18. 2. 2019

Reprezentace do 19 let letí na generálku do Portugalska

Česká futsalová reprezentace do 19 let odehraje poslední přípravné zápasy před kvalifikací na EURO. Svěřenci Martina Brůny letí v pondělí do Portugalska.

Se silným mančaftem se Brůnovi svěřenci utkají dvakrát. Úterní zápas začíná v 20:30 a středeční v 18:30. Na tomto webu vás budeme pravidelně informovat o výsledcích obou zápasů včetně ohlasů trenéra mužstva.

Trenér týmu Martin Brůna není v dobré náladě. Před odletem do Portugalska se mu totiž rozpadly obě čtveřice. Slepčík je zraněný Krakovčík se omluvil den před odletem. "Oba jsou stěžejními hráči sestavy," řekl naštvaný trenér týmu a pokračoval: "Měsíc před kvalifikací jsme tedy přišli v nejdůležitější dobu o dva hráče základní sestavy."

"Náhradníci budou muset ukázat, že jsou plnohodnotnými členy a jsou schopní vzít odpovědnost při utkáních na sebe. Po všech nepříjemných záležitostech s nominací se již soustředíme na odlet a přípravu na jeden z nejlepších evropských týmů v dané kategorii. Jedeme se porovnat s nejužší špičkou a získat zkušenosti, které by nám mohly pomoci při kvalifikaci. Moc se na obě utkání těšíme a do úterního duelu jdeme s cílem vyzkoušet si herní varianty. Hlavne prověřit naši obranu, která to bude mít proti ofenzivním výpadům Portugalska obtížné. Nicméně na porovnání se velmi těšíme," dodal Brůna.