla zápas na začátku druhé půle. Nejprve si Vnuk srazil střelu do vlastní brány a krátce poté zvýšil na 3:0 pro Katalánce Rodrigues. Plzeň ihned sáhla k power play a Barceloně zatápěla Deset minut před koncem vykřesal naději Tomáš Vnuk, který prostřelil Planu – 1:3. Další branka visela na vlásku, ale Holý minul. Vyprodaná hala si i tak užila závěr utkání a poděkovala hráčům za konečné 2. místo v náročné elitní skupině C.

SK Plzeň – Barca 1:3 (0:1)

Branky: 30. Vnuk (Kozár) - 4. Ferrao (Adolfo), 24. vlastní Vnuk, 25. Rodrigues (Coelho). Rozhodčí: Jelić (CRO) – Babic (CRO). ŽK: Holý (PLZ), Vnuk (PLZ) – Coelho (BAR), Marcenio (BAR). Diváci: 1000.
Plzeň: Vahala (Němec, 40. Luhový) – Kozár, Vnuk, Holý, Seidler – Rešetár, Zdráhal, Štrajt, Havel, Rick, Künstner. Trenér Marek Kopecký.
Barca: Plana (Lluch, Feixas) – Coelho, Dyego, Adolfo, Ferrao – Rodrigues, Lozano, Ortiz, Esquerdinha, Povil, Marcenio. Trenér Jesús Velasco.

FK Dobovec – FP Halle-Gooik 1:4 (0:2)

Branky: 2. Gréllo (Eduardo), 17. Tomić, 31. Gréllo, 32. Eduardo (Jelovčić) – 39. Čujec (Turk). Rozhodčí: Kadykov (RUS) – Velikanová (RUS). ŽK: Čeh (DOB) – 30. Gréllo (HG). Diváci: 420.
Dobovec: Puškar (Peček) – Čujec, Čeh, Turk, Matošević – Novak, Mordej, U. Kotnik, Duščak, Gorinšek, Cesarec, T. Kotnik. Trenér Kujtim Morina.
Halle-Gooik: Cristiano Marques (Bex, Mayers) – Eduardo, Tomić, Gréllo, Jelovčić – Carpes, Cordier, Dillien, Sanchez Arevalo. Trenér Luca Cragnaz.