9. 9. 2022

Předprodej vstupenek na Česko - Bosna a Hercegovina byl zahájen

Kvalifikační cyklus o postup na Mistrovství světa ve futsalu 2024 startuje. Úvodní zápas základní skupiny odehraje futsalová reprezentace 20. září doma proti Bosně a Hercegovině. Prodej vstupenek na toto utkání byl spuštěn v pátek 9. září v 9 hodin ráno. 

Zápas Česko - Bosna a Hercegovina bude v úterý 20. září hostit brněnská sportovní hala Vodova. Cena vstupenky činí 150 Kč a děti do 15 let mají vstup zdarma.

Součástí utkání bude bohatý program včetně losování o vstupenky na zápasy fotbalové reprezentace a další věcné ceny.

"Poprvé odehrajeme kvalifikaci novým systémem. Tedy nikoliv turnajově, ale formou jednotlivých zápasů, jako to známe z fotbalu. Pro fanoušky chystáme zábavný program a poločasové slosování vstupenek. Hlavní cenou bude deset vstupenek na utkání fotbalové reprezentace Česko - Faerské ostrovy, které se hraje v listopadu v Olomouci," řekl PR manažer SFČR Michal Pavlík.

"Naposledy, když to bylo ještě možné, nám fanoušci v Brně vytvořili neskutečnou atmosféru a také díky nim jsme postoupili do baráže. Tu jsme pak už bohužel odehráli za zavřenými tribunami, ale Brno má velký podíl na našem postupu na světový šampionát do Litvy. Pevně věřím, že společnými silami vkročíme do kvalifikace vítězně," pozval fanoušky nejlepší reprezentační střelec Michal Seidler.