Chrudim začala svou cestu zápasem skvěle. Po pár vteřinách otevřel skóre Yuri. Teplice nečekaly s odpovědí dlouho: ve třetí minutě srovnal na 1:1 Paulinho. Jenže východočeši znovu strhli vedení na svou stranu, když v 8. minutě překonal Casassu David Drozd. Vedení ale domácímu celku do přestávky nevydrželo. Paulinho svým druhým gólem v utkání překonal Rennana z úniku - 2:2.

Ve druhé půli se hrála taktická bitva. Nikdo nechtěl udělat chybu, přesto se oba celky dostaly do dobrých šancí, ale brankáři své spoluhráče podrželi. Zápas tedy dospěl do prodloužení, kde se hrálo v podobném duchu jako v druhém poločase. Bez branek. Souboj tak rozhodly penalty, ve kterých Teplice zvítězily 4:2. Série se tak za stavu 2:1 pro Chrudim stěhuje znovu do Chomutova.

3. semifinále play off 1. FUTSAL ligy: Chrudim - Teplice (11.5.2021)