22. 10. 2021

Pohár SFČR 2021 - termíny, výsledky a statistiky

Kompletní přehled celostátní části Poháru SFČR. Termíny, obsazení, místo konání jednotlivých zápasů a také výsledky odehraných duelů.

 

Čtvrtfinále Poháru SFČR 2021

 

P08-01
FC Tango Hodonín - SK Olympik Mělník
Úterý 2. 11. 2021, 20.30 hodin
SH TEZA Hodonín
RO: Luboš Rygl, Jan Kliner
DS: Radek Venc

P08-02
SK Interobal Plzeň - Svarog FC Teplice
Středa 3. 11. 2021, 20.30 hodin
SH Lokomotiva Plzeň
RO: 
DS: 

P08-03
SK Slavia Praha - Legie Hradec Králové
Úterý 26. 10. 2021, 19.20 hodin
SH SK Slavia Praha, Eden
RO: Martin Cílek, David Cichra
DS: Zdeněk Bydžovský

P08-04
SKUP Olomouc - FK Chrudim
 


*********************************************************************

Osmifinále Poháru SFČR 2021

P16-06
FC Baník Ostrava - SKUP Olomouc 6:7 (2:4)
Branky: 12. Frebort (Dziuba), 14. Stebel (Derik), 21. Polášek (Maleňák), 24. Blahuta (Dziuba), 31. Dziuba (Stebel), 40. Maleňák (Polášek) – 4. J. Šipka (Fialka), 5. Lošťák (Janík), 10. Janečka (J. Šipka), 19. Lošťák (J. Šipka), 29. J. Šipka, 30. Lošťák (J. Šipka), 36. Lošťák (Fialka)
Žluté karty: 22. Regec (FCB)
Úterý 12. 10. 2021, 20.30 hodin
SH SC Dubina, Ostrava
RO: Přemysl Havlík, Radim Filipský
DS: Jiří Honěk

P16-08
FC Tango Hodonín - SK Dynamo PCO České Budějovice 8:3 (4:0)
Branky: 3. Vintrlík (Ťok), 8. Ťok (Beneš), 14. Hynek (Ťok), 18. Čech (Bohun), 24. Beneš (Ťok), 33. Beneš (Vintrlík), 39. Buc, 40. Buc – 26. Perina, 36. Jasenský, 37. Pecka
Žluté karty: 39. Vintrlík (HOD)
Úterý, 12. 10. 2021, 20.30 hodin
SH TEZA Hodonín
RO: Tomáš Slanina, Michal Gasnárek
DS: Radek Venc

P16-04
Svarog FC Teplice - AC Sparta Praha 17 6:4 (3:1)
Branky: 11. Varela (Senra), 13. Duarte, 16. Adriano (Felipinho), 22. Diece (Varela), 26. Varela (Adriano), 31. Abrham (Diece) – 5. Hora, 33. Hora (Brahimi), 36. Křivánek (Carlinhos), 40. Křivánek (Angellot).
Žluté karty: 24. Carlinhos (ACS)
Středa, 13. 10. 2021, 20.00 hodin
SH Sportaréna Teplice
RO: Miroslav Vlašič, Jiří Lasch
DS: Ladislav Drobný

P16-01
FC Démoni Česká Lípa  - SK Interobal Plzeň 1:4 (0:1)
Branky: 32. Bialek (Havrda) – 13. Zdráhal (Kozár), 22. Holý (Künstner), 30. Seidler (Vnuk), 39. Havel (Vnuk).
Bez karet.
Středa, 13. 10. 2021, 20.30 hodin
MSH Česká Lípa
RO: Michal Milner, Lubomír Řeháček 
DS: Zbyněk Poppr

P16-02
Boca Juniors Krupka - SK Olympik Mělník 1:2 (0:1)
Branky: 29. Cesar (Taverna) – 6. Vokoun (Gabčo), 38. Zdržálek (Gabčo).
Žluté karty: 29. Jeronimo (BJU), 40. Viktor (BJU), 40. Fernando (BJU), 40. Cesar (BJU).
Středa, 13. 10. 2021, 20.30 hodin
SH Krupka
RO: Filip Nešněra, Jiří Šmid
DS: Jiří Hanzlík

P16-07
FK BOCA Chotěboř - FK Chrudim 1:12 (0:4)
Branky: 34. Formáček – 8. Balog (Éverton), 9. P. Drozd (Balog), 10. Kubát (P. Drozd), 16. P. Drozd (Kubát), 22. Balog (Mareš), 23. Slováček (Koudelka), 25. P. Drozd (D. Drozd), 31. D. Drozd (Koudelka), 33. Malý (Mareš), 36. Koudelka (D. Drozd), 36. Slováček (Dudu), 40. Éverton (Mareš).
Bez karet.
Středa, 13. 10. 2021, 20.30 hodin
SH Světlá nad Sázavou
RO: Jan Kliner, Zdeněk Petr
DS: Miroslav Svědiroh

P16-05
Amatér Komárovice - Legia Hradec Králové 6:8 (1:3)
Branky: 19. Lasovský (Pančochář), 25. Hrdlička (Kuchař), 31. Lasovský (Jiříček), 32. Vedral (Bezděk), 37. Bezděk, 38. Lasovský – 4. Kejř (Václavíček), 16. Kosář (Václavíček), 18. Řezáč (Čížek), 22. Řezáč (Kejř), 26. Kejř (Kosář), 30. Václavíček (Kejř), 34. Václavíček (Kosář), 37. Kosář (pen.).
Bez karet.
Středa, 13. 10. 2021, 21.15 hodin
SH Hustopeče nad Bečvou
RO: Marek Klečacký, Jan Krupa
DS: Oldřich Závojský

P16-03
Termiti Loket - SK Slavia Praha 0:9 (0:2)
Branky: 5. Daniel, 13. Leovski, 28. Daniel, 30. Homola, 31. Brychta, 32. Sláma, 34. Hrdina, 34. Ševčík (10 m kop), 36. Brychta.
Žluté karty: 24. V. Neubert (LOK), 25. Klásek (LOK).
Červené karty: 28. Štrunc (LOK).
Neděle, 17. 10. 2021, 15.00 hodin
SH TJ Lokomotiva Cheb
RO: Vladimír Melničuk, Miroslav Chládek
DS: Karel Henych