14. 4. 2012

ŠkoFL9 2011/2012 - dívky

Druhý ročník Školské futsalové ligy v kategorii dívek ovládly v kategorii devítek hráčky ZŠ Klegova z Ostravy, v mladších pak zvítězila ZŠ Školní Vrchlabí.
Oba týmy vládly již v konferenčních finále a svoji dominanci potvrdily ve finále celkovém, kde neztratily ani bod.

Výsledky Finále

W6-ZŠ Školní Vrchlabí - W3-ZŠ Kvasice 4:1
W2-ZŠ V Domcích Trutnov - W4-ZŠ Mládežnická Trutnov 0:3
W4-ZŠ Mládežnická Trutnov - W3-ZŠ Kvasice 0:1
W2-ZŠ V Domcích Trutnov - W6-ZŠ Školní Vrchlabí 0:3
W4-ZŠ Mládežnická Trutnov - W6-ZŠ Školní Vrchlabí 1:6
W3-ZŠ Kvasice - W2-ZŠ V Domcích Trutnov 1:0

pořadí:
1. W6-ZŠ Školní Vrchlabí 12b
2. W3-ZŠ Kvasice 9b
3. W4-ZŠ Mládežnická Trutnov 3b
4. W2-ZŠ V Domcích Trutnov 0b

nejepši hráčka : Sedláčková Monika, ZŠ VRCHLABÍ
nejlepší brankářka : Bazsóvá Karolína, ZŠ TRUTNOV V Domcích


Konferenční finále ŠkoFL9 dívky

 

Západ

Trutnov-Jablonec 0:1 a 0:2
Trutnov-Studenec 0:3 a 0:4
Trutnov-Liberec 3:1 a 0:1
Jablonec-Studenec 0:2 a 0:0
Jablonec-Liberec 2:0 a 2:0
Studenec-Liberec 1:0 a 3:0

Postupují: W6-ZŠ a Mateřská škola Studenec, W8-ZŠ Pasířská Jablonec nad Nisou, W2-ZŠ V Domcích Trutnov

Východ

10.00 – 10.20 W1-CZŠ Veselí nad Moravou - W3-ZŠ Kvasice 0:1
10.25 – 10.45 W4-ZŠ Bratrství Bystřice pod Hostýnem - ZŠ Nové Město na Moravě 2:1
10.50 – 11.10 W9-ZŠ Klegova Ostrava - W5-ZŠ Na nábřeží Havířov 3:0
11.15 – 11.35 W1-CZŠ Veselí nad Moravou - W13-ZŠ Nové Město na Moravě 0:3
11.40 – 12.00 W4-ZŠ Bratrství Bystřice pod Hostýnem - W9-ZŠ Klegova Ostrava 0:6
12.05 – 12.25 W5-ZŠ Na nábřeží Havířov - W3-ZŠ Kvasice 0:3
12:30 – 12.50 CZŠ Veselí nad Moravou - W9-ZŠ Klegova Ostrava 0:5
12.55 – 13.15 ZŠ Bratrství Bystřice pod Hostýnem - W5-ZŠ Na nábřeží Havířov 3:0
13.20 – 13.40 W3-ZŠ Kvasice - W13-ZŠ Nové Město na Moravě 2:1
13.45 – 14.05 W1-CZŠ Veselí nad Moravou - W5-ZŠ Na nábřeží Havířov 3:0
14.10 – 14.20 W9-ZŠ Klegova Ostrava - W13-ZŠ Nové Město na Moravě 5:1
14.25 – 14.45 W3-ZŠ Kvasice - W4-ZŠ Bratrství Bystřice pod Hostýnem 0:0
14.50 – 15.10 W9-ZŠ Klegova Ostrava - W3-ZŠ Kvasice 1:0
15.15 – 15.35 W1-CZŠ Veselí nad Moravou - W4-ZŠ Bratrství Bystřice pod Hostýnem 0:2
15.40 – 16.00 W5-ZŠ Na nábřeží Havířov - W13-ZŠ Nové Město na Moravě 0:3


Tabulka:

1. W9-ZŠ Klegova Ostrava 15 bodů
2. W3-ZŠ Kvasice 10 bodů
3. W4-ZŠ Bratrství Bystřice pod Hostýnem 10 bodů
4. W13-ZŠ Nové Město na Moravě 6 bodů
5. W1-CZŠ Veselí nad Moravou 3 body
6. W5-ZŠ Na nábřeží Havířov 0 bodů

Postupují: W9-ZŠ Klegova Ostrava a W3-ZŠ Kvasice