12. 5. 2011

ŠkoFL9 2010/2011 - hoši

D13-ZŠ Edisonova Teplice - F17-ZŠ Hlučín 4:3 (1:1)
H4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo - B6-ZŠ Příbram-Březové Hory 5:2 (2:1)

finále ... D13-ZŠ Edisonova Teplice - H4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo 6:1 (1:1)
o 3.místo ... F17-ZŠ Hlučín - B6-ZŠ Příbram-Březové Hory 4:4 (3:2), 6:6 po prodloužení, 3:2 na penalty

Nejlepší brankář: Robin Koval (F17-ZŠ Hlučín)
Nejlepší hráč: Petr Výborný (D13-ZŠ Edisonova Teplice)



Konferenční finále "Západ"

Úterý 12.4.2011, 10.00-15.00 hodin, hala Teplice, Na Stinadlech 3280

A2-ZŠ Marjánka, B6-ZŠ Příbram-Březové Hory, C3-22.ZŠ Plzeň, D13-ZŠ Edisonova Teplice

10:00 ... D13-ZŠ Edisonova Teplice - A2-ZŠ Marjánka 3:1
10:45 ... B6-ZŠ Příbram-Březové Hory - C3-22.ZŠ Plzeň 3:2
11:45 ... A2-ZŠ Marjánka - B6-ZŠ Příbram-Březové Hory 3:5
12:30 ... D13-ZŠ Edisonova Teplice - C3-22.ZŠ Plzeň 6:6
13:30 ... D13-ZŠ Edisonova Teplice - B6-ZŠ Příbram-Březové Hory 6:4
14:15 ... A2-ZŠ Marjánka - C3-22.ZŠ Plzeň 3:4

Postupují: D13-ZŠ Edisonova Teplice a B6-ZŠ Příbram-Březové Hory  


Konferenční finále "Východ"

pondělí 2.5.2011, 9.00-14.00 hodin, dvojhala KP Brno

E20-ZŠ a MŠ Kukleny, F17-ZŠ Hlučín, G6-ZŠ Prachatice, H4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo

9:40 ... hala 1 ... H4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo - E20-ZŠ a MŠ Kukleny 3:1
9:40 ... hala 2 ... F17-ZŠ Hlučín - G6-ZŠ Prachatice 2:1
11:10 ... hala 1 ... H4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo - G6-ZŠ Prachatice 6:4
11:10 ... hala 2 ... E20-ZŠ a MŠ Kukleny - F17-ZŠ Hlučín 1:8
12:40 ... hala 1 ... E20-ZŠ a MŠ Kukleny - G6-ZŠ Prachatice 6:7
12:40 ... hala 2 ... H4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo - F17-ZŠ Hlučín 4:3

postupují: H4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo a F17-ZŠ Hlučín


Divizní finále chlapci

 

Praha - Divize A

úterý 22.3. od 08 :00, SH Jižní Město, Praha 11, Květnového vítězství 1554, pořadatel ???
Výsledky:
A5-Gymnázium Českolipská, A1-Gymnázium Nad Štolou, A2-ZŠ Marjánka, A3-ZŠ Plamínkové

A1-Gymnázium Nad Štolou - A3-ZŠ Plamínkové 1:1 (0:0)
A5-Gymnázium Českolipská - A2-ZŠ Marjánka 3:9 (1:4)
A1-Gymnázium Nad Štolou - A2-ZŠ Marjánka 3:9 (2:5)
A5-Gymnázium Českolipská - A3-ZŠ Plamínkové 1:4 (0:2)
A1-Gymnázium Nad Štolou - A5-Gymnázium Českolipská 7:0 (2:0)
A2-ZŠ Marjánka - A3-ZŠ Plamínkové 11:1 (3:0)

postupuje: A2-ZŠ Marjánka  


Střední Čechy - Divize B

Čtvrtek 10.března 2011 v SH Kladno
Výsledky:
B6-ZŠ Příbram-Březové Hory, B12-7.ZŠ Mladá Boleslav, B7-ZŠ Žehušice

B7-ZŠ Žehušice - B6-ZŠ Příbram-Březové Hory 2:18 (1:11)
B7-ZŠ Žehušice - B6-ZŠ Příbram-Březové Hory 1:11 (0:6)
B12-7.ZŠ Mladá Boleslav nedorazila

postupuje: B6-ZŠ Příbram-Březové Hory
 


Západní Čechy - divize C

Úterý 29.3. od 9hodin v hale v Plzni (SH Lokomotiva, Úslavská)
Výsledky:
C1-11.ZŠ Baarova Plzeň, C3-22.ZŠ Plzeň, C4-ZŠ Komenského Chodov

C4-ZŠ Komenského Chodov - C3-22.ZŠ Plzeň 2:11 (0:4)
C1-11.ZŠ Baarova Plzeň - C3-22.ZŠ Plzeň 2:5 (1:2)
C4-ZŠ Komenského Chodov - C1-11.ZŠ Baarova Plzeň 1:4 (1:3)

postupuje: C3-22.ZŠ Plzeň
 


Severní Čechy - divize D

termín 8.3., od 11,30 hod hala SH Teplice, pořadatel ???
Výsledky:
D21-ZŠ a MŠ Žatec, D13-ZŠ Edisonova Teplice, D1-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec

D13-ZŠ Edisonova Teplice - D1-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 2:1 (1:1)
D1-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec - D21-ZŠ a MŠ Žatec 8:4 (3:3)
D21-ZŠ a MŠ Žatec - D13-ZŠ Edisonova Teplice 3:23 (0:12)

postupuje: D13-ZŠ Edisonova Teplice
 


Východní Čechy - divize E

30.3.2011 od 9.00 v hale ZŠ Kukleny.
Výsledky:
E9-ZŠ Třemošnice, E39-ZŠ a MŠ Bílá Třemešná, E20-ZŠ a MŠ Kukleny

E39-ZŠ a MŠ Bílá Třemešná - E9-ZŠ Třemošnice 6:5
E20-ZŠ a MŠ Kukleny - E39-ZŠ a MŠ Bílá Třemešná 5:1
E9-ZŠ Třemošnice - E20-ZŠ a MŠ Kukleny 5:4

postupuje: E20-ZŠ a MŠ Kukleny  


Severní Morava - divize F

čtvrtek 17. března 2011, SH: Hala Hlučín, pořadatel ???
Výsledky:
F11-ZŠ Mohelnice, F17-ZŠ Hlučín, F15-ZŠ Nový Jičín


F17-ZŠ Hlučín - F15-ZŠ Nový Jičín 5:3
F11-ZŠ Mohelnice - F15-ZŠ Nový Jičín 4:2
F17-ZŠ Hlučín - F11-ZŠ Mohelnice 3:2

postupuje: F17-ZŠ Hlučín
 


Jižní Čechy - divize G

čtvrtek 24. března 2011 od 9,00 v Týně nad Vltavou, pořadatel M. Primus
Výsledky:
G2-ZŠ Hlinecká Týn nad Vltavou, G3-ZŠ Hradská Humpolec, G6-ZŠ Prachatice, G1-ZŠ Smetanova Vimperk

G1-ZŠ Smetanova Vimperk - G6-ZŠ Prachatice 2:15 (0:8)
G1-ZŠ Smetanova Vimperk - G2-ZŠ Hlinecká Týn nad Vltavou 1:5 (1:3)
G2-ZŠ Hlinecká Týn nad Vltavou - G6-ZŠ Prachatice 1:7 (0:3)
G3-ZŠ Hradská Humpolec se nedostavila

postupuje: G6-ZŠ Prachatice
 


Jižní Morava - divize H

termín 3.3, hala SH Vodova Brno, pořadatel ???
Výsledky:
H2-ZŠ Novolíšeňská Brno, H10-ZŠ Leandra Čecha NMnM, 4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo, H19-ZŠ Komenského Zlín-Malenovice

9:00 ... hala 1 ... H2-ZŠ Novolíšeňská Brno - H10-ZŠ Leandra Čecha NMnM 2:1 (0:0)
9:00 ... hala 2 ... H4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo - H19-ZŠ Komenského Zlín-Malenovice 8:1 (3:0)
10:00 ... hala 1 ... H2-ZŠ Novolíšeňská Brno - H19-ZŠ Komenského Zlín-Malenovice 4:1 (3:0)
10:30 ... hala 2 ... H4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo - H10-ZŠ Leandra Čecha NMnM 9:4 (5:1)
11:30 ... hala 1 ... H19-ZŠ Komenského Zlín-Malenovice - H10-ZŠ Leandra Čecha NMnM 6:9 (1:4)
11:30 ... hala 2 ... H4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo - H2-ZŠ Novolíšeňská Brno 7:3 (2:1)

postupuje: H4-ZŠ ul. Mládeže Znojmo