SFL 2019/2020 - chlapci
Vážení sportovní přátelé,
ředitelství SFL a ŠkoFL vyčkávalo na průběh pandemi a rozhodnutí Bezpečností rady státu – mmj. omezení pohybu a shromažďování osob, uzavření středních a základních škol. Situace se bohužel nemění a proto v souladu s analogickými rozhodnutími AŠSK i FAČR:
UKONČUJE SEZÓNU SFL A ŠkoFL 2019/2020 a to bez vyhlášení vítězů SFL chlapců, SFL dívek a dále ŠkoFL 7 chlapců a ŠkoFL 9 chlapců.
Je nám nesmírně líto, že se nemohl tento ročník SFL a ŠkoFL dohrát, ale prioritou je i pro nás zdraví všech případných účastníků.
Pevně věříme, že od září 2020 bude celá naše republika fungovat bez omezení a v normálním režimu a již nyní připravujeme další ročník SFL a ŠkoFL 2020/21!
Jako každoročně vše začne koncem srpna a v průběhu září fází přihlašování a my doufáme, že se opět přihlásí co největší počet škol a že bude možné odehrát další krásný a kompletní ročník – tentokrát již 20. v SFL a 11. ve ŠkoFL 7+9.
S přáním pevného zdraví a srdečným sportovním pozdravem,
Otakar Mestek a Petr Havlík
Konferenční finále "Západ"
26. 3. 8:30-13:30 - SH Jedenáctka, Mírového Hnutí 2385/3 Praha 11
Účastníci: A6-Gymnázium Nad Štolou, B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram, C7-SaPSŠ Plzeň, D18-OA Liberec
9:00 ... A6-Gymnázium Nad Štolou - B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram
9:40 ... C7-SaPSŠ Plzeň - D18-OA Liberec
10:20 ... A6-Gymnázium Nad Štolou - C7-SaPSŠ Plzeň
11:00 ... B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram - D18-OA Liberec
11:40 ... A6-Gymnázium Nad Štolou - D18-OA Liberec
12:20 ... B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram - C7-SaPSŠ Plzeň
Postupují:
Konferenční finále "Východ"
2. 4. 9:00-13:30 - Rousínov, SH ZŠ Habrovanská 3
Účastníci: E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové, F6-SG Zátopkových Ostrava, G12-SPŠSE Č. Budějovice, H13-SŠTE Olomoucká Brno
9:00 ... F33-ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín - H13-SŠTE Olomoucká Brno
9:50 ... E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - G12-SPŠSE Č. Budějovice
10:40 ... H13-SŠTE Olomoucká Brno - E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové
11:30 ... G12-SPŠSE Č. Budějovice - F33-ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín
12:20 ... F33-ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín - E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové
13:10 ... G12-SPŠSE Č. Budějovice - H13-SŠTE Olomoucká Brno
Postupují:
Praha - Divize A
14. 2. - SH Jedenáctka, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11
Účastníci: A11-SOŠ Jarov, A6-Gymnázium Nad Štolou, A20-OA Dušní, A2-Gymnázium Přípotoční
Výsledky:
A6-Gymnázium Nad Štolou - A20-OA Dušní 3:0 (3:0)
A11-SOŠ Jarov - A2-Gymnázium Přípotoční 4:0 (0:0)
A20-OA Dušní - A2-Gymnázium Přípotoční 2:6 (2:3)
A11-SOŠ Jarov - A6-Gymnázium Nad Štolou 2:4 (1:3)
A6-Gymnázium Nad Štolou - A2-Gymnázium Přípotoční 5:2 (2:1)
A11-SOŠ Jarov - A20-OA Dušní 3:2 (0:2)
postupují: A6-Gymnázium Nad Štolou
Střední Čechy - Divize B
3. 3. - SH SOU Kolín, Brankovická 1417
Účastníci: B20-OA Slaný, B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav, B4-SOŠ a SOU stavební Kolín, B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram
Výsledky:
B4-SOŠ a SOU stavební Kolín – B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav 3:6 (1:0)
B20-OA Slaný – B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram 1:6 (1:3)
B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram – B4-SOŠ a SOU stavební Kolín 4:1 (3:0)
B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav – B20-OA Slaný 9:3 (3:2)
B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram – B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav 8:1 (5:0)
B4-SOŠ a SOU stavební Kolín – B20-OA Slaný 10:3 (4:2)
postupují: B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram
Západní Čechy - divize C
27.2. od 10:00-12:00 Hala Lokomotivy č. 1
Účastníci: C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň, C5-SPŠ dopravní Plzeň, C7-SaPSŠ Plzeň
Výsledky:
10:00 C7-SaPSŠ Plzeň - C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň 3:3 (1:2)
10:55 C5-SPŠ dopravní Plzeň - C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň 7:2 (5:1)
11:45 C7-SaPSŠ Plzeň - C5-SPŠ dopravní Plzeň 7:2 (2:1)
postupují: C7-SaPSŠ Plzeň
Severní Čechy - divize D
18. 2. - MSH Teplice
Účastníci: D16-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most, D8-HŠ, OA a SPŠ Teplice B, D18-OA Liberec
Výsledky:
D16-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most – D8-HŠ, OA a SPŠ Teplice B 4:3 (2:0)
D18-OA Liberec – D16-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 3:2 (2:1)
D8-HŠ, OA a SPŠ Teplice B – D18-OA Liberec 1:4 (0:1)
postupují: D18-OA Liberec
Východní Čechy - divize E
19. 2. - Chrudim
Účastníci: E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové, E24-Bohemia Chrudim, E16-Gymnázium Polička
Výsledky:
E24-Bohemia Chrudim - E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové 2:5 (1:3)
E24-Bohemia Chrudim - E16-Gymnázium Polička 6:2 (4:0)
E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - E16-Gymnázium Polička 11:1 (6:0)
postupují: E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové
Severní Morava - divize F
2. 3. - Sareza Ostrava
Účastníci: F5-SŠLCH U Hradiska Olomouc, F6-SG Zátopkových Ostrava, F3-Gymnázium Šumperk
Výsledky:
F6-SG Zátopkových Ostrava - F3-Gymnázium Šumperk 12:0
F3-Gymnázium Šumperk - F5-SŠLCH U Hradiska Olomouc 1:16
F6-SG Zátopkových Ostrava - F5-SŠLCH U Hradiska Olomouc 11:0
postupují: F6-SG Zátopkových Ostrava
Jižní Čechy - divize G
17. 2. - SH Hrdějovice
Účastníci: G20-SRŠ Vodňany, G12-SPŠSE Č. Budějovice, G15-VOŠ, SPŠ automobilní a technická Č. Budějovice, G4-Gymnázium Třeboň
Výsledky:
G12-SPŠSE Č. Budějovice – G15-SPŠaut.a techn. Č.Bu. 4:1 (2:0)
G4-Gymnázium Třeboň – G20-SRŠ Vodňany 3:2 (2:1)
G15-SPŠaut.a techn. Č.Bu. - G20-SRŠ Vodňany 7:2 (4:0)
G12-SPŠSE Č. Budějovice - G4-Gymnázium Třeboň 4:2 (2:1)
G4-Gymnázium Třeboň - G15-SPŠaut.a techn. Č.Bu. 4:4 (3:2)
G20-SRŠ Vodňany - G12-SPŠSE Č. Budějovice 3:10 (3:3)
postupují: G12-SPŠSE Č. Budějovice
Jižní Morava - divize H
25. 2. - SH ZŠ Habrovanská 3 v Rousínově
Účastníci: H13-SŠTE Olomoucká Brno, H33-Gymnázium Uherské Hradiště, H26-SŠV a VOŠ TRIVIS Jihlava
Výsledky:
H13-SŠTE Olomoucká Brno - H33-Gymnázium Uherské Hradiště 7:2 (3:2)
H33-Gymnázium Uherské Hradiště - H26-SŠV a VOŠ TRIVIS Jihlava 12:1 (5:1)
H26-SŠV a VOŠ TRIVIS Jihlava - H13-SŠTE Olomoucká Brno 3:10 (1:7)
postupují: H13-SŠTE Olomoucká Brno