Svěřenci Marka Kopeckého udeřili na konci první půle, kdy vymetl šibenici Šarközy. Po přestávce se radoval i novic Křivánek, ale pak Češi udělali několik faulů. První desítku ještě ustáli, z druhé však inkasovali. V závěru ale využili chyb při soupeřově power play a zaslouženě zvítězili.

Ohlas trenéra Marka Kopeckého

Ohlas Lukáše Němce

Sestřih utkání ČR U21 - Maďarsko U21

Český A tým svedl mnohem dramatičtější bitvu s Maďarskem. Soupeř celý zápas vedl, ale národní tým dotahoval díky teplické dvojice Baran - Černý. Prvně jmenovaný se trefil jednou, druhý dvakrát. V poslední minutě otočil vývoj utkání z desítky Seidler, jenže hned po rozehrání Tatai znovu vyrovnal - 4:4. Krásný závěr rozhodl o pár sekund později znovu Michal Seidler. Prakticky z další rozehrávky - 5:4.

Ohlas trenéra Tomáše Neumanna

Ohlas Davida Černého

Sestřih zápasu ČR "A" - Maďarsko "A"

U21: Slovensko – Polsko 1:2 (0:1)
Branky: 29. Koricina - 9. Palonek, 36. Firanczyk.

U21: Česká republika – Maďarsko 4:1 (1:0)
Branky: 20. Šarközy, 22. Křivánek, 38. Sznapka, 39. Klíma - 35. Fekete.
Sestava ČR U21: Němec (Hůla) - Klíma, Zajíček, Hájek, Slepčík, Blahuta, Sznapka, Šarközy, Künstner, Doležal, Sita, Křivánek.

A tým: Slovensko – Polsko 4:2 (2:0)
Branky: 11. Drahovský, 11. a 29. Kyjovský, 22. Směřička - 23. Pietruzsko, 32. Zastawnik.

A tým: Česká republika – Maďarsko 5:4 (1:3)
Branky: 10. a 33. Černý, 24. Baran, 40. a 40. Seidler - 5. Boromisza, 8. Komáromi, 17. Dróth, 40. Tatai.
Sestava ČR: Vahala (Gerčák) - Hrdina, Záruba, Hrubý, Novotný, Rešetár, Baran, Holý, Seidler, Černý, Kovács, Vnuk, Holeček.