7. 1. 2017

PŘÍMÝ PŘENOS: 15. ročník Galavečeru Grassroots

Začátek Nového roku se ponese ve znamení první významné fotbalové události, kterou je jubilejní 15. ročník Galavečera Grassroots fotbalu. 8. ledna 2017 se na Žofíně sejdou ti nejlepší dorostenci, futsalisté, trenéři neprofesionálního a mládežnického fotbalu.

Vzhledem k tomu, že Galavečer oslaví 15 let své existence, rozhodli se organizátoři spojit jednotlivé kategorie se slavnými výherci minulých let. Mezi gratulujícími tak budou mimo jiné reprezentační trenér Karel Jarolím, česká reprezentantka Pavlína Ščasná, trenér úspěšné „jednadvacítky“ Vítězslav Lavička nebo nejmladší hráč v historii české ligy Dominik Mašek. Opět se této slavnostní akce zúčastní i přední osobnosti z fotbalového, ale i obecně sportovního prostředí v čele s předsedou FAČR Miroslavem Peltou a sportovním ředitelem olympijského výboru Martinem Doktorem.

Hlavní hudební hvězdou slavnostního večera, kterým provede Ondřej Lípa, bude kapela Mandrage. Pořádání významných fotbalových turnajů se na našem území stává pomalu tradicí, a tak i tento večer bude místo pro představení další takové akce. V květnu se v České republice, konkrétně v Plzni, Příbrami, Domažlicích a Přešticích uskuteční Mistrovství Evropy žen U17 a i proto se večera zúčastní koordinátorka projektu Tereza Doušová nebo trenér ženské reprezentační „sedmnáctky“ Karel Rada.

PŘÍMÝ PŘENOS z jubilejního 15. Galavečera Grassroots můžete sledovat 8. ledna od 17.00 na www.tvcom.cz nebo ze záznamu na ČT Sport v pátek 13. ledna ve 20:35.