5. 4. 2019

Pokračuje play off. V pátek se hrají tři zápasy

Hned tři utkání nabídne v pátek večer futsalová play-off. Zatímco Sparta s Českou Lípou a Chrudim s Mělníkem odehrají první zápasy série, Helas už bude hrát proti Svarogu Teplice odvetné utkání. Dva z těchto duelů budete moci sledovat, z Chrudimi přenáší duel ČT Sport, vystoupení Sparty nabídne v livestreamu web TVcom.cz.

Paradoxně nejvíc si fanoušci slibují od vystoupení vítěze základní části, Svarogu Teplice, v Brně. Helas totiž favorita ve středu překvapivě potrápil a tak se očekává, co si domácí trenér dnes na teplický celek připravil. „Na Teplice umíme, to se taky ukázalo ve středečním zápase,“ těší se na utkání „Helasák“ Tarik Lukšija, který se před několika dny vrátil z kvalifikace o postup na ME U19, kde hájil dres Bosny. „V pátek očekávám podobné utkání jako v Teplicích, kdy jsme v druhém poločase Svarog tlačili. Věřím v to, že můžeme doma Teplice zaskočit a udělat sérii zajímavější.“

Poprvé do bojů v play-off vstoupí Sparta, která je proti České Lípě velkým favoritem. „Pátečního zápasu se už nemůžeme dočkat,“ vysvětluje sparťanský trenér Beni Simitči. „Chceme čtvrtfinále zahájit výhrou a pokračovat tak i v dalších dvou zápasech, abychom tuto sérii ukončili co nejdříve a mohli se tak připravovat na soupeře z dvojice Chrudim - Mělník.“ Druhý zápas této série se hraje již v úterý v České Lípě, před televizními kamerami.

Páteční večer přinese také jedno televizní utkání. ERA-PACK Chrudim v něm bude hostit Olympik Mělník a domácí jsou pochopitelně favoritem. „Čeká nás soudržný tým, který bude chtít využít našich chyb,“ míní chrudimský trenér Conde. „Vše bude záležet na našem výkonu. K soupeři máme respekt, ale je důležité začít vyřazovací boje výhrou.“

Všechna utkání můžete sledovat v textové podobě na Onlajny.com, chrudimské utkání nabídne televizní stanice ČT Sport v přímém přenosu. Utkání Sparty s Českou Lípou bude v livestreamu přenášet na webu TVcom.cz.

Program pátečních utkání čtvrtfinále play-off

1. utkání
20:00 Sparta Praha - Démoni Ceská Lípa (Arena Sparta) - textový přenos, livestream
20:15 ERA-PACK Chrudim - Olympik Mělník (MSH Chrudim) - textový přenos, LIVE na ČT SPORT

2. utkání
19:30 Helas Brno - Svarog Teplice (SH KP Brno) - textový přenos

zdroj: eFutsal.cz