11. 1. 2018

Pokračují ženské futsalové soutěže. Zahajuje Divize D

Během následujícího víkendu začíná další ženská futsalová soutěž. Bude odehrán první turnaj Divize D. Tato soutěž se hraje za účasti tří týmů ze dvou krajů (Královéhradecký a Pardubický).

První turnaj se koná v neděli 14. 1. od 12 hodin v Chocni za účasti domácího FC Gillotina, TFT Pardubice (účastník loňského finálového turnaje MČR) a Cuba Libre Hradec Králové. Konec turnaje se předpokládá v cca 14:30.

V sobotu 13. 1. pokračuje druhým turnajem Plzeňský krajský přebor. Turnaj se koná od 10 hodin ve sportovní hale v Horní Bříze za účasti tří týmů - Interobal Plzeň (účastník loňského finálového turnaje MČR), VS Plzeň a domácího SK Horní Bříza. Předpokládané ukončení turnaje asi ve 13:00.

A třetí soutěží je Divize E, která má svůj druhý turnaj v neděli 14. 1. už od 9 hodin ve SH Hodonín. Soutěž má pět účastníků - Tango Hodonín A a B, Nástěnky Brno, DFO Vlkoš z kraje Jihomoravského a Sokol Ocmanice z kraje Vysočina. Turnaj se hraje stejně jako ostatní dva turnaje systémem každý s každým. Předpokládané ukončení turnaje kolem 15:00.