28. 3. 2019

Sestavy a statistiky Pražského přeboru 2018/2019


17.kolo

FT PedF A - WarriorS 6 : 6 (4 : 4)
Rozhodčí: Češek Milan (), Šnýdr Miroslav Diváků: 4 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 12. Rejka Lukáš (Kolísek Ondřej), 15. Kysela Ondřej (Rejka Lukáš), 16. Rejka Lukáš (Kolísek Ondřej), 22. Vejražka Jan (Rejka Lukáš), 28. Rejka Lukáš (Kundert Michal), 36. Rejka Lukáš (Kundert Michal) - 2. Nguyen Anh Tung (Yessirkegenov Yerzhan), 3. Okolot Daniil (Tran Martin), 18. Okolot Daniil (Tran Martin), 24. Okolot Daniil, 42. Tran Martin (Nguyen Anh Tung), 44. Nguyen Anh Tung (Látal Marek)
ŽK: 0 - Okolot Daniil
FT PedF A: Kundert Michal, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Kolísek Ondřej, Rejka Lukáš, Svoboda Lukáš, Vejražka Jan
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam, Yessirkegenov Yerzhan, Okolot Daniil, Grečl Michal, Tran Martin

Kobylisy B - Přírodní vědy 5 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Polák Ivo Diváků: 5 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 27. Minha Martin (Mareček Jakub), 31. Vácha Zdeněk, 47. Mareček Jakub (Karafiát Václav), 49. Karafiát Jiří (Mareček Jakub), 50. Karafiát Václav (Ihring David) - 17. Noha Jakub (Volkay Pavol), 22. Surgent Stanislav (Francl Jan), 48. Francl Jan (Prucek Pavel)
Kobylisy B: Ihring David, Karafiát Jiří, Karafiát Václav, Vácha Zdeněk, Novák Tomáš, Aušprunk Karel, Lovecký Tomáš, Minha Martin, Mareček Jakub
Přírodní vědy: Vojta Lubomír, Francl Jan, Noha Jakub, Prucek Pavel, Surgent Stanislav, Volkay Pavol, Kuchař Jan

Kmochův odkaz - SK Slavia B 2 : 3 (1 : 3)
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (), Češek Milan Diváků: 3 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 11. Kolařík Petr, 48. Kolařík Petr (Kmoch Vojtěch) - 2. Sita Zdeněk (Hájek Daniel), 5. Hájek Daniel (Klíma Daniel), 12. Hájek Daniel (Malý David)
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kracman Matěj, Zbudil Roman, Chaloupka Tomáš, Kmoch Vojtěch, Kolařík Petr
SK Slavia B: Žežulka Jan, Zelenský Rostislav, Hájek Daniel, Klíma Daniel, Sita Zdeněk, Havlíček Tomáš, Malý David, Plíšek Svatopluk

Chemcomex - Arsenal 12 : 1 (6 : 0)
Rozhodčí: Polák Ivo (), Orálek Kamil Diváků: 12 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 5. Kuchárik Michal (Výborný Filip), 11. Bužík Leo (Bárta Martin), 16. Kuchárik Michal (Výborný Filip), 20. Lamač Filip (Bárta Martin), 22. Camastra Luigino (Grznárik Jakub), 25. Bárta Martin (Bužík Leo), 29. Lamač Filip (Camastra Luigino), 30. Kuchárik Michal (Bárta Martin), 33. Grznárik Jakub (Bárta Martin), 37. Rada David (Lamač Filip), 44. Camastra Luigino (Rada David), 49. Kuchárik Michal (Grznárik Jakub) - 39. Mareš Ondřej (Mareš Vojtěch)
ŽK: Výborný Filip - 0
Chemcomex: Vozár Mario, Kovařík Jakub, Rada David, Bužík Leo, Bárta Martin, Camastra Luigino, Grznárik Jakub, Lamač Filip, Kuchárik Michal, Výborný Filip
Arsenal: Slowik Michal, Mráček Václav, Mareš Vojtěch, Rulf Karel, Mareš Ondřej, Matera Lukáš

Holota - B.B.V. 7 : 3 (4 : 2)
Rozhodčí: Lafek David (), Vážan Radek Diváků: 10 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 2. Žitný Ondřej (Votřel Martin), 3. Žitný Ondřej (Klír Jakub), 16. Hájek Daniel (Žitný Ondřej), 19. Hilas Vojtěch (Žitný Ondřej), 36. Žitný Ondřej (Morávek Milan), 43. Votřel Martin (Hájek Daniel), 50. Votřel Martin (Hilas Vojtěch) - 21. Dixa Tomáš (Bartoš Filip), 23. Dixa Tomáš (Havlíček Petr), 42. Havlíček Petr
Holota: Morávek Milan, Votřel Martin, Klír Jakub, Hájek Daniel, Pergl David, Hilas Vojtěch, Žitný Ondřej
B.B.V.: Janota Jakub, Dixa Tomáš, Havlíček Petr, Havlíček Martin, Bajgar Lukáš, Bartoš Filip, Žalud Martin

Gusanos - CFC JD Letňany 0 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Vážan Radek (), Lafek David Diváků: 10 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: - 14. Gaudek Jaroslav (Kolen Patrik), 17. Gaudek Jaroslav (Vinkler Pavel), 30. Vinkler Pavel (Kolen Patrik), 35. Žoch Michal (Charvát Rostislav), 47. Žoch Michal (Kolen Patrik), 50. Michálek Jan (Žoch Lukáš)
Gusanos: Novotný Pavel, Petrák Tomáš, Hulinský Petr, Debnár Lukáš, Mally David, Brabec Matěj, Janoušek Jiří
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Charvát Rostislav, Žoch Lukáš, Žoch Michal, Vinkler Pavel, Hostaša David, Klein Tomáš, Kolen Patrik, Gaudek Jaroslav, Michálek Jan, Zbožínek Ladislav


16.kolo

WarriorS - CFC JD Letňany 2 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Rod Miroslav (), Tomšů Patrik Diváků: 2
Branky: 17. Yessirkegenov Yerzhan (Látal Marek), 31. Látal Marek (Okolot Daniil) - 35. Klein Tomáš (Venhoda Ondřej), 48. Žoch Michal (Charvát Rostislav)
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Okolot Daniil, Yessirkegenov Yerzhan, Tran Martin, Nguyen Anh Tung
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Charvát Rostislav, Žoch Lukáš, Žoch Michal, Adamec Petr, Derych Ladislav, Venhoda Ondřej, Zbožínek Ladislav, Klein Tomáš, Kolen Patrik, Vinkler Pavel

B.B.V. - Gusanos 2 : 9 (1 : 4)
Rozhodčí: Šebek Milan (), Češek Milan Diváků: 1 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 16. Sirka Jan (Bartoš Filip), 30. Bartoš Filip (Žák Lukáš) - 10. Mysliveček František (Sedláček Petr), 11. Sedláček Petr (Mysliveček František), 19. Mysliveček František (Sedláček Petr), 24. Debnár Lukáš (Bek Pavel), 28. Sedláček Petr (Bek Pavel), 35. Debnár Lukáš (Mysliveček František), 38. Maruš Štěpán (Petrák Tomáš), 42. Sedláček Petr, 45. Maruš Štěpán (Sedláček Petr)
B.B.V.: Janota Jakub, Bartoš Filip, Havlíček Petr, Havlíček Martin, Sirka Jan, Žák Lukáš, Scheithauer Marek
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Petr, Kapoun Petr, Petrák Tomáš, Debnár Lukáš, Maruš Štěpán, Mysliveček František, Hulinský Petr

Arsenal - Holota 5 : 12 (2 : 8)
Rozhodčí: Češek Milan (), Šebek Milan Diváků: 3 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 15. Weis Zdeněk, 24. Rulf Karel, 31. Mráček Václav, 36. Matera Lukáš (Slowik Michal), 37. Weis Zdeněk (Matera Lukáš) - 2. Svoboda Heřman (Havlát Tomáš), 8. Klír Jakub (Pergl David), 13. Klír Jakub (Pergl David), 17. Gračko Michal (Hilas Vojtěch), 19. Svoboda Heřman (Gračko Michal), 21. Pergl David (Klír Jakub), 22. Klír Jakub, 23. Gračko Michal, 28. Pergl David (Havlát Tomáš), 34. Vlastní, 41. Klír Jakub, 47. Svoboda Heřman
Arsenal: Matera Lukáš, Mareš Vojtěch, Weis Zdeněk, Mráček Václav, Rulf Karel, Slowik Michal
Holota: Morávek Milan, Hilas Vojtěch, Svoboda Heřman, Havlát Tomáš, Klír Jakub, Pergl David, Vrabec Ondřej, Gračko Michal, Vlastní

SK Slavia B - Chemcomex 2 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Polák Ivo Diváků: 6
Branky: 12. Hájek Daniel, 17. Pytlíček Martin (Klíma Daniel) - 10. Rada David (Bužík Leo), 43. Bužík Leo (Doležal Jiří)
ŽK: Hájek Daniel - Výborný Filip
SK Slavia B: Žežulka Jan, Hájek Daniel, Pytlíček Martin, Šprungl Jaroslav, Klíma Daniel, Trajhan Jáchym, Trojan Jan, Sita Zdeněk
Chemcomex: Krajč Marian, Rada David, Kovařík Jakub, Grznárik Jakub, Lamač Filip, Lacina Jan, Výborný Filip, Bužík Leo, Doležal Jiří

Přírodní vědy - Kmochův odkaz 1 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Tomšů Patrik (), Rod Miroslav Branky: 18. Prucek Pavel (Surgent Stanislav) - 12. Kolařík Petr (Zbudil Roman), 21. Kolařík Petr (Kracman Matěj), 45. Kolařík Petr (Salvet Marek)
ŽK: 0 - Zbudil Roman
Přírodní vědy: Diviš Karel, Nejezchleba Miroslav, Hösl Petr, Prucek Pavel, Surgent Stanislav, Kuchař Jan, Volkay Pavol
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kracman Matěj, Zbudil Roman, Salvet Marek, Kolařík Petr, Šatný Petr

FT PedF A - Kobylisy B 2 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Polák Ivo (), Orálek Kamil Diváků: 1
Branky: 23. Šíma Ondřej, 32. Rejka Lukáš (Klucký Jakub) - 21. Jančík David (Sieber Lukáš), 25. Doležal Jan (Jančík David)
ŽK: Kysela Ondřej, Kolísek Ondřej, Rejka Lukáš - 0
FT PedF A: Jančařík Ondřej, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Kolísek Ondřej, Šíma Ondřej, Rejka Lukáš, Klucký Jakub, Mejzr Martin
Kobylisy B: Ihring David, Karafiát Jiří, Vácha Zdeněk, Doležal Jan, Jančík David, Báňa Tomáš, Sieber Lukáš, Minha Martin 


15.kolo

Kobylisy B - WarriorS 6 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Tomšů Patrik (), Rod Miroslav Diváků: 1 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 21. Jančík David (Bartoška David), 22. Mareček Jakub (Bartoška David), 33. Jančík David (Vácha Zdeněk), 39. Jančík David (Vácha Zdeněk), 41. Minha Martin (Báňa Tomáš), 49. Sieber Lukáš (Vácha Zdeněk) - 28. Idrissov Dias (Yessirkegenov Yerzhan), 43. Látal Marek (Idrissov Dias), 47. Látal Marek (Yessirkegenov Yerzhan)
Kobylisy B: Ihring David, Báňa Tomáš, Sieber Lukáš, Vácha Zdeněk, Doležal Jan, Minha Martin, Mareček Jakub, Jančík David, Bartoška David
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Okolot Daniil, Nguyen Anh Tung, Yessirkegenov Yerzhan, Idrissov Dias

Kmochův odkaz - FT PedF A 5 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Kovařík Václav (), Herzog Antonín Diváků: 6

ŽK: Chaloupka Tomáš - 0 ČK: Kopecký Martin II - 0
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kracman Matěj, Zbudil Roman, Chaloupka Tomáš, Kopecký Martin II, Novotný Jan
FT PedF A: Kundert Michal, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Rejka Lukáš, Šíma Ondřej, Mejzr Martin, Svoboda Lukáš

Chemcomex - Přírodní vědy 6 : 4 (1 : 0)
Rozhodčí: Herzog Antonín (), Kovařík Václav Diváků: 3
Branky: 25. Doležal Jiří (Bužík Leo), 33. Camastra Luigino (Grznárik Jakub), 39. Bužík Leo, 46. Lamač Filip (Bužík Leo), 49. Kuchárik Michal (Bužík Leo), 50. Grznárik Jakub - 32. Nejezchleba Miroslav, 45. Prucek Pavel, 48. Hösl Petr (Nejezchleba Miroslav), 49. Volkay Pavol
Chemcomex: Krajč Marian, Lamač Filip, Grznárik Jakub, Kuchárik Michal, Výborný Filip, Bužík Leo, Camastra Luigino, Kovařík Jakub, Doležal Jiří
Přírodní vědy: Vojta Lubomír, Surgent Stanislav, Nejezchleba Miroslav, Hösl Petr, Prucek Pavel, Volkay Pavol

Holota - SK Slavia B 4 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Cichra David (), Lafek David Diváků: 10 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 6. Gračko Michal (Hilas Vojtěch), 35. Klír Jakub, 43. Gračko Michal (Klír Jakub), 44. Klír Jakub - 4. Sita Zdeněk (Klíma Daniel), 11. Klíma Daniel (Hájek Daniel), 15. Sita Zdeněk, 37. Hájek Daniel (Šprungl Jaroslav)
Holota: Morávek Milan, Votřel Martin, Hilas Vojtěch, Gračko Michal, Klír Jakub, Svoboda Heřman
SK Slavia B: Žežulka Jan, Hájek Daniel, Malý David, Pytlíček Martin, Sita Zdeněk, Klíma Daniel, Trojan Jan, Šprungl Jaroslav

Gusanos - Arsenal 5 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Rod Miroslav (), Tomšů Patrik Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 7. Brabec Matěj (Debnár Lukáš), 36. Holman Martin, 38. Mally David (Debnár Lukáš), 44. Maruš Štěpán (Holman Martin), 48. Kapoun Petr (Brabec Matěj) - 13. Mráček Václav (Mareš Ondřej), 29. Slowik Michal (Matera Lukáš), 32. Mráček Václav (Slowik Michal), 43. Mareš Ondřej (Matera Lukáš)
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Petr, Holman Martin, Mally David, Brabec Matěj, Debnár Lukáš, Kapoun Petr, Maruš Štěpán
Arsenal: Mareš Vojtěch, Mareš Ondřej, Slowik Michal, Matera Lukáš, Mráček Václav, Rulf Karel

CFC JD Letňany - B.B.V. 2 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Lafek David (), Cichra David Diváků: 10 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 15. Vinkler Pavel, 23. Žoch Lukáš (Kolen Patrik) - 12. Scheithauer Marek (Bajgar Lukáš), 32. Bajgar Lukáš (Scheithauer Marek)
ŽK: 0 - Bajgar Lukáš
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Charvát Rostislav, Žoch Lukáš, Žoch Michal, Vinkler Pavel, Klein Tomáš, Kolen Patrik, Gaudek Jaroslav, Michálek Jan
B.B.V.: Janota Jakub, Bartoš Lukáš, Bajgar Lukáš, Mašek Dominik, Scheithauer Marek, Sirka Jan, Žalud Martin 


14.kolo

WarriorS - B.B.V. 6 : 8 (3 : 3)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Polák Ivo Diváků: 2
Branky: 4. Idrissov Dias (Yessirkegenov Yerzhan), 8. Okolot Daniil (Látal Marek), 22. Grečl Michal (Látal Marek), 28. Idrissov Dias, 34. Idrissov Dias, 48. Nguyen Anh Tung - 11. Havlíček Petr (Žák Lukáš), 18. Mašek Dominik (Bartoš Lukáš), 20. Mašek Dominik (Žalud Martin), 29. Mašek Dominik (Žák Lukáš), 36. Bartoš Lukáš (Žák Lukáš), 44. Havlíček Petr (Bartoš Lukáš), 45. Žák Lukáš (Mašek Dominik), 47. Havlíček Petr (Žák Lukáš)
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam, Idrissov Dias, Yessirkegenov Yerzhan, Okolot Daniil, Grečl Michal
B.B.V.: Janota Jakub, Bartoš Lukáš, Havlíček Martin, Havlíček Petr, Žák Lukáš, Žalud Martin, Mašek Dominik

Arsenal - CFC JD Letňany 0 : 5 (0 : 0)
Rozhodčí: Polák Ivo, Orálek Kamil

SK Slavia B - Gusanos 10 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Češek Milan (), Lafek David Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 7. Hájek Daniel (Sita Zdeněk), 25. Trojan Jan (Sita Zdeněk), 31. Klíma Daniel (Sita Zdeněk), 32. Hájek Daniel, 34. Klíma Daniel (Hájek Daniel), 35. Klíma Daniel (Hájek Daniel), 39. Trajhan Jáchym (Škobis Jakub), 40. Zelenský Rostislav (Klíma Daniel), 41. Klíma Daniel (Zelenský Rostislav), 45. Klíma Daniel (Sita Zdeněk) - 13. Sedláček Petr (Hrubeš Martin)
SK Slavia B: Žežulka Jan, Zelenský Rostislav, Havlíček Tomáš, Klíma Daniel, Trojan Jan, Trajhan Jáchym, Sita Zdeněk, Hájek Daniel, Beneš Michal, Pytlíček Martin, Plíšek Svatopluk, Škobis Jakub
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Petr, Kohák Jakub, Hrubeš Martin, Holman Martin, Procházka Tomáš, Maruš Štěpán

Přírodní vědy - Holota 5 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Vážan Radek (), Šnýdr Miroslav Branky: 7. Volkay Pavol (Noha Jakub), 38. Volkay Pavol (Hösl Petr), 41. Surgent Stanislav (Kuchař Jan), 43. Noha Jakub (Surgent Stanislav), 46. Noha Jakub - 11. Hilas Vojtěch (Klír Jakub), 31. Svoboda Heřman (Klír Jakub), 50. Klír Jakub (Pergl David)
ŽK: 0 - Žitný Ondřej
Přírodní vědy: Diviš Karel, Francl Jan, Hösl Petr, Kuchař Jan, Prucek Pavel, Volkay Pavol, Noha Jakub, Surgent Stanislav
Holota: Morávek Milan, Klír Jakub, Žitný Ondřej, Hilas Vojtěch, Pergl David, Hájek Daniel, Svoboda Heřman

FT PedF A - Chemcomex 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (), Vážan Radek Diváků: 6
Branky: 25. Mejzr Martin (Vejražka Jan), 31. Vejražka Jan (Klamt Ondřej), 44. Rejka Lukáš (Klamt Ondřej) - 31. Camastra Luigino (Krajč Marian)
FT PedF A: Kundert Michal, Klamt Ondřej, Kolísek Ondřej, Vejražka Jan, Klucký Jakub, Mejzr Martin, Rejka Lukáš
Chemcomex: Krajč Marian, Kovařík Jakub, Kuchárik Michal, Doležal Jiří, Výborný Filip, Camastra Luigino, Bužík Leo, Šafář Jan

Kobylisy B - Kmochův odkaz 2 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Lafek David (), Češek Milan Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 27. Báňa Tomáš (Doležal Jan), 46. Báňa Tomáš (Karafiát Václav) - 12. Kolařík Petr (Zbudil Roman), 24. Kolařík Petr (Chaloupka Tomáš), 29. Kracman Matěj (Zbudil Roman)
ŽK: 0 - Kolařík Petr
Kobylisy B: Ihring David, Báňa Tomáš, Karafiát Václav, Vácha Zdeněk, Slanina Richard, Doležal Jan, Minha Martin, Mareček Jakub
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kracman Matěj, Kolařík Petr, Chaloupka Tomáš, Zbudil Roman, Novotný Jan


13.kolo

Kmochův odkaz - WarriorS 3 : 5 (1 : 4)
Rozhodčí: Šebek Milan (), Herzog Antonín Diváků: 2 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 14. Chaloupka Tomáš, 31. Kopecký Martin, 47. Císař Tomáš (Kracman Matěj) - 8. Tran Martin, 9. Nguyen Dinh Nam (Tran Martin), 15. Nguyen Anh Tung (Tran Martin), 19. Nguyen Dinh Nam (Okolot Daniil), 40. Idrissov Dias (Okolot Daniil)
ŽK: Kopecký Martin - 0
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kopecký Martin, Kracman Matěj, Kolařík Petr, Zbudil Roman, Novotný Jan, Salvet Marek, Chaloupka Tomáš
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Yessirkegenov Yerzhan, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam, Idrissov Dias, Grečl Michal, Okolot Daniil, Ibragim Alisher, Tran Martin

Chemcomex - Kobylisy B 2 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Herzog Antonín (), Kovařík Václav Diváků: 1
Branky: 11. Doležal Jiří (Bužík Leo), 14. Výborný Filip (Kuchárik Michal)
ŽK: Camastra Luigino - 0
Chemcomex: Vozár Mario, Uhlíř Tomáš, Bužík Leo, Camastra Luigino, Kuchárik Michal, Doležal Jiří, Výborný Filip, Rada David, Grznárik Jakub
Kobylisy B: Ihring David, Báňa Tomáš, Mareček Jakub, Novák Tomáš, Doležal Jan, Vácha Zdeněk, Minha Martin

Holota - FT PedF A 1 : 7 (0 : 4)
Rozhodčí: Kovařík Václav (), Herzog Antonín Diváků: 7
Branky: 27. Pergl David (Klír Jakub) - 1. Klamt Ondřej (Rejka Lukáš), 6. Rejka Lukáš (Mejzr Martin), 13. Mejzr Martin, 25. Mejzr Martin (Rejka Lukáš), 48. Rejka Lukáš (Kundert Michal), 49. Mejzr Martin, 50. Klucký Jakub (Kundert Michal)
Holota: Morávek Milan, Slezáček Jakub, Klír Jakub, Votřel Martin, Svoboda Heřman, Pergl David, Gračko Michal, Hájek Daniel, Hejno Martin, Hilas Vojtěch
FT PedF A: Kundert Michal, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Mejzr Martin, Rejka Lukáš, Jančařík Ondřej, Klucký Jakub

Gusanos - Přírodní vědy 5 : 8 (2 : 3)
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (), Rod Miroslav Branky: 13. Sedláček Petr (Mally David), 17. Hrubeš Martin (Procházka Tomáš), 33. Sedláček Petr (Mally David), 39. Hrubeš Martin (Sedláček Petr), 49. Hrubeš Martin (Mally David) - 4. Surgent Stanislav (Volkay Pavol), 13. Nejezchleba Miroslav (Prucek Pavel), 16. Prucek Pavel, 31. Surgent Stanislav, 33. Surgent Stanislav (Francl Jan), 39. Volkay Pavol (Nejezchleba Miroslav), 42. Surgent Stanislav (Francl Jan), 47. Nejezchleba Miroslav (Hösl Petr)
ŽK: 0 - Knedlík Tomáš
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Petr, Hrubeš Martin, Petrák Tomáš, Procházka Tomáš, Holman Martin, Mally David
Přírodní vědy: Diviš Karel, Francl Jan, Nejezchleba Miroslav, Hösl Petr, Knedlík Tomáš, Prucek Pavel, Surgent Stanislav, Volkay Pavol

CFC JD Letňany - SK Slavia B 2 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Herzog Antonín (), Šebek Milan Diváků: 12 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 35. Kolen Patrik (Žoch Lukáš), 49. Žoch Michal (Žoch Lukáš) - 12. Hájek Daniel (Sita Zdeněk), 20. Šedivý Luboš (Malý David), 25. Klíma Daniel (Trojan Jan), 28. Klíma Daniel (Hájek Daniel), 31. Trojan Jan (Hájek Daniel), 37. Trojan Jan (Klíma Daniel)
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Charvát Rostislav, Hostaša David, Žoch Lukáš, Žoch Michal, Adamec Petr, Venhoda Ondřej, Kolen Patrik, Vinkler Pavel, Michálek Jan, Frydrych Jan, Kment Štěpán, Průša Martin
SK Slavia B: Žežulka Jan, Zelenský Rostislav, Šedivý Luboš, Klíma Daniel, Novák Daniel, Pytlíček Martin, Hájek Daniel, Sita Zdeněk, Malý David, Trojan Jan, Havlíček Tomáš, Šimon Jan ml.

B.B.V. - Arsenal 9 : 4 (4 : 0)
Rozhodčí: Rod Miroslav (), Šnýdr Miroslav Diváků: 1 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 7. Havlíček Martin (Žalud Martin), 9. Bartoš Lukáš (Žalud Martin), 21. Havlíček Petr (Havlíček Martin), 23. Žalud Martin (Bartoš Lukáš), 27. Havlíček Martin (Bartoš Lukáš), 28. Havlíček Martin (Havlíček Petr), 30. Havlíček Martin (Bartoš Filip), 33. Bartoš Lukáš (Havlíček Petr), 47. Havlíček Petr (Žalud Martin) - 31. Matera Lukáš (Rulf Karel), 33. Mráček Václav (Slowik Michal), 43. Mareš Vojtěch (Mráček Václav), 49. Rulf Karel (Mareš Vojtěch)
B.B.V.: Janota Jakub, Bartoš Lukáš, Bartoš Filip, Žák Lukáš, Žalud Martin, Havlíček Martin, Havlíček Petr
Arsenal: Kočí Jan, Matera Lukáš, Slowik Michal, Mareš Vojtěch, Rulf Karel, Mráček Václav


12.kolo

WarriorS - Arsenal 5 : 8 (2 : 2)
Rozhodčí: Vážan Radek (), Orálek Kamil Diváků: 2 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 13. Tran Martin (Nguyen Anh Tung), 25. Nguyen Anh Tung (Yessirkegenov Yerzhan), 27. Idrissov Dias (Látal Marek), 30. Yessirkegenov Yerzhan (Tran Martin), 31. Tran Martin - 1. Rulf Karel (Mareš Ondřej), 22. Mareš Vojtěch (Rulf Karel), 26. Matera Lukáš (Kočí Jan), 29. Mareš Vojtěch (Mareš Ondřej), 32. Mareš Ondřej (Rulf Karel), 36. Mareš Vojtěch (Mareš Ondřej), 43. Mareš Vojtěch (Mareš Ondřej), 48. Mareš Vojtěch
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Idrissov Dias, Nguyen Anh Tung, Yessirkegenov Yerzhan, Okolot Daniil, Ibragim Alisher, Tran Martin
Arsenal: Kočí Jan, Rulf Karel, Matera Lukáš, Mareš Ondřej, Mareš Vojtěch

SK Slavia B - B.B.V. 5 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Vážan Radek Diváků: 10 Stadion: SH Slavia Eden
Branky: 3. Sita Zdeněk (Hájek Daniel), 10. Trojan Jan (Klíma Daniel), 14. Klíma Daniel (Hájek Daniel), 39. Trajhan Jáchym (Pytlíček Martin), 44. Hájek Daniel (Šedivý Luboš) - 16. Havlíček Petr (Mašek Dominik), 41. Bartoš Filip (Žák Lukáš), 47. Vlastní
SK Slavia B: Žežulka Jan, Zelenský Rostislav, Sita Zdeněk, Hájek Daniel, Klíma Daniel, Trojan Jan, Pytlíček Martin, Šprungl Jaroslav, Malý David, Havlíček Tomáš, Trajhan Jáchym, Šedivý Luboš
B.B.V.: Janota Jakub, Mašek Dominik, Havlíček Martin, Havlíček Petr, Bartoš Filip, Bartoš Lukáš, Žák Lukáš, Vlastní

Přírodní vědy - CFC JD Letňany 1 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Polák Ivo Diváků: 15
Branky: 24. Kuchař Jan (Francl Jan) - 39. Derych Ladislav (Vinkler Pavel)
ŽK: Nejezchleba Miroslav - 0
Přírodní vědy: Vojta Lubomír, Francl Jan, Nejezchleba Miroslav, Hösl Petr, Kuchař Jan, Noha Jakub, Prucek Pavel
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Charvát Rostislav, Žoch Michal, Hostaša David, Vinkler Pavel, Zbožínek Ladislav, Derych Ladislav

FT PedF A - Gusanos 4 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Polák Ivo (), Orálek Kamil Diváků: 10
Branky: 4. Kolísek Ondřej (Běhounek Jakub), 8. Klamt Ondřej (Rejka Lukáš), 13. Vejražka Jan (Běhounek Jakub), 16. Rejka Lukáš (Vejražka Jan) - 30. Petrák Tomáš (Mally David)
FT PedF A: Kundert Michal, Klamt Ondřej, Kolísek Ondřej, Běhounek Jakub, Rejka Lukáš, Vejražka Jan, Mejzr Martin
Gusanos: Bek Pavel, Petrák Tomáš, Holman Martin, Mally David

Kobylisy B - Holota 0 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Cichra David (), Polák Ivo Branky: - 11. Svoboda Heřman (Pergl David), 18. Havlát Tomáš (Žitný Ondřej), 20. Votřel Martin (Pergl David), 28. Pergl David (Klír Jakub), 32. Žitný Ondřej (Pergl David)
ŽK: Minha Martin - 0
Kobylisy B: Ihring David, Báňa Tomáš, Mareček Jakub, Karafiát Václav, Minha Martin, Franc David, Doležal Jan, Vácha Zdeněk, Slanina Richard
Holota: Morávek Milan, Votřel Martin, Klír Jakub, Hilas Vojtěch, Žitný Ondřej, Havlát Tomáš, Svoboda Heřman, Pergl David

Kmochův odkaz - Chemcomex 0 : 6 (0 : 4)
Rozhodčí: Polák Ivo (), Cichra David Diváků: 10
Branky: - 14. Kuchárik Michal (Doležal Jiří), 18. Grznárik Jakub (Lamač Filip), 22. Doležal Jiří (Grznárik Jakub), 25. Lamač Filip (Kovařík Jakub), 30. Bužík Leo (Rada David), 49. Bužík Leo (Rada David)
ŽK: Chaloupka Tomáš - 0
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kolařík Petr, Novotný Jan, Kracman Matěj, Kopecký Martin II, Chaloupka Tomáš, Salvet Marek
Chemcomex: Krajč Marian, Kovařík Jakub, Lamač Filip, Kuchárik Michal, Výborný Filip, Bužík Leo, Grznárik Jakub, Doležal Jiří, Rada David


11.kolo

Chemcomex - WarriorS 6 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Kovařík Václav Diváků: 2
Branky: 6. Lamač Filip, 27. Bužík Leo (Kuchárik Michal), 37. Lamač Filip, 40. Bužík Leo, 43. Krajč Marian, 47. Kuchárik Michal (Lacina Jan) - 12. Idrissov Dias (Yessirkegenov Yerzhan), 49. Yessirkegenov Yerzhan (Idrissov Dias)
Chemcomex: Krajč Marian, Výborný Filip, Lacina Jan, Lamač Filip, Kovařík Jakub, Rada David, Camastra Luigino, Kuchárik Michal, Bužík Leo
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Ibragim Alisher, Idrissov Dias, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam, Okolot Daniil, Tran Martin, Yessirkegenov Yerzhan

Kmochův odkaz - Holota 3 : 4 (1 : 0)
Rozhodčí: Kovařík Václav (), Orálek Kamil Branky: 2. Kopecký Martin, 38. Kolařík Petr (Chaloupka Tomáš), 40. Chaloupka Tomáš (Kolařík Petr) - 27. Gračko Michal (Slezáček Jakub), 29. Gračko Michal (Morávek Milan), 35. Slezáček Jakub (Gračko Michal), 49. Slezáček Jakub
ŽK: 0 - Votřel Martin, Havlát Tomáš
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kracman Matěj, Kolařík Petr, Kopecký Martin, Novotný Jan, Chaloupka Tomáš
Holota: Morávek Milan, Slezáček Jakub, Klír Jakub, Votřel Martin, Svoboda Heřman, Havlát Tomáš, Gračko Michal

Kobylisy B - Gusanos 4 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Tomšů Patrik (), Rod Miroslav Diváků: 10
Branky: 7. Jančík David (Minha Martin), 13. Jančík David (Dobřanský Jindřich), 28. Mareček Jakub (Minha Martin), 50. Faltýnek Tomáš - 49. Brabec Matěj (Ferenc Michal)
Kobylisy B: Ihring David, Aušprunk Karel, Minha Martin, Karafiát Jiří, Dobřanský Jindřich, Doležal Jan, Jančík David, Faltýnek Tomáš, Mareček Jakub
Gusanos: Bek Pavel, Kapoun Petr, Petrák Tomáš, Ferenc Michal, Mally David, Hrubeš Martin, Procházka Tomáš, Kohák Jakub, Brabec Matěj

FT PedF A - CFC JD Letňany 4 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Rod Miroslav (), Tomšů Patrik Branky: 4. Šíma Ondřej (Kysela Ondřej), 19. Šíma Ondřej, 22. Šíma Ondřej (Mejzr Martin), 47. Šíma Ondřej (Mejzr Martin) - 13. Žoch Michal (Adamec Petr), 49. Žoch Michal
FT PedF A: Kundert Michal, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Kolísek Ondřej, Šíma Ondřej, Mejzr Martin, Knopf Martin
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Charvát Rostislav, Hostaša David, Vinkler Pavel, Adamec Petr, Gaudek Jaroslav, Žoch Michal, Klein Tomáš

Přírodní vědy - B.B.V. 4 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Šebek Milan (), Češek Milan Diváků: 1
Branky: 9. Francl Jan (Volkay Pavol), 10. Francl Jan (Noha Jakub), 37. Noha Jakub (Prucek Pavel), 39. Prucek Pavel (Noha Jakub) - 23. Žalud Martin (Dixa Tomáš), 23. Žák Lukáš, 33. Žalud Martin (Bartoš Lukáš), 39. Bartoš Filip (Havlíček Petr), 40. Žák Lukáš (Bartoš Filip)
ŽK: Kuchař Jan - Havlíček Petr
Přírodní vědy: Diviš Karel, Francl Jan, Hösl Petr, Nejezchleba Miroslav, Knedlík Tomáš, Kuchař Jan, Noha Jakub, Prucek Pavel, Volkay Pavol
B.B.V.: Janota Jakub, Dixa Tomáš, Mašek Dominik, Bajgar Lukáš, Havlíček Petr, Bartoš Filip, Bartoš Lukáš, Žalud Martin, Žák Lukáš, Havlíček Martin

SK Slavia B - Arsenal 8 : 5 (4 : 2)
Rozhodčí: Češek Milan (), Šebek Milan Diváků: 6
Branky: 4. Trojan Jan (Klíma Daniel), 10. Klíma Daniel (Hájek Daniel), 12. Vlastní, 20. Pytlíček Martin (Klíma Daniel), 27. Hájek Daniel (Malý David), 39. Malý David (Hájek Daniel), 44. Hájek Daniel (Klíma Daniel), 48. Klíma Daniel (Malý David) - 8. Weis Zdeněk (Matera Lukáš), 21. Slowik Michal (Matera Lukáš), 31. Mareš Vojtěch, 49. Mráček Václav (Rulf Karel), 50. Mráček Václav (Rulf Karel)
SK Slavia B: Žežulka Jan, Zelenský Rostislav, Hájek Daniel, Klíma Daniel, Pytlíček Martin, Trojan Jan, Malý David, Trajhan Jáchym, Cabrnoch Bohuslav, Velička Jiří, Havlíček Tomáš, Vlastní
Arsenal: Kočí Jan, Matera Lukáš, Weis Zdeněk, Mareš Vojtěch, Rulf Karel, Mráček Václav, Slowik Michal


10.kolo

WarriorS - SK Slavia B 9 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (), Šebek Milan Branky: 18. Látal Marek (Idrissov Dias), 24. Tran Martin, 34. Idrissov Dias (Yessirkegenov Yerzhan), 35. Idrissov Dias (Yessirkegenov Yerzhan), 38. Yessirkegenov Yerzhan (Látal Marek), 40. Tran Martin (Ibragim Alisher), 45. Látal Marek (Idrissov Dias), 47. Horák Jakub, 48. Nguyen Dinh Nam - 17. Černý Jakub (Vondráček Adam), 30. Čermák Antonín (Malý David), 50. Zelenský Rostislav (Slavata David)
ŽK: Nguyen Dinh Nam, Yessirkegenov Yerzhan - 0
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam, Yessirkegenov Yerzhan, Ibragim Alisher, Idrissov Dias, Tran Martin
SK Slavia B: Vondráček Adam, Zelenský Rostislav, Slavata David, Novák Daniel, Malý David, Hruška Filip, Pytlíček Martin, Čermák Antonín, Šprungl Jaroslav, Trajhan Jáchym, Černý Jakub

Arsenal - Přírodní vědy 2 : 7 (0 : 3)
Rozhodčí: Lafek David (), Herzog Antonín Diváků: 6
Branky: 39. Mareš Vojtěch (Rulf Karel), 45. Slowik Michal - 3. Nejezchleba Miroslav (Prucek Pavel), 7. Noha Jakub (Hösl Petr), 19. Prucek Pavel (Francl Jan), 27. Kuchař Jan (Knedlík Tomáš), 28. Volkay Pavol (Noha Jakub), 40. Kuchař Jan (Diviš Karel), 43. Nejezchleba Miroslav (Hösl Petr)
ŽK: 0 - Diviš Karel, Nejezchleba Miroslav, Prucek Pavel
Arsenal: Kočí Jan, Matera Lukáš, Mareš Vojtěch, Rulf Karel, Mráček Václav, Slowik Michal
Přírodní vědy: Diviš Karel, Francl Jan, Hösl Petr, Nejezchleba Miroslav, Noha Jakub, Prucek Pavel, Volkay Pavol, Knedlík Tomáš, Kuchař Jan

B.B.V. - FT PedF A 3 : 6 (2 : 2)
Rozhodčí: Šebek Milan (), Šnýdr Miroslav Branky: 17. Dixa Tomáš, 20. Dixa Tomáš (Sirka Jan), 45. Žalud Martin (Scheithauer Marek) - 2. Vejražka Jan (Běhounek Jakub), 8. Mejzr Martin (Knopf Martin), 33. Běhounek Jakub (Kolísek Ondřej), 41. Běhounek Jakub, 44. Běhounek Jakub (Homola Martin), 49. Homola Martin (Klamt Ondřej)
ŽK: Sirka Jan, Žalud Martin - 0
B.B.V.: Janota Jakub, Dixa Tomáš, Mašek Dominik, Bajgar Lukáš, Havlíček Martin, Scheithauer Marek, Sirka Jan, Žalud Martin
FT PedF A: Jančařík Ondřej, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Kolísek Ondřej, Mejzr Martin, Knopf Martin, Homola Martin, Běhounek Jakub, Rejka Lukáš, Vejražka Jan

CFC JD Letňany - Kobylisy B 1 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Šnýdr Miroslav Diváků: 1
Branky: 16. Zbožínek Ladislav (Žoch Michal) - 34. Minha Martin (Mareček Jakub)
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Žoch Michal, Žoch Lukáš, Vinkler Pavel, Hostaša David, Zbožínek Ladislav, Klein Tomáš
Kobylisy B: Ihring David, Aušprunk Karel, Mareček Jakub, Novák Tomáš, Karafiát Jiří, Karafiát Václav, Minha Martin, Lovecký Tomáš, Slanina Richard

Gusanos - Kmochův odkaz 1 : 8 (0 : 5)
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (), Orálek Kamil Branky: 27. Hrubeš Martin (Petrák Tomáš) - 1. Kopecký Martin II (Kolařík Petr), 7. Kopecký Martin (Kracman Matěj), 12. Chaloupka Tomáš (Kopecký Martin II), 17. Peterka Benjamín (Kolařík Petr), 20. Kopecký Martin II (Kolařík Petr), 36. Kopecký Martin II, 39. Kolařík Petr (Kopecký Martin), 48. Kopecký Martin II (Kolařík Petr)
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Petr, Hrubeš Martin, Kapoun Petr, Mally David, Petrák Tomáš
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kolařík Petr, Kracman Matěj, Kopecký Martin, Kopecký Martin II, Chaloupka Tomáš

Holota - Chemcomex 3 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Herzog Antonín (), Lafek David Branky: 9. Votřel Martin, 29. Slezáček Jakub (Klír Jakub), 38. Hilas Vojtěch (Svoboda Heřman) - 3. Bárta Martin, 10. Kovařík Jakub (Bárta Martin), 36. Bárta Martin, 50. Bárta Martin (Lacina Jan)
Holota: Morávek Milan, Slezáček Jakub, Klír Jakub, Žitný Ondřej, Votřel Martin, Hilas Vojtěch, Havlát Tomáš, Svoboda Heřman
Chemcomex: Krajč Marian, Kovařík Jakub, Výborný Filip, Kuchárik Michal, Lacina Jan, Bárta Martin, Camastra Luigino


9.kolo

Holota - WarriorS 8 : 4 (4 : 2)
Rozhodčí: Cichra David (), Navrátilová Pavla Diváků: 2
Branky: 2. Svoboda Heřman (Hilas Vojtěch), 3. Žitný Ondřej (Hájek Daniel), 10. Hilas Vojtěch (Svoboda Heřman), 22. Klír Jakub, 32. Hájek Daniel, 37. Klír Jakub (Hájek Daniel), 44. Hájek Daniel, 49. Žitný Ondřej (Hájek Daniel) - 21. Idrissov Dias (Tran Martin), 25. Idrissov Dias (Tran Martin), 31. Nguyen Anh Tung (Látal Marek), 41. Ibragim Alisher (Yessirkegenov Yerzhan)
Holota: Morávek Milan, Hilas Vojtěch, Žitný Ondřej, Hájek Daniel, Klír Jakub, Svoboda Heřman
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam, Yessirkegenov Yerzhan, Idrissov Dias, Ibragim Alisher, Tran Martin

Chemcomex - Gusanos 7 : 2 (3 : 2)
Rozhodčí: Lafek David (), Polák Ivo Diváků: 10
Branky: 1. Grznárik Jakub (Camastra Luigino), 17. Bárta Martin (Kuchárik Michal), 18. Grznárik Jakub (Rada David), 29. Grznárik Jakub (Bárta Martin), 40. Kuchárik Michal (Bárta Martin), 44. Bárta Martin, 48. Bárta Martin (Grznárik Jakub) - 16. Hrubeš Martin (Kotlík Ondřej), 23. Kotlík Ondřej (Hrubeš Martin)
Chemcomex: Krajč Marian, Kovařík Jakub, Camastra Luigino, Bárta Martin, Grznárik Jakub, Lacina Jan, Rada David, Kuchárik Michal
Gusanos: Kopecký Petr, Sedláček Petr, Kapoun Petr, Kotlík Ondřej, Hrubeš Martin, Petrák Tomáš, Procházka Tomáš

Kmochův odkaz - CFC JD Letňany 1 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Polák Ivo (), Lafek David Diváků: 10
Branky: 21. Kopecký Martin (Kolařík Petr) - 11. Vinkler Pavel (Žoch Michal)
ŽK: Kopecký Martin - Trojan Daniel, Žoch Lukáš
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kracman Matěj, Kolařík Petr, Kopecký Martin, Chaloupka Tomáš, Novotný Jan, Zbudil Roman
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Žoch Lukáš, Žoch Michal, Vinkler Pavel, Zbožínek Ladislav, Klein Tomáš

Kobylisy B - B.B.V. 2 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Navrátilová Pavla (), Cichra David Branky: 21. Doležal Jan, 46. Báňa Tomáš (Doležal Jan) - 15. Žalud Martin (Bartoš Filip)
ČK: 0 - Bartoš Filip
Kobylisy B: Ihring David, Báňa Tomáš, Vácha Zdeněk, Aušprunk Karel, Lovecký Tomáš, Skirka Lukáš, Doležal Jan, Karafiát Jiří, Franc David
B.B.V.: Janota Jakub, Dixa Tomáš, Havlíček Martin, Havlíček Petr, Mašek Dominik, Bartoš Filip, Bajgar Lukáš, Žalud Martin, Žák Lukáš

FT PedF A - Arsenal 12 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Herzog Antonín (), Kovařík Václav Diváků: 2
Branky: 2. Běhounek Jakub (Vejražka Jan), 10. Šíma Ondřej (Běhounek Jakub), 24. Běhounek Jakub, 27. Vejražka Jan, 28. Vejražka Jan (Šíma Ondřej), 31. Běhounek Jakub (Vejražka Jan), 37. Vejražka Jan (Kolísek Ondřej), 38. Šíma Ondřej (Vejražka Jan), 42. Šíma Ondřej (Kolísek Ondřej), 43. Běhounek Jakub, 45. Vejražka Jan (Běhounek Jakub), 50. Běhounek Jakub (Šíma Ondřej) - 1. Matera Lukáš, 19. Matera Lukáš (Slowik Michal), 46. Slowik Michal (Mareš Ondřej)
FT PedF A: Jančařík Ondřej, Kolísek Ondřej, Běhounek Jakub, Šíma Ondřej, Knopf Martin, Vejražka Jan
Arsenal: Studnička Jan, Kočí Jan, Mareš Ondřej, Mareš Vojtěch, Matera Lukáš, Slowik Michal

Přírodní vědy - SK Slavia B 1 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Kovařík Václav (), Herzog Antonín Diváků: 23
Branky: 29. Volkay Pavol (Hösl Petr) - 15. Klíma Daniel (Sita Zdeněk), 49. Sita Zdeněk (Klíma Daniel)
ŽK: 0 - Klíma Daniel
Přírodní vědy: Vojta Lubomír, Francl Jan, Hösl Petr, Nejezchleba Miroslav, Volkay Pavol, Noha Jakub, Prucek Pavel, Knedlík Tomáš, Surgent Stanislav
SK Slavia B: Žežulka Jan, Malý David, Klíma Daniel, Sita Zdeněk, Novák Daniel, Hájek Daniel, Šprungl Jaroslav, Hrnčíř Matěj, Trajhan Jáchym


8.kolo

WarriorS - Přírodní vědy 4 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Češek Milan (), Kovařík Václav Diváků: 9
Branky: 18. Nguyen Anh Tung (Yessirkegenov Yerzhan), 19. Nguyen Anh Tung (Yessirkegenov Yerzhan), 34. Tran Martin (Idrissov Dias), 36. Nguyen Anh Tung (Idrissov Dias) - 9. Volkay Pavol (Nejezchleba Miroslav), 21. Prucek Pavel (Nejezchleba Miroslav), 24. Noha Jakub (Surgent Stanislav), 26. Noha Jakub (Volkay Pavol), 39. Francl Jan, 49. Surgent Stanislav
ŽK: Idrissov Dias - 0
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam, Idrissov Dias, Yessirkegenov Yerzhan, Tran Martin, Grečl Michal, David Petr
Přírodní vědy: Diviš Karel, Francl Jan, Hösl Petr, Nejezchleba Miroslav, Volkay Pavol, Noha Jakub, Prucek Pavel, Surgent Stanislav

SK Slavia B - FT PedF A 4 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Kovařík Václav (), Češek Milan Diváků: 2
Branky: 19. Klíma Daniel (Žežulka Jan), 42. Klíma Daniel (Sita Zdeněk), 44. Beneš Michal (Šprungl Jaroslav), 46. Malý David (Klíma Daniel) - 2. Kolísek Ondřej (Rejka Lukáš), 38. Šíma Ondřej (Klamt Ondřej), 39. Rejka Lukáš (Šíma Ondřej)
SK Slavia B: Žežulka Jan, Hájek Daniel, Novák Daniel, Sita Zdeněk, Beneš Michal, Klíma Daniel, Šprungl Jaroslav, Malý David, Zelenský Rostislav
FT PedF A: Jančařík Ondřej, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Kolísek Ondřej, Šíma Ondřej, Rejka Lukáš

Arsenal - Kobylisy B 5 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Lafek David (), Šnýdr Miroslav Diváků: 10
Branky: 11. Mareš Vojtěch (Mareš Ondřej), 32. Mareš Ondřej (Mareš Vojtěch), 38. Mareš Ondřej (Matera Lukáš), 42. Mareš Vojtěch (Mareš Ondřej), 48. Mareš Vojtěch - 10. Karafiát Václav (Aušprunk Karel), 19. Minha Martin (Aušprunk Karel), 33. Karafiát Václav (Novák Tomáš), 34. Karafiát Václav (Báňa Tomáš)
Arsenal: Studnička Jan, Matera Lukáš, Mareš Vojtěch, Weis Zdeněk, Konopásek Jan, Mareš Ondřej
Kobylisy B: Ihring David, Báňa Tomáš, Minha Martin, Dobřanský Jindřich, Karafiát Václav, Aušprunk Karel, Novák Tomáš, Vácha Zdeněk

B.B.V. - Kmochův odkaz 5 : 4 (3 : 0)
Rozhodčí: Rod Miroslav (), Tomšů Patrik Diváků: 1
Branky: 3. Havlíček Martin (Sirka Jan), 8. Sirka Jan (Žák Lukáš), 14. Bartoš Filip (Bartoš Filip), 35. Sirka Jan (Bartoš Filip), 49. Žák Lukáš (Havlíček Martin) - 29. Kopecký Martin (Kolařík Petr), 34. Kopecký Martin (Kolařík Petr), 36. Kolařík Petr, 40. Zbudil Roman (Kopecký Martin)
B.B.V.: Janota Jakub, Dixa Tomáš, Bartoš Filip, Bartoš Lukáš, Havlíček Martin, Havlíček Petr, Žák Lukáš, Sirka Jan
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Zbudil Roman, Kracman Matěj, Kolařík Petr, Kopecký Martin, Chaloupka Tomáš

CFC JD Letňany - Chemcomex 0 : 4 (0 : 4)
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (), Lafek David Diváků: 10
Branky: - 6. Bárta Martin (Rada David), 13. Pulkert Ondřej (Lacina Jan), 14. Pulkert Ondřej (Lacina Jan), 25. Pulkert Ondřej (Rada David)
ŽK: 0 - Rada David
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Vinkler Pavel, Žoch Michal, Zbožínek Ladislav, Venhoda Ondřej, Michálek Jan, Klein Tomáš
Chemcomex: Krajč Marian, Pulkert Ondřej, Kuchárik Michal, Rada David, Bárta Martin, Lacina Jan, Grznárik Jakub, Výborný Filip, Kovařík Jakub

Gusanos - Holota 1 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Tomšů Patrik (), Rod Miroslav Branky: 40. Debnár Lukáš - 10. Žitný Ondřej (Klír Jakub), 12. Slezáček Jakub (Hejno Martin), 14. Klír Jakub (Votřel Martin), 33. Klír Jakub (Hejno Martin), 34. Žitný Ondřej (Hejno Martin), 38. Žitný Ondřej (Hejno Martin)
ŽK: Sedláček Ondřej - 0 ČK: Sedláček Ondřej - Slezáček Jakub
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Ondřej, Sedláček Petr, Hrubeš Martin, Kapoun Petr, Ferenc Michal, Slavíček Jiří, Petrák Tomáš, Debnár Lukáš
Holota: Morávek Milan, Slezáček Jakub, Votřel Martin, Klír Jakub, Hejno Martin, Žitný Ondřej, Hilas Vojtěch


7.kolo

Gusanos - WarriorS 2 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Herzog Antonín (), Rod Miroslav Diváků: 5
Branky: 32. Kapoun Petr (Hrubeš Martin), 42. Kotlík Ondřej - 40. Nguyen Dinh Nam (Tran Martin), 49. Látal Marek (Tran Martin)
ŽK: Mally David - 0 ČK: 0 - Ibragim Alisher
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Petr, Sedláček Ondřej, Hrubeš Martin, Petrák Tomáš, Mally David, Kotlík Ondřej, Kapoun Petr, Slavíček Jiří
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam, Grečl Michal, Ibragim Alisher, David Petr, Idrissov Dias, Tran Martin

Holota - CFC JD Letňany 0 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Rod Miroslav (), Herzog Antonín Diváků: 3
Branky: - 4. Vinkler Pavel (Klein Tomáš), 9. Zbožínek Ladislav (Trojan Daniel), 34. Zbožínek Ladislav (Michálek Jan), 42. Michálek Jan, 46. Klein Tomáš
ŽK: Klír Jakub, Vrabec Ondřej - Žoch Michal
Holota: Morávek Milan, Klír Jakub, Hilas Vojtěch, Votřel Martin, Žitný Ondřej, Vrabec Ondřej, Havlát Tomáš
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Hostaša David, Žoch Michal, Derych Ladislav, Klein Tomáš, Vinkler Pavel, Gaudek Jaroslav, Zbožínek Ladislav, Michálek Jan

Chemcomex - B.B.V. 3 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Lafek David (), Šebek Milan Diváků: 4
Branky: 6. Grznárik Jakub (Lamač Filip), 30. Grznárik Jakub (Lacina Jan), 49. Kuchárik Michal (Grznárik Jakub) - 10. Bartoš Filip (Dixa Tomáš), 12. Havlíček Petr (Dixa Tomáš)
Chemcomex: Vozár Mario, Kovařík Jakub, Camastra Luigino, Grznárik Jakub, Kuchárik Michal, Rada David, Výborný Filip, Lamač Filip, Lacina Jan
B.B.V.: Janota Jakub, Dixa Tomáš, Havlíček Petr, Havlíček Martin, Bajgar Lukáš, Bartoš Filip, Bartoš Lukáš, Žalud Martin, Mašek Dominik

Kmochův odkaz - Arsenal 8 : 5 (4 : 4)
Rozhodčí: Polák Ivo (), Orálek Kamil Branky: 4. Kracman Matěj (Kolařík Petr), 8. Kolařík Petr (Kopecký Martin), 13. Kolařík Petr (Kracman Matěj), 24. Novotný Jan (Kolařík Petr), 31. Zbudil Roman (Kolařík Petr), 37. Kolařík Petr (Kracman Matěj), 40. Kolařík Petr (Kracman Matěj), 42. Zbudil Roman (Kolařík Petr) - 6. Ťahan Štěpán (Matera Lukáš), 18. Rulf Karel (Matera Lukáš), 21. Mareš Vojtěch (Rulf Karel), 23. Mareš Vojtěch (Ťahan Štěpán), 47. Mareš Vojtěch
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Kolařík Petr, Kracman Matěj, Zbudil Roman, Novotný Jan, Kopecký Martin
Arsenal: Studnička Jan, Matera Lukáš, Mareš Vojtěch, Rulf Karel, Ťahan Štěpán

Kobylisy B - SK Slavia B 1 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Polák Ivo Diváků: 20
Branky: 16. Franc David (Doležal Jan) - 4. Trojan Jan (Klíma Daniel), 15. Trojan Jan (Klíma Daniel), 22. Sita Zdeněk (Klíma Daniel), 29. Trojan Jan (Klíma Daniel), 34. Klíma Daniel (Sita Zdeněk), 46. Hájek Daniel (Klíma Daniel)
ŽK: 0 - Slavata David
Kobylisy B: Sieber Lukáš, Báňa Tomáš, Aušprunk Karel, Franc David, Jančík David, Karafiát Jiří, Doležal Jan, Minha Martin, Novák Tomáš
SK Slavia B: Vondráček Adam, Hájek Daniel, Sita Zdeněk, Klíma Daniel, Trojan Jan, Malý David, Slavata David, Šprungl Jaroslav, Hruška Filip

FT PedF A - Přírodní vědy 6 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Šebek Milan (), Lafek David Diváků: 2
Branky: 30. Rejka Lukáš, 43. Rejka Lukáš, 44. Šíma Ondřej (Jančařík Ondřej), 45. Kolísek Ondřej (Mejzr Martin), 48. Mejzr Martin (Šíma Ondřej), 50. Kysela Ondřej (Mejzr Martin) - 10. Surgent Stanislav (Volkay Pavol), 13. Francl Jan (Nejezchleba Miroslav), 36. Francl Jan (Nejezchleba Miroslav), 49. Surgent Stanislav
FT PedF A: Jančařík Ondřej, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Kolísek Ondřej, Šíma Ondřej, Rejka Lukáš, Mejzr Martin
Přírodní vědy: Vojta Lubomír, Francl Jan, Nejezchleba Miroslav, Prucek Pavel, Knedlík Tomáš, Volkay Pavol, Noha Jakub, Surgent Stanislav


6.kolo

WarriorS - FT PedF A 4 : 6 (2 : 2)
Rozhodčí: Tomšů Patrik (), Cichra David Branky: 12. Idrissov Dias (Nguyen Anh Tung), 14. Nguyen Anh Tung (Nguyen Dinh Nam), 33. Yessirkegenov Yerzhan (Idrissov Dias), 37. Látal Marek (Yessirkegenov Yerzhan) - 7. Šíma Ondřej, 16. Šíma Ondřej (Rejka Lukáš), 30. Šíma Ondřej (Rejka Lukáš), 40. Rejka Lukáš (Šíma Ondřej), 47. Šíma Ondřej, 50. Rejka Lukáš
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Yessirkegenov Yerzhan, Idrissov Dias, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam
FT PedF A: Jančařík Ondřej, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Šíma Ondřej, Rejka Lukáš, Mejzr Martin

Přírodní vědy - Kobylisy B 4 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Navrátilová Pavla (), Šnýdr Miroslav Branky: 12. Prucek Pavel (Kuchař Jan), 13. Vlastní, 18. Hösl Petr (Noha Jakub), 50. Prucek Pavel - 45. Doležal Jan
ŽK: 0 - Báňa Tomáš
Přírodní vědy: Vojta Lubomír, Nejezchleba Miroslav, Hösl Petr, Surgent Stanislav, Knedlík Tomáš, Noha Jakub, Prucek Pavel, Kuchař Jan, Volkay Pavol, Vlastní
Kobylisy B: Ihring David, Báňa Tomáš, Karafiát Jiří, Karafiát Václav, Sieber Lukáš, Skirka Lukáš, Lovecký Tomáš, Doležal Jan, Vácha Zdeněk

SK Slavia B - Kmochův odkaz 8 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (), Navrátilová Pavla Diváků: 7
Branky: 2. Hájek Daniel (Klíma Daniel), 11. Klíma Daniel (Sita Zdeněk), 12. Hájek Daniel (Sita Zdeněk), 16. Trojan Jan, 29. Malý David (Pytlíček Martin), 31. Hájek Daniel (Klíma Daniel), 34. Trojan Jan (Klíma Daniel), 50. Trojan Jan (Hájek Daniel) - 4. Kolařík Petr (Kopecký Martin)
ŽK: Klíma Daniel - Chaloupka Tomáš
SK Slavia B: Garčár Radim, Hájek Daniel, Sita Zdeněk, Klíma Daniel, Malý David, Pytlíček Martin, Trojan Jan, Novák Daniel, Zelenský Rostislav, Slavata David
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Kolařík Petr, Kopecký Martin, Kracman Matěj, Novotný Jan, Chaloupka Tomáš, Zbudil Roman, Peterka Benjamín

Arsenal - Chemcomex 1 : 8 (0 : 3)
Rozhodčí: Kovařík Václav (), Polák Ivo Diváků: 1
Branky: 50. Mareš Vojtěch (Rulf Karel) - 3. Camastra Luigino (Kovařík Jakub), 10. Lacina Jan (Camastra Luigino), 17. Camastra Luigino (Lacina Jan), 27. Camastra Luigino (Kuchárik Michal), 29. Grznárik Jakub (Vozár Mario), 30. Grznárik Jakub (Lacina Jan), 36. Grznárik Jakub (Kovařík Jakub), 38. Pulkert Ondřej (Grznárik Jakub)
Arsenal: Studnička Jan, Matera Lukáš, Mareš Vojtěch, Rulf Karel, Hajdušek Tomáš, Kočí Jan
Chemcomex: Vozár Mario, Kovařík Jakub, Kuchárik Michal, Lacina Jan, Výborný Filip, Grznárik Jakub, Camastra Luigino, Pulkert Ondřej

B.B.V. - Holota 8 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Polák Ivo (), Kovařík Václav Diváků: 1
Branky: 14. Havlíček Petr (Bajgar Lukáš), 29. Bajgar Lukáš (Žalud Martin), 31. Bartoš Lukáš (Dixa Tomáš), 37. Janota Jakub, 38. Žák Lukáš, 40. Bartoš Filip (Bartoš Lukáš), 42. Žák Lukáš (Janota Jakub), 48. Bajgar Lukáš (Žák Lukáš) - 19. Hájek Daniel (Vrabec Ondřej), 47. Havlát Tomáš (Klír Jakub)
B.B.V.: Janota Jakub, Dixa Tomáš, Havlíček Petr, Bajgar Lukáš, Bartoš Filip, Bartoš Lukáš, Mašek Dominik, Žák Lukáš, Žalud Martin
Holota: Morávek Milan, Klír Jakub, Havlát Tomáš, Hájek Daniel, Hilas Vojtěch, Vrabec Ondřej

CFC JD Letňany - Gusanos 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Cichra David (), Tomšů Patrik Branky: 17. Klein Tomáš (Trojan Daniel), 35. Klein Tomáš, 50. Gaudek Jaroslav - 32. Kapoun Petr (Ferenc Michal)
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Žoch Lukáš, Venhoda Ondřej, Klein Tomáš, Hostaša David, Derych Ladislav, Vinkler Pavel, Gaudek Jaroslav
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Petr, Holman Martin, Petrák Tomáš, Mally David, Debnár Lukáš, Ferenc Michal, Hrubeš Martin, Kapoun Petr


5.kolo

CFC JD Letňany - WarriorS 3 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Šebek Milan (), Orálek Kamil Diváků: 2
Branky: 3. Juga Michal (Zbožínek Ladislav), 20. Michálek Jan (Juga Michal), 46. Michálek Jan (Klein Tomáš) - 36. Idrissov Dias (Yessirkegenov Yerzhan), 41. Nguyen Anh Tung (Idrissov Dias), 50. Nguyen Anh Tung (Nguyen Dinh Nam)
ŽK: 0 - Ibragim Alisher
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Klein Tomáš, Zbožínek Ladislav, Michálek Jan, Venhoda Ondřej, Kolen Patrik, Juga Michal
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Grečl Michal, Ibragim Alisher, Yessirkegenov Yerzhan, Okolot Daniil, Idrissov Dias, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam

Gusanos - B.B.V. 3 : 5 (2 : 4)
Rozhodčí: Vážan Radek (), Češek Milan Diváků: 3
Branky: 11. Kotlík Ondřej (Kapoun Petr), 20. Slavíček Jiří, 35. Holman Martin (Slavíček Jiří) - 17. Žák Lukáš (Bajgar Lukáš), 18. Dixa Tomáš (Havlíček Martin), 20. Havlíček Petr (Bartoš Lukáš), 28. Dixa Tomáš, 46. Helmich Martin (Žák Lukáš)
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Petr, Sedláček Ondřej, Kapoun Petr, Mally David, Debnár Lukáš, Holman Martin, Kotlík Ondřej, Ferenc Michal, Slavíček Jiří, Petrák Tomáš
B.B.V.: Janota Jakub, Dixa Tomáš, Bajgar Lukáš, Havlíček Martin, Havlíček Petr, Žák Lukáš, Bartoš Lukáš, Helmich Martin

Holota - Arsenal 12 : 8 (2 : 1)
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (), Lafek David Diváků: 3
Branky: 7. Votřel Martin (Vrabec Ondřej), 11. Vrabec Ondřej, 26. Klír Jakub (Votřel Martin), 28. Vrabec Ondřej (Votřel Martin), 32. Hájek Daniel (Žitný Ondřej), 33. Žitný Ondřej (Hilas Vojtěch), 35. Klír Jakub (Vrabec Ondřej), 36. Žitný Ondřej, 37. Hilas Vojtěch (Žitný Ondřej), 42. Klír Jakub, 43. Klír Jakub (Votřel Martin), 45. Hilas Vojtěch (Vrabec Ondřej) - 5. Slowik Michal (Matera Lukáš), 30. Matera Lukáš (Slowik Michal), 38. Rulf Karel (Matera Lukáš), 40. Ťahan Štěpán (Matera Lukáš), 43. Slowik Michal (Matera Lukáš), 44. Rulf Karel, 46. Mráček Václav (Slowik Michal), 47. Mareš Vojtěch (Rulf Karel)
Holota: Morávek Milan, Votřel Martin, Klír Jakub, Hilas Vojtěch, Vrabec Ondřej, Žitný Ondřej, Hájek Daniel
Arsenal: Hajdušek Tomáš, Mráček Václav, Rulf Karel, Slowik Michal, Mareš Vojtěch, Matera Lukáš, Ťahan Štěpán

Chemcomex - SK Slavia B 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Češek Milan (), Vážan Radek Diváků: 15
Branky: 20. Kuchárik Michal (Camastra Luigino), 35. Lacina Jan (Krajč Marian), 45. Kuchárik Michal - 9. Malý David (Šprungl Jaroslav), 33. Trojan Jan, 44. Hájek Daniel (Trojan Jan)
ŽK: Pulkert Ondřej - 0
Chemcomex: Krajč Marian, Kovařík Jakub, Výborný Filip, Lacina Jan, Kuchárik Michal, Camastra Luigino, Pulkert Ondřej
SK Slavia B: Žežulka Jan, Hájek Daniel, Beneš Michal, Šprungl Jaroslav, Pytlíček Martin, Malý David, Sita Zdeněk, Trojan Jan, Hrnčíř Matěj

Kmochův odkaz - Přírodní vědy 4 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Šebek Milan Diváků: 4
Branky: 8. Kmoch Vojtěch (Kracman Matěj), 9. Kracman Matěj, 10. Kolařík Petr, 26. Kolařík Petr (Kmoch Vojtěch) - 27. Francl Jan (Surgent Stanislav), 30. Francl Jan (Hösl Petr), 31. Volkay Pavol (Prucek Pavel)
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kracman Matěj, Kolařík Petr, Chaloupka Tomáš, Kmoch Vojtěch, Salvet Marek
Přírodní vědy: Diviš Karel, Francl Jan, Nejezchleba Miroslav, Kuchař Jan, Hösl Petr, Volkay Pavol, Surgent Stanislav, Prucek Pavel, Noha Jakub

Kobylisy B - FT PedF A 4 : 10 (3 : 4)
Rozhodčí: Lafek David (), Šnýdr Miroslav Diváků: 2
Branky: 14. Báňa Tomáš (Franc David), 20. Karafiát Jiří, 23. Franc David (Mareček Jakub), 31. Lovecký Tomáš (Doležal Jan) - 13. Kolísek Ondřej (Šíma Ondřej), 16. Běhounek Jakub, 18. Kysela Ondřej (Běhounek Jakub), 22. Rejka Lukáš, 27. Šíma Ondřej (Mejzr Martin), 30. Klamt Ondřej (Běhounek Jakub), 32. Vlastní, 43. Kolísek Ondřej (Rejka Lukáš), 49. Běhounek Jakub, 50. Kysela Ondřej (Běhounek Jakub)
Kobylisy B: Ihring David, Franc David, Doležal Jan, Báňa Tomáš, Novák Tomáš, Mareček Jakub, Minha Martin, Lovecký Tomáš, Karafiát Jiří
FT PedF A: Jančařík Ondřej, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Kolísek Ondřej, Rejka Lukáš, Šíma Ondřej, Běhounek Jakub, Mejzr Martin, Vlastní


4.kolo

WarriorS - Kobylisy B 5 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Navrátilová Pavla (), Lafek David Diváků: 10
Branky: 36. Ibragim Alisher (Látal Marek), 41. Látal Marek (Yessirkegenov Yerzhan), 46. Idrissov Dias (Yessirkegenov Yerzhan), 49. Yessirkegenov Yerzhan, 50. Nguyen Dinh Nam (Látal Marek) - 39. Báňa Tomáš (Doležal Jan), 50. Doležal Jan (Báňa Tomáš)
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Yessirkegenov Yerzhan, Idrissov Dias, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam, Ibragim Alisher
Kobylisy B: Ihring David, Báňa Tomáš, Karafiát Václav, Aušprunk Karel, Doležal Jan, Minha Martin, Skirka Lukáš, Lovecký Tomáš, Jančík David

FT PedF A - Kmochův odkaz 6 : 4 (4 : 1)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Šebek Milan Diváků: 4
Branky: 1. Vejražka Jan (Šíma Ondřej), 13. Vejražka Jan (Šíma Ondřej), 14. Šíma Ondřej (Vejražka Jan), 25. Šíma Ondřej (Mejzr Martin), 41. Šíma Ondřej (Rejka Lukáš), 43. Vlastní - 25. Kolařík Petr (Chaloupka Tomáš), 28. Kracman Matěj (Zbudil Roman), 33. Peterka Benjamín (Kolařík Petr), 38. Kolařík Petr (Zbudil Roman)
ŽK: Kysela Ondřej, Vejražka Jan - 0
FT PedF A: Jančařík Ondřej, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Šíma Ondřej, Mejzr Martin, Knopf Martin, Vejražka Jan, Rejka Lukáš, Vlastní
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Zbudil Roman, Kolařík Petr, Kracman Matěj, Chaloupka Tomáš

Přírodní vědy - Chemcomex 1 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Šebek Milan (), Orálek Kamil Diváků: 1
Branky: 25. Francl Jan (Noha Jakub) - 28. Kuchárik Michal, 40. Uhlíř Tomáš, 50. Vozár Mario
ŽK: 0 - Rada David
Přírodní vědy: Diviš Karel, Francl Jan, Hösl Petr, Surgent Stanislav, Nejezchleba Miroslav, Noha Jakub, Knedlík Tomáš, Kuchař Jan
Chemcomex: Vozár Mario, Kovařík Jakub, Kuchárik Michal, Rada David, Lacina Jan, Grznárik Jakub, Camastra Luigino, Uhlíř Tomáš

SK Slavia B - Holota 4 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Češek Milan (), Kovařík Václav Diváků: 13
Branky: 4. Trojan Jan (Klíma Daniel), 20. Trojan Jan (Klíma Daniel), 48. Sita Zdeněk, 49. Sita Zdeněk - 30. Havlát Tomáš (Hilas Vojtěch), 36. Votřel Martin, 50. Votřel Martin (Havlát Tomáš)
ŽK: 0 - Havlát Tomáš
SK Slavia B: Hájek Daniel, Zelenský Rostislav, Trojan Jan, Sita Zdeněk, Klíma Daniel, Malý David, Šprungl Jaroslav, Pytlíček Martin, Čermák Antonín, Vondráček Adam, Beneš Michal, Novák Daniel
Holota: Morávek Milan, Votřel Martin, Hilas Vojtěch, Žitný Ondřej, Klír Jakub, Havlát Tomáš

Arsenal - Gusanos 2 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Kovařík Václav (), Češek Milan Diváků: 5
Branky: 11. Slowik Michal (Rulf Karel), 31. Rulf Karel - 1. Mally David (Sedláček Petr), 41. Sedláček Petr (Debnár Lukáš)
Arsenal: Kočí Jan, Matera Lukáš, Mráček Václav, Slowik Michal, Rulf Karel, Ťahan Štěpán
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Petr, Sedláček Ondřej, Mally David, Holman Martin, Debnár Lukáš, Kapoun Petr, Slavíček Jiří

B.B.V. - CFC JD Letňany 3 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Lafek David (), Navrátilová Pavla Diváků: 10
Branky: 28. Vlastní, 42. Dixa Tomáš (Havlíček Petr), 49. Dixa Tomáš (Žák Lukáš) - 44. Klein Tomáš
B.B.V.: Janota Jakub, Dixa Tomáš, Žalud Martin, Havlíček Martin, Havlíček Petr, Bajgar Lukáš, Žák Lukáš, Vlastní
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Adamec Petr, Zbožínek Ladislav, Derych Ladislav, Vinkler Pavel, Klein Tomáš, Michálek Jan, Venhoda Ondřej, Kolen Patrik


3.kolo

B.B.V. - WarriorS 3 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Vážan Radek (), Češek Milan Diváků: 10
Branky: 9. Havlíček Petr (Havlíček Martin), 31. Bartoš Filip (Žák Lukáš), 38. Havlíček Petr (Bartoš Filip) - 5. Idrissov Dias (Nguyen Dinh Nam), 16. Idrissov Dias (Yessirkegenov Yerzhan), 19. Yessirkegenov Yerzhan (Nguyen Dinh Nam), 49. Yessirkegenov Yerzhan (Nguyen Anh Tung)
ŽK: Bartoš Filip - Idrissov Dias
B.B.V.: Janota Jakub, Bartoš Lukáš, Bartoš Filip, Bajgar Lukáš, Havlíček Martin, Havlíček Petr, Žák Lukáš, Mašek Dominik, Žalud Martin
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam, David Petr, Grečl Michal, Idrissov Dias, Yessirkegenov Yerzhan

CFC JD Letňany - Arsenal 3 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Češek Milan (), Vážan Radek Diváků: 5
Branky: 11. Žoch Michal, 21. Vinkler Pavel (Klein Tomáš), 46. Vinkler Pavel (Kolen Patrik) - 32. Ťahan Štěpán, 39. Hajdušek Tomáš (Slowik Michal)
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Žoch Lukáš, Derych Ladislav, Vinkler Pavel, Michálek Jan, Venhoda Ondřej, Klein Tomáš, Žoch Michal, Kolen Patrik, Hostaša David
Arsenal: Kočí Jan, Matera Lukáš, Slowik Michal, Rulf Karel, Hajdušek Tomáš, Ťahan Štěpán, Mráček Václav

Gusanos - SK Slavia B 0 : 6 (0 : 4)
Rozhodčí: Lafek David (), Tomšů Patrik Diváků: 20
Branky: - 1. Turek Vojtěch (Malý David), 10. Pytlíček Martin (Trojan Jan), 18. Turek Vojtěch (Garčár Radim), 24. Malý David (Hájek Daniel), 36. Sita Zdeněk (Malý David), 48. Čermák Antonín (Turek Vojtěch)
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Petr, Sedláček Ondřej, Holman Martin, Kapoun Petr, Procházka Tomáš, Hrubeš Martin, Mally David
SK Slavia B: Garčár Radim, Zelenský Rostislav, Sita Zdeněk, Malý David, Šprungl Jaroslav, Turek Vojtěch, Hájek Daniel, Pytlíček Martin, Čermák Antonín, Trojan Jan

Holota - Přírodní vědy 2 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Cichra David (), Polák Ivo Diváků: 10
Branky: 42. Žitný Ondřej (Vrabec Ondřej), 46. Klír Jakub (Žitný Ondřej) - 15. Kuchař Jan (Volkay Pavol), 23. Volkay Pavol, 31. Prucek Pavel (Noha Jakub), 34. Surgent Stanislav (Noha Jakub), 44. Francl Jan (Vojta Lubomír), 50. Kuchař Jan (Noha Jakub)
Holota: Morávek Milan, Klír Jakub, Hilas Vojtěch, Vrabec Ondřej, Žitný Ondřej
Přírodní vědy: Vojta Lubomír, Francl Jan, Hösl Petr, Knedlík Tomáš, Kuchař Jan, Prucek Pavel, Noha Jakub, Surgent Stanislav, Volkay Pavol

Chemcomex - FT PedF A 1 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Polák Ivo (), Cichra David Diváků: 10
Branky: 31. Camastra Luigino - 17. Vlastní, 33. Rejka Lukáš
ŽK: Vozár Mario, Grznárik Jakub - Kundert Michal, Kysela Ondřej, Běhounek Jakub
Chemcomex: Vozár Mario, Camastra Luigino, Kuchárik Michal, Rada David, Kovařík Jakub, Pulkert Ondřej, Grznárik Jakub, Bárta Martin
FT PedF A: Kundert Michal, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Jančařík Ondřej, Knopf Martin, Homola Martin, Mejzr Martin, Běhounek Jakub, Rejka Lukáš, Vlastní

Kmochův odkaz - Kobylisy B 3 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Tomšů Patrik (), Lafek David Diváků: 10
Branky: 25. Kolařík Petr (Zbudil Roman), 28. Kolařík Petr (Císař Tomáš), 44. Kolařík Petr - 14. Dobřanský Jindřich (Doležal Jan), 20. Doležal Jan, 24. Karafiát Jiří (Mareček Jakub), 40. Faltýnek Tomáš (Ihring David)
ŽK: 0 - Ihring David
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kolařík Petr, Kopecký Martin, Dombi Karel, Chaloupka Tomáš, Zbudil Roman, Kracman Matěj
Kobylisy B: Ihring David, Novák Tomáš, Mareček Jakub, Doležal Jan, Aušprunk Karel, Dobřanský Jindřich, Faltýnek Tomáš, Báňa Tomáš, Karafiát Jiří


2.kolo

WarriorS - Kmochův odkaz 3 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Polák Ivo (), Orálek Kamil Diváků: 15
Branky: 12. Nguyen Anh Tung (Yessirkegenov Yerzhan), 25. Nguyen Anh Tung (Grečl Michal), 47. Nguyen Dinh Nam (Látal Marek) - 3. Kolařík Petr, 19. Kolařík Petr (Novotný Jan), 32. Kolařík Petr (Kracman Matěj), 33. Peterka Benjamín (Kolařík Petr), 35. Kracman Matěj (Kolařík Petr)
ŽK: Yessirkegenov Yerzhan - 0
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, David Petr, Grečl Michal, Yessirkegenov Yerzhan, Bogatkin Nazariy, Nguyen Anh Tung, Nguyen Dinh Nam, Okolot Daniil
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kolařík Petr, Zbudil Roman, Kracman Matěj, Kopecký Martin, Novotný Jan

Kobylisy B - Chemcomex 2 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Šebek Milan (), Kovařík Václav Diváků: 1
Branky: 33. Aušprunk Karel (Mareček Jakub), 38. Lovecký Tomáš (Mareček Jakub) - 28. Bárta Martin (Kuchárik Michal), 37. Výborný Filip (Bárta Martin)
Kobylisy B: Ihring David, Aušprunk Karel, Lovecký Tomáš, Mareček Jakub, Novák Tomáš, Dobřanský Jindřich, Skirka Lukáš, Minha Martin, Franc David
Chemcomex: Kuchárik Michal, Rada David, Kovařík Jakub, Bárta Martin, Camastra Luigino, Pulkert Ondřej, Výborný Filip

FT PedF A - Holota 6 : 10 (2 : 4)
Rozhodčí: Kovařík Václav (), Šebek Milan Diváků: 1
Branky: 10. Klamt Ondřej (Kysela Ondřej), 12. Běhounek Jakub, 32. Homola Martin (Klamt Ondřej), 41. Homola Martin (Mejzr Martin), 44. Běhounek Jakub, 46. Běhounek Jakub - 7. Klír Jakub, 9. Vrabec Ondřej (Hejno Martin), 14. Vrabec Ondřej (Klír Jakub), 24. Vrabec Ondřej (Votřel Martin), 28. Hejno Martin (Klír Jakub), 30. Vrabec Ondřej, 36. Hejno Martin (Vrabec Ondřej), 37. Votřel Martin (Vrabec Ondřej), 40. Morávek Milan (Votřel Martin), 48. Klír Jakub
FT PedF A: Jančařík Ondřej, Klamt Ondřej, Kysela Ondřej, Homola Martin, Knopf Martin, Běhounek Jakub, Mejzr Martin
Holota: Hilas Vojtěch, Klír Jakub, Votřel Martin, Morávek Milan, Vrabec Ondřej, Hejno Martin

Přírodní vědy - Gusanos 5 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Herzog Antonín (), Šnýdr Miroslav Branky: 29. Kuchař Jan (Volkay Pavol), 34. Kuchař Jan, 35. Volkay Pavol (Hösl Petr), 44. Nejezchleba Miroslav (Kuchař Jan), 46. Noha Jakub (Prucek Pavel)
Přírodní vědy: Diviš Karel, Nejezchleba Miroslav, Noha Jakub, Hösl Petr, Knedlík Tomáš, Prucek Pavel, Kuchař Jan, Volkay Pavol
Gusanos: Bek Pavel, Sedláček Petr, Sedláček Ondřej, Debnár Lukáš, Petrák Tomáš, Holman Martin, Kapoun Petr

SK Slavia B - CFC JD Letňany 8 : 2 (5 : 0)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Polák Ivo Diváků: 20
Branky: 5. Homola Jan (Leovski Igor), 8. Homola Jan, 10. Homola Jan (Leovski Igor), 13. Homola Jan (Leovski Igor), 22. Honzíček Pavel (Veljkovič Nenad), 31. Homola Jan, 36. Leovski Igor (Homola Jan), 50. Leovski Igor (Homola Jan) - 40. Hostaša David (Trojan Daniel), 42. Vinkler Pavel (Žoch Michal)
SK Slavia B: Žežulka Jan, Zelenský Rostislav, Šprungl Jaroslav, Homola Jan, Honzíček Pavel, Malý David, Leovski Igor, Pytlíček Martin, Veljkovič Nenad
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Žoch Lukáš, Žoch Michal, Hostaša David, Vinkler Pavel, Zbožínek Ladislav, Klein Tomáš, Charvát Rostislav, Kolen Patrik, Michálek Jan, Venhoda Ondřej

Arsenal - B.B.V. 5 : 9 (1 : 2)
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (), Herzog Antonín Diváků: 6
Branky: 25. Ťahan Štěpán (Konopásek Jan), 30. Rulf Karel (Hajdušek Tomáš), 39. Ťahan Štěpán (Rulf Karel), 44. Rulf Karel (Weis Zdeněk), 45. Konopásek Jan (Ťahan Štěpán) - 2. Žák Lukáš (Havlíček Petr), 24. Scheithauer Marek (Žák Lukáš), 32. Bartoš Lukáš (Žák Lukáš), 34. Havlíček Petr (Bartoš Lukáš), 35. Žák Lukáš (Bartoš Lukáš), 40. Valoušek Richard (Žák Lukáš), 42. Valoušek Richard (Havlíček Petr), 43. Havlíček Petr (Valoušek Richard), 49. Bartoš Lukáš (Valoušek Richard)
ŽK: Hajdušek Tomáš - Janota Jakub
Arsenal: Kočí Jan, Hajdušek Tomáš, Slowik Michal, Rulf Karel, Ťahan Štěpán, Mráček Václav, Konopásek Jan, Weis Zdeněk
B.B.V.: Janota Jakub, Bartoš Lukáš, Žák Lukáš, Scheithauer Marek, Valoušek Richard, Havlíček Petr


1.kolo

Arsenal - WarriorS 1 : 10 (0 : 5)
Rozhodčí: Češek Milan (), Diváků: 3
Branky: 29. Hajdušek Tomáš - 2. Okolot Daniil (Yessirkegenov Yerzhan), 9. David Petr (Idrissov Dias), 20. Yessirkegenov Yerzhan, 21. Grečl Michal (Látal Marek), 23. Bogatkin Nazariy (Látal Marek), 29. Grečl Michal, 36. Látal Marek (Okolot Daniil), 41. Okolot Daniil (Grečl Michal), 42. Nguyen Anh Tung (Bogatkin Nazariy), 50. Yessirkegenov Yerzhan (Okolot Daniil)
Arsenal: Kočí Jan, Hajdušek Tomáš, Mareš Vojtěch, Slowik Michal, Ťahan Štěpán, Matera Lukáš, Mráček Václav, Rulf Karel
WarriorS: Horák Jakub, Látal Marek, Grečl Michal, David Petr, Nguyen Dinh Nam, Nguyen Anh Tung, Okolot Daniil, Yessirkegenov Yerzhan, Idrissov Dias, Bogatkin Nazariy

B.B.V. - SK Slavia B 3 : 10 (1 : 7)
Rozhodčí: Češek Milan (), Diváků: 8
Branky: 9. Valoušek Richard (Bajgar Lukáš), 48. Bartoš Filip (Žák Lukáš), 50. Havlíček Petr (Havlíček Martin) - 3. Turek Vojtěch (Hájek Daniel), 7. Žežulka Ondřej (Turek Vojtěch), 10. Žežulka Ondřej (Klíma Daniel), 12. Klíma Daniel (Sita Zdeněk), 13. Klíma Daniel (Turek Vojtěch), 17. Sita Zdeněk (Žežulka Ondřej), 22. Turek Vojtěch (Žežulka Ondřej), 32. Žežulka Ondřej (Hájek Daniel), 36. Žežulka Ondřej (Turek Vojtěch), 40. Turek Vojtěch (Sita Zdeněk)
B.B.V.: Janota Jakub, Dixa Tomáš, Bajgar Lukáš, Bartoš Filip, Havlíček Martin, Havlíček Petr, Valoušek Richard, Scheithauer Marek, Žák Lukáš
SK Slavia B: Žežulka Jan, Zelenský Rostislav, Žežulka Ondřej, Šprungl Jaroslav, Hájek Daniel, Klíma Daniel, Turek Vojtěch, Sita Zdeněk

CFC JD Letňany - Přírodní vědy 3 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Černý Ondřej (), Cichra David Branky: 9. Derych Ladislav (Hostaša David), 11. Klein Tomáš (Hostaša David), 48. Klein Tomáš - 3. Nejezchleba Miroslav (Hösl Petr), 7. Prucek Pavel, 23. Noha Jakub (Francl Jan), 30. Noha Jakub (Vojta Lubomír), 46. Francl Jan (Surgent Stanislav), 47. Nejezchleba Miroslav
ŽK: Žoch Michal - 0
CFC JD Letňany: Trojan Daniel, Adamec Petr, Hostaša David, Charvát Rostislav, Klein Tomáš, Vinkler Pavel, Zbožínek Ladislav, Žoch Lukáš, Žoch Michal, Derych Ladislav
Přírodní vědy: Vojta Lubomír, Nejezchleba Miroslav, Noha Jakub, Knedlík Tomáš, Hösl Petr, Francl Jan, Prucek Pavel, Surgent Stanislav

Gusanos - FT PedF A 1 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Cichra David (), Černý Ondřej Diváků: 10
Branky: 25. Mally David (Sedláček Petr) - 11. Vejražka Jan (Kolísek Ondřej), 14. Svoboda Lukáš (Pártl Matěj), 17. Vejražka Jan (Pártl Matěj), 28. Svoboda Lukáš (Kysela Ondřej), 31. Pártl Matěj (Vejražka Jan), 43. Svoboda Lukáš (Vejražka Jan), 47. Vejražka Jan (Pártl Matěj)
Gusanos: Bek Pavel, Debnár Lukáš, Hrubeš Martin, Mally David, Petrák Tomáš, Procházka Tomáš, Sedláček Ondřej, Sedláček Petr
FT PedF A: Kundert Michal, Klamt Ondřej, Kolísek Ondřej, Kysela Ondřej, Pártl Matěj, Svoboda Lukáš, Vejražka Jan

Holota - Kobylisy B 1 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Rod Miroslav (), Tomšů Patrik Branky: 24. Hilas Vojtěch (Votřel Martin) - 15. Báňa Tomáš (Karafiát Václav), 20. Faltýnek Tomáš (Mareček Jakub)
Holota: Morávek Milan, Slezáček Jakub, Havlát Tomáš, Hilas Vojtěch, Klír Jakub, Votřel Martin
Kobylisy B: Ihring David, Báňa Tomáš, Doležal Jan, Faltýnek Tomáš, Franc David, Karafiát Václav, Lovecký Tomáš, Mareček Jakub, Sieber Lukáš

Chemcomex - Kmochův odkaz 3 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Tomšů Patrik (), Rod Miroslav Diváků: 10
Branky: 11. Bárta Martin (Lacina Jan), 33. Grznárik Jakub, 45. Lacina Jan (Grznárik Jakub) - 10. Kolařík Petr (Chaloupka Tomáš), 25. Kolařík Petr (Peterka Benjamín), 32. Kolařík Petr (Zbudil Roman), 35. Kolařík Petr (Chaloupka Tomáš)
Chemcomex: Krajč Marian, Kovařík Jakub, Kuchárik Michal, Lacina Jan, Rada David, Bárta Martin, Grznárik Jakub
Kmochův odkaz: Císař Tomáš, Peterka Benjamín, Kolařík Petr, Dombi Karel, Chaloupka Tomáš, Zbudil Roman