27. 9. 2022

Pohár SFČR 2022 - termíny, výsledky a statistiky

Kompletní přehled celostátní části Poháru SFČR. Termíny, obsazení, místo konání jednotlivých zápasů a také výsledky odehraných duelů.

Čtvrtfinále Poháru SFČR 2022

P08-01
SKUP OLOMOUC - SPARTA PRAHA 
neděle, 23. 10. 2022, 20.30 hodin
SH UP Olomouc
RO:
DS: 

P08-02
FLAMENGO HRADEC KRÁLOVÉ - SK SLAVIA PRAHA 
neděle, 23. 10. 2022, 18.00 hodin
SH Třebeš Hradec Králové 
RO:
DS: 

P08-03
ABSOLUT ČERNÝ DUB - ŽABINŠTÍ VLCI BRNO 
SH 
RO:
DS: 

P08-04
GMM JABLONEC NAD NISOU - FK CHRUDIM 
SH 
RO:
DS: 

  
 

Osmifinále Poháru SFČR 2022

P16-01
Absolut Černý Dub - FC Rapid Ústí nad Labem 6:5 (4:3)
Branky: 3. Kadlec, 15. Kadlec (Němeček), 17. Pacholík (Kadlec), 17. Kuna, 21. Kadlec (Pacholík), 35. Pacholík (Kadlec) – 1. M. Gajdoš (J. Zápotocký), 10. Šebek (Maxa), 20. Jaroslav Zápotocký (J. Zápotocký), 23. Jiří Zápotocký, 40. M. Gajdoš (Vobořil).
neděle 11. 9. 2022, 20.00 hodin
SH Lokomotiva České Budějovice, 160 diváků
RO: Libor Kaštánek, Filip Mertl
DS: Miroslav Primus

P16-02
SK Interobal Plzeň - Sparta Praha 2:3 (0:2)
Branky: 32. Holý (Seidler), 34. Křivánek (Rick) – 3. Rukovci (Maxharraj), 10. Maxharraj (Darrier), 38. Fabricio (Brahimi)
ŽK: 32. Křivánek - 32. Mikus
pondělí 5. 9. 2022, 20.15 hodin
SH Lokomotiva Plzeň, 200 diváků
RO: David Lafek, Radek Dragoun
DS: Karel Henych

P16-03
FK GMM Jablonec nad Nisou - SK Olympik Mělník 8:7 (5:6)
Branky: 5. Hybner, 11. P. Mečíř (Hybner), 15. Šťovíček, 16. Hybner Masařík), 19. P. Mečíř, 25. Haunold, 30. Jákl (T. Mazánek), 31. Masařík – 2. Novotný (Vokoun), 3. Sváta (Vokoun), 5. Joao Carlos (Šuba), 7. Vokoun (Svata), 18. Gabčo (Novotný), 20. Vokoun (Novotný), 37. Novotný (Gabčo)
středa 7. 9. 2022, 20.30 hodin
MSH Jablonec nad Nisou, 70 diváků
RO: Michal Milner, Filip Nešněra
DS: Zbyněk Poppr

P16-04
Termiti Loket - SK Slavia Praha 1:4 (1:1)
Branky: 13. Vokáč (Neudert) – 6. Hrdina (Křemen), 30. Kuchta (Kuča), 39. Křemen, 39. Homola (Křemen).
neděle 11. 9. 2022, 18.30 hodin
SH Lázně Kynžvart
RO: Vladimír Stádník, Ondřej Ježek
DS: Václav Vaněk

P16-05
Flamengo Hradec Králové - VŠSK Futsal Zlín
nehraje se

P16-06
FK BOCA Chotěboř - FK Chrudim 0:15 (0:8)
Branky: 8. P. Drozd (D. Drozd), 9. Max (Šejvl), 9. Max (Šejvl), 14. Capinha, 15. P. Drozd (Koudelka), 15. D. Drozd (Capinha), 18. Balog (Mareš), 20. Capinha (D. Drozd), 22. Capinha (Mareš), 24. Radovanovič (Max), 29. Balog (Mareš), 33. Torres (Doša), 37. Doša (Torres), 38. Mareš (D. Drozd), 40. D. Drozd (Balog).
úterý 6. 9. 2022, 20.00 hodin
SH Světlá nad Sázavou, 150 diváků
RO: Luboš Rygl, Jan Kliner
DS: Jan Bělovský

P16-07
FC Baník Ostrava - SKUP Olomouc 5:5 (3:3 - 0:1, 1:0), 2:4 po PK
Branky: 6. Repa, 9. Polášek (Maleňák), 16. Frebort, 33. Repa (Stachel), 49. Repa (Regec) – 13. Martin Janečka (Brázdil), 15. Šipka (Pazdera), 18. Šipka (Lapčík), 29. Kmínek (Zapletal), 42. Brázdil (Radek Janečka).
ŽK: 20. Potůček – 24. Tilkeridis, 50. Radek Janečka
pondělí 12. 9. 2022, 20.30 hodin
SH SC Dubina, Ostrava
RO: Tomáš Markovský, Martin Ganaj
DS: Jiří Honěk

P16-08
Žabinští Vlci Brno - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto 3:2 (0:1)
Branky: 23. Trbušek (M. Chroust), 26. Chrascina (Kratochvíl), 28. Havlín - 5. Rajnoch (Jiráský), 31. Vojtíšek (Rajnoch)
ŽK: 31. Trbušek (ŽVB) 
středa 7. 9. 2022, 20.30 hodin
MSH Modřice, 140 diváků
RO: Tomáš Slanina, Lukáš Jurča
DS: Lubomír Rek