4. 3. 2019

Pohled do druhých lig. České Budějovice jsou zase o krok blíž postupu

Do konce druhých futsalových lig zbývají pouhá tři kola. My bedlivě sledujeme situaci v boji o postup do VARTA futsal ligy. O nejvyšší soutěž se nadále perou čtyři týmy. Dva na východě a dva na západě.

Začněme západem. O víkendu si zajistili tříbodový náskok na čele tabulky hráči Dynama PCO České Budějovice. Ti mají navíc s druhým Kladnem lepší vzájemný zápas, takže jim k postupu stačí vyhrát dva ze tří zápasů. Dynamo v posledním zápase zdolalo pražské Wizards 8:2. Kladno naopak zaváhalo na palubovce Rapidu Ústí nad Labem, kde prohrálo 3:4.

Výsledky a tabulku 2. ligy západ najdete zde!

Na východě se do čela tabulky dostal Nejzbach Vysoké Mýto, který využil hrací pauzy do té doby prvního Jeseníku. Východočeši o víkendu porazili Dolní Loučky v jejich hale vysoko 7:1. Druhou ligu východ nyní vedou o jediný bod. Nutno připomenout, že lepší vzájemný zápas má však Gamaspol.

Výsledky a tabulku 2. ligy východ najdete zde!

Máme také první informace k finále Superpoháru 2. lig, který se letos hraje u vítěze západu. Pokud by zvítězily České Budějovice, tak se střetnutí s vítězem východu uskuteční v sobotu 6. dubna od 20:30 v českobudějovické hale Lokomotiva. Na termín druhého možného pořadatele finále, týmu FK Kladno, ještě čekáme.