10. 5. 2012

ŠkoFL9 2011/2012 - hoši

Kategorie deváťáků přinesla postup do finále oběma vítězů Konferencí, kteří vyhráli relativně vysokým skóre. Finále pak ovládla ZŠ Březové Hory, která vyhrála 4:0, stejně jako jejich mladší kolegové prohráli. Nastala tak zajímavá situace, kdy Příbram a Teplice získaly stejně jako v premiérovém ročníku po jednom titulu, ale vždy v jiné kategorii.

Výsledky FINÁLE ŠkoFL 2011/12


Čtvrtek 10.5. 8:30-15:30 hodin, dvojhala KP Brno

Semifinále ŠkoFL9 chlapců
B6-ZŠ Březové Hory - H12-ZŠ Mládeže Znojmo 5:1 (1:1)
E23-ZŠ Sever Hr. Králové - D16-ZŠ Edisonova Teplice 9:3 (4:0)



Finále ŠkoFL9 chlapců
B6-ZŠ Březové Hory - E23-ZŠ Sever Hr. Králové 4:0 (3:0)

zápas o 3.místo ŠkoFL9 chlapců
H12-ZŠ Mládeže Znojmo - D16-ZŠ Edisonova Teplice 0:2 (0:1)


Nejlepší hráč turnaje ŠkoFL9: Michal Pohořálek (B6-ZŠ Březové Hory)
Nejlepší brankář turnaje ŠkoFL9: Martin Jedlička (B6-ZŠ Březové Hory)


Konferenční finále - chlapci

Konferenční finále "Západ"

středa 2.5.2012 od 9:00 SH Teplice
Výsledky:
B6-ZŠ Březové Hory, C5-ZŠ Chodov, D16-ZŠ Edisonova Teplice

B6-ZŠ Březové Hory - C5-ZŠ Chodov 13:2
B6-ZŠ Březové Hory - D16-ZŠ Edisonova Teplice 6:3
D16-ZŠ Edisonova Teplice - C5-ZŠ Chodov 8:0

postupují: B6-ZŠ Březové Hory a D16-ZŠ Edisonova Teplice  


Konferenční finále "Východ"

středa 25.4. 9-13 hod, dvojhala KP Brno
Výsledky:
E23-ZŠ Sever Hradec Králové, F17-ZŠ Klegova Ostrava, G1-ZŠ Komenského Pelhřimov, H12-ZŠ Mládeže Znojmo

09:00 E23-ZŠ Sever Hr. Králové - F17-ZŠ Klegova Ostrava 12:1 (5:1)
09:00 G1-ZŠ Komenského Pelhřimov - H12-ZŠ Mládeže Znojmo 0:7 (0:2)
10:20 E23-ZŠ Sever Hr. Králové - H12-ZŠ Mládeže Znojmo 6:2 (4:0)
10:20 G1-ZŠ Komenského Pelhřimov - F17-ZŠ Klegova Ostrava 2:3 (0:1)
11:40 E23-ZŠ Sever Hr. Králové - G1-ZŠ Komenského Pelhřimov 12:0 (7:0)
11:40 F17-ZŠ Klegova Ostrava - H12-ZŠ Mládeže Znojmo 0:5 (0:0)

postupují: E23-ZŠ Sever Hr. Králové a H12-ZŠ Mládeže Znojmo


ŠkoFL9 - Divizní finále chlapci

Praha+Střední Čechy - Divize A+B

čtvrtek 29.3. od 08:30, hala JM, Květnového vítězství 1554
Výsledky:
A2-ZŠ Na Balabence, B1-ZŠ Miloše Šolleho Kouřim, B6-ZŠ Březové Hory

B6 Březové Hory - B1 Kouřim 6:1 (2:0)
B6 Březové Hory - A2 Na Balabence 8:2 (4:1)
A2 Na Balabence - B1 Kouřim 11:3 (6:1)

postupuje: B6-ZŠ Březové Hory
 


Západní Čechy - divize C

23.03.2012 od 09.00hod. ve SH LOKO Plzeň
Výsledky:
C8-1.ZŠ Pionýrů Sokolov, C5-ZŠ Chodov, C10-ZŠ a MŠ Stod, C3-ZŠ Přeštice

C10-ZŠ a MŠ Stod - C3-ZŠ Přeštice 1:1 (0:1)
C5-ZŠ Chodov - C10-ZŠ a MŠ Stod 2:1 (2:1)
C5-ZŠ Chodov - C3-ZŠ Přeštice 0:0
C8-1.ZŠ Pionýrů Sokolov se nedostavila

postupuje: C5-ZŠ Chodov
 


Severní Čechy - divize D

čtvrtek 22.3.2012 od 9,30 hod ve SH Teplice
Výsledky:
D3-ZŠ Přemyslovců Louny, D16-ZŠ Edisonova Teplice, D21-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec

10,15 hod D3 - ZŠ Přemyslovců Louny : D16 - ZŠ Edisonova Teplice 2 : 19 (1:6)
11,45 hod D21 - ZŠ a MŠ Barvířská Liberec : D3 - ZŠ Přemyslovců Louny 12 : 1 (4:1)
13,15 hod D16 - ZŠ Edisonova Teplice : D21 - ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 6 : 2 (2:0)

postupuje: D16-ZŠ Edisonova Teplice
 


Východní Čechy - divize E

středa 21.3. v Kuklenách
Výsledky:
E3-ZŠ Sokolovská Svitavy, E23-ZŠ Sever Hradec Králové, E15-ZŠ a MŠ Kukleny Hradec Králové

E23-ZŠ Sever HK - E15-ZŠ Kukleny 9:2 (3:0)
E15-ZŠ Kukleny - E3-ZŠ Sokolovská Svitavy 10:6 (9:4)
E23-ZŠ Sever HK - E3-ZŠ Sokolovská Svitavy 7:6 (5:2)

postupuje: E23-ZŠ Sever Hradec Králové  


Severní Morava - divize F

28. března, Vítkovická střední průmyslová škola a gymnázium Ostrava - Hrabůvka
Výsledky:
F11-ZŠ a MŠ Palackého Prostějov, F3-ZŠ Město Albrechtice, F17-ZŠ Klegova Ostrava, F18-ZŠ U Lesa Karviná

10.00 – 10.30 F17-ZŠ Klegova Ostrava - F18-ZŠ U Lesa Karviná 6:0
10.40 – 11.10 F3-ZŠ Město Albrechtice - F11-ZŠ a MŠ Palackého Prostějov 3:2
11.20 – 11.50 F17-ZŠ Klegova Ostrava - F3-ZŠ Město Albrechtice 11:0
12.00 – 12.30 F18-ZŠ U Lesa Karviná - F11-ZŠ a MŠ Palackého Prostějov 5:3
12.40 – 13.10 F17-ZŠ Klegova Ostrava - F11-ZŠ a MŠ Palackého Prostějov 6:3
13.20 – 13.50 F18-ZŠ U Lesa Karviná - F3-ZŠ Město Albrechtice 8:3

postupuje: F17-ZŠ Klegova Ostrava
 


Jižní Čechy - divize G

pátek 13. dubna 2012 od 12,00 hodin Na Sádkách v Č. Budějovicích
Výsledky:
G3-ZŠ a MŠ Nerudova České Budějovice, G1-ZŠ Komenského Pelhřimov, G6-ZŠ a MŠ Kamenný Újezd, G8-ZŠ Za Branou Pacov

G3-ZŠ a MŠ Nerudova České Budějovice - G6-ZŠ a MŠ Kamenný Újezd 3:2 (1:1)
G1-ZŠ Komenského Pelhřimov - G3-ZŠ a MŠ Nerudova České Budějovice 4:2 (2:2)
G6-ZŠ a MŠ Kamenný Újezd - G1-ZŠ Komenského Pelhřimov 1:2 (1:0)
G8-ZŠ Za Branou Pacov se omluvila

postupuje: G1-ZŠ Komenského Pelhřimov
 


Jižní Morava - divize H

úterý 3.4.2012 9-13, SH Vodova Brno
Výsledky:
H11-ZŠ Leandra Čecha Nové Město na Moravě, H12-ZŠ Mládeže Znojmo, H2-ZŠ Novolíšeňská Brno, H6-ZŠ Velké Pavlovice

09:00 H12-ZŠ Mládeže Znojmo - H2-ZŠ Novolíšeňská Brno 2:1 (1:1)
09:40 H11-ZŠ L.Čecha N.Město na Moravě - H6-ZŠ Velké Pavlovice 11:0 (9:0)
10:20 H11-ZŠ L.Čecha N.Město na Moravě - H12-ZŠ Mládeže Znojmo 2:9 (1:5)
11:00 H2-ZŠ Novolíšeňská Brno - H6-ZŠ Velké Pavlovice 7:2 (2:0)
11:40 H11-ZŠ L.Čecha N.Město na Moravě - H2-ZŠ Novolíšeňská Brno 5:8 (0:5)
12:20 H12-ZŠ Mládeže Znojmo - H6-ZŠ Velké Pavlovice 8:0 (4:0)

postupuje: H12-ZŠ Mládeže Znojmo