20. 4. 2020

Přelouč uspořádá fiktivní zápas pro dobrou věc. Kupte si vstupenku

Futsalisté Juniors Přelouč se rozhodli během koronavirové pandemie pomáhat. Uspořádají fiktivní zápas, na nějž si můžete koupit vstupenku za 100 korun. Veškerý výtěžek půjde pro zdravotníky v Krajské nemocnici Pardubice a pro pardubickou univerzitu, která vyvíjí ochranné prostředky proti nemoci. Čas máte do 30. dubna 20:00.

Futsalisté Přelouče také nedohráli jednu ze svých soutěží, a tak v mezičase koronavirové pandemie vymýšleli, jak by mohli díky futsalu pomoct ostatním. "Věřím, že nynější situace není pro nikoho příjemná, kor pro nás jako sportovce. Co se týče futsalové sezony, tak se nestihl odehrát kompletní pohár SFČR, tudíž i futsal zasáhla tato koronavirová pandemie, tak i náš tým. Náš tým chtěl nějak pomoci, věřím, že futsalová komunita je pevná jako skála, i když na palubovce svádíme často tvrdé souboje, v občasných chvílích i za hranicemi pravidel, tak věřím, že se semkneme o to více," řekl Petr Václavek z Juniors Přelouč.

Klub Juniors Přelouč FC založil akci #JUNIOŘISPOLEČNĚ. V této akci jde o sehrání fiktivního futsalového zápasu, na který se prodává přes portál Ticketstream vstupenky. Cena jedné vstupenky je 100 Kč. Veškerý výtěžek z této akce půjde na podporu zdravotníkům do Krajské nemocnice Pardubice a druhá půlka výtěžku Univerzitě Pardubice, který vyvíjí ochranné prostředky proti nemoci Covid-19. Do akce se navíc zapojil samotný portál Ticketstream.

"Chci vyzvat všechny futsalové týmy, pokud můžete, tak přispějte do této unikátní akce, kterou jsme založili. Můžete v klubu vybrat peníze a následně zakoupit dohromady tolik vstupenek, na kolik jich máte. A speciálně chci vyzvat i funkcionáře FAČR, aby i jejich komunita se semkla a přispěla na tuto unikátní akci zakoupením třeba i několika desítek vstupenek, počet na osobu není limitován. Už i dokonce někteří futsaloví rozhodčí se zapojili do této akce. To je poslední komunita futsalu, která se do této formy akce může zapojit samozřejmě," vzkázal Václavek.

O celé akci si můžete ještě podrobně přečíst na webových stránkách Juniors Přelouč zde!