ŠkoFL7 2012/2013 - hoši
Třetí ročník Školské futsalové ligy, mladší sestry populární Středoškolské futsalové ligy, opanovali hráči Západu, kteří v obou kategoriích postoupili ze semifinále. V něm se dvakrát prosadili hráči ZŠ Edisonova Teplice a slaví tak double.
Zatímco v mladší kategorii bylo finále poměrně jasné a tepličtí hráči vyhráli 4:1, poslední utkání vyvrcholení soutěže - finále kategorie ŠkoFL9 - přineslo dramatickou bitvu, kterou Severočeši vyhráli po remíze 3:3 až po penaltovém rozstřelu.
Pořadí:
ŠkoFL 7
D13 ZŠ Edisonova Teplice
B4 ZŠ Břez,hory Příbram
F7 ZŠ Komen. Bílovec
E5 ZŠ Bystré
ŠkoFL 9
D15 ZŠ Edisonova Teplice
B4 ZŠ Břez,hory Příbram
H7 ZŠ Mládeže Znojmo
E10 ZŠ Masarykova Polička
FINÁLE ŠkoFL 2012/13
Čtvrtek 11.4. 8:30-15:30 hodin, dvojhala KP Brno
Semifinále ŠkoFL7 chlapců
8:30 E5-ZŠ Bystré - B4-ZŠ Břez,hory Příbram 3:5 (1:4)
9:05 D13-ZŠ Edisonova Teplice - F7-ZŠ Komen. Bílovec 5:2 (3:1)
Semifinále ŠkoFL9 chlapců
9:40 B4-ZŠ Břez,hory Příbram - E10-ZŠ Masarykova Polička 8:1 (2:0)
10:25 H7-ZŠ Mládeže Znojmo - D15-ZŠ Edisonova Teplice 4:5 (0:4)
Zápasy o 3.místo
11:10 E5-ZŠ Bystré - F7-ZŠ Komen. Bílovec 1:4 (1:1)
11:45 E10-ZŠ Masarykova Polička - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 0:5 (0:4)
Finále
12:30 B4-ZŠ Břez,hory Příbram - D13-ZŠ Edisonova Teplice 1:4 (0:2)
13:05 B4-ZŠ Břez,hory Příbram - D15-ZŠ Edisonova Teplice 3:3 (3:1), na penalty 2:3
Nejlepší brankář finálového turnaje ŠkoFL7 - Filip Trnka (B4-ZŠ Břez,hory Příbram)
Nejlepší brankář finálového turnaje ŠkoFL9 - Matouš Trmal (H7-ZŠ Mládeže Znojmo)
Nejlepší hráč finálového turnaje ŠkoFL7 - Jakub Matkovič (D13-ZŠ Edisonova Teplice)
Nejlepší hráč finálového turnaje ŠkoFL9 - Ondřej Šváb (B4-ZŠ Břez,hory Příbram)
Konferenční finále
Konferenční finále "Západ"
čtvrtek 4.4.2013 v Teplicích
B4-ZŠ Březové Hory - Příbram, C3-ZŠ Horní Slavkov, D13-ZŠ Edisonova Teplice
D13-ZŠ Edisonova Teplice - C3-ZŠ Horní Slavkov 11:2
B4-ZŠ Březové Hory - Příbram - C3-ZŠ Horní Slavkov 12:0
B4-ZŠ Březové Hory - Příbram - D13-ZŠ Edisonova Teplice 1:8
Postupují: D13-ZŠ Edisonova Teplice a B4-ZŠ Březové Hory - Příbram
Konferenční finále "Východ"
čtvrtek 21.3.2013 9-13 hodin, dvojhala KP Brno
E5-ZŠ Bystré, F7-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec, G10-ZŠ Zborovská Tábor, H4-ZŠ Novolíšeňská Brno
E5-ZŠ Bystré - F7 ZŠ Komenského Bílovec 3:3 (2:2)
G10-ZŠ Zborovská Tábor - H4 Novolíšeňská Brno 1:3 (1:1)
E5-ZŠ Bystré - G10 ZŠ Zborovská Tábor 7:3 (3:1)
F7-ZŠ Komenského Bílovec - H4 Novolíšeňská Brno 3:0 (2:0)
E5-ZŠ Bystré - H4 Novolíšeňská Brno 3:0 (1:0)
G10-ZŠ Zborovská Tábor - F7 ZŠ Komenského Bílovec 2:6 (1:2)
postupují: E5-ZŠ Bystré a F7-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec
Divizní finále
Praha+Střední Čechy - Divize A+B
12.2. v Příbrami na základní škole ZŠ Březové Hory - Příbram Prokopská 337, 261 01.
Výsledky:
A2-Gymnázium Nad Štolou, B4-ZŠ Březové Hory - Příbram, B12-ZŠ Vlašim
9,45 - 10,25 ... A2-Gymnázium Nad Štolou - B4-ZŠ Březové Hory-Příbram 1:18
11,15 - 11,55 ... A2-Gymnázium Nad Štolou - B12-ZŠ Vlašim 4:3
12,45 - 13,25 ... B12-ZŠ Vlašim - B4-ZŠ Březové Hory - Příbram 1:12
postupuje: B4-ZŠ Březové Hory - Příbram
Západní Čechy - divize C
07.03.2013 od 09,00hod. ve SH LOKO Plzeň (Úslavská)
Výsledky:
C3-ZŠ Horní Slavkov, C1-ZŠ Přeštice, C6-11.ZŠ Baarova Plzeň
09,30 = C6-11.ZŠ Baarova Plzeň - C1-ZŠ Přeštice 0:3 (0:0)
10,30 = C1-ZŠ Přeštice - C3-ZŠ Horní Slavkov 2:3 (0:1)
11,30 = C6-11.ZŠ Baarova Plzeň - C3-ZŠ Horní Slavkov 0:4 (0:2)
postupuje: C3-ZŠ Horní Slavkov
Severní Čechy - divize D
Středa 13.3.2013 od 9,30 hod - SH Teplice, Na Stínadlech 3280
Výsledky:
D13-ZŠ Edisonova Teplice, D17-ZŠ Přemyslovců Louny, D1-ZŠ Varnsdorf náměstí, D12-ZŠ Šluknovská Česká Lípa
9:30 hod D13-D17 ZŠ Edisonova Teplice - ZŠ Přemyslovců Louny 5:2
9:55 hod D1 - D12 ZŠ Varnsdorf náměstí - ZŠ Šluknovská Česká Lípa 2:1
11:20 hod D12-D13 ZŠ Šluknovská Česká Lípa - ZŠ Edisonova Teplice 0:8
11:45 hod D17 - D1 ZŠ Přemyslovců Louny - ZŠ Varnsdorf náměstí 9:3
13:10 hod D12-D17 ZŠ Šluknovská Česká Lípa - ZŠ Přemyslovců Louny 1:2
13:35 hod D13 - D1 ZŠ Edisonova Teplice - ZŠ Varnsdorf náměstí 8:0
postupuje: D13-ZŠ Edisonova Teplice
Východní Čechy - divize E
Výsledky:
E32-ZŠ K.V.Raise Lázně Bělohrad, E7-ZŠ Kukleny Hradec Králové, E5-ZŠ Bystré, E31-ZŠ Sokolovská Svitavy
E5-ZŠ Bystré - E7-ZŠ Kukleny Hradec Králové 3:1
E5-ZŠ Bystré - E32-ZŠ K.V.Raise Lázně Bělohrad 8:2
E5-ZŠ Bystré - E31-ZŠ Sokolovská Svitavy 9:1
E7-ZŠ Kukleny Hradec Králové - E32-ZŠ K.V.Raise Lázně Bělohrad 3:0
E7-ZŠ Kukleny Hradec Králové - E31-ZŠ Sokolovská Svitavy 12:1
E32-ZŠ K.V.Raise Lázně Bělohrad - E31-ZŠ Sokolovská Svitavy 5:1
postupuje: E5-ZŠ Bystré
Severní Morava - divize F
29.1.2013 na sportovní hale v Bílovci
Výsledky:
F7-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec, F8-ZŠ a MŠ Palackého tř. Prostějov, F11-ZŠ a MŠ Frenštát p. R.
10.00 F7-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec - F11-ZŠ a MŠ Frenštát p. R. 12:4
11.00 F11-ZŠ a MŠ Frenštát p. R. - F8-ZŠ a MŠ Palackého tř. Prostějov 3:0
12.00 F8-ZŠ a MŠ Palackého tř. Prostějov - F7-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec 0:3
postupuje: F7-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec
Jižní Čechy - divize G
1. března 2013 od 9,00 hodin
Výsledky:
G6-ZŠ F.L. Čelakovského Strakonice, G1-ZŠ Hlinecká Týn nad Vltavou, G10-ZŠ Zborovská Tábor
Tábor (G 10) - Týn n.Vlt. (G 1) 4:0 (2:0)
Tábor (G 10) - Strakonice (G 6) 4:2 (3:0)
Týn n.Vlt. (G 1) - Strakonice (G 6) 4:2 (1:0)
postupuje:
Jižní Morava - divize H
čtvrtek 7.2. 9-13 hodin, Brno hala Vodova, delegát turnaje p.Polák, tel. 777652077
Výsledky:
H7-ZŠ Mládeže Znojmo, H12-CMcZŠ Lerchova Brno, H4-ZŠ Novolíšeňská Brno, H15-ZŠ Trávníky Otrokovice
9:00 NH H12-CMcZŠ Lerchova Brno - H4-ZŠ Novolíšeňská Brno 1:4 (0:4)
9:45 SH H7-ZŠ Mládeže Znojmo - H15-ZŠ Trávníky Otrokovice 2:3 (0:1)
10:30 SH H4-ZŠ Novolíšeňská Brno - H15-ZŠ Trávníky Otrokovice 2:2 (1:1)
11:15 SH H12-CMcZŠ Lerchova Brno - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 3:13 (1:5)
12:00 NH H4-ZŠ Novolíšeňská Brno - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 5:2 (2:1)
12:00 SH H12-CMcZŠ Lerchova Brno - H15-ZŠ Trávníky Otrokovice 1:5 (1:1)
postupuje: H4-ZŠ Novolíšeňská Brno