11. 4. 2013

ŠkoFL9 2012/2013 - hoši

Finále Školské futsalové ligy přineslo dvojnásobný triumf hráčů Teplic

Třetí ročník Školské futsalové ligy, mladší sestry populární Středoškolské futsalové ligy, opanovali hráči Západu, kteří v obou kategoriích postoupili ze semifinále. V něm se dvakrát prosadili hráči ZŠ Edisonova Teplice a slaví tak double.
Zatímco v mladší kategorii bylo finále poměrně jasné a tepličtí hráči vyhráli 4:1, poslední utkání vyvrcholení soutěže - finále kategorie ŠkoFL9 - přineslo dramatickou bitvu, kterou Severočeši vyhráli po remíze 3:3 až po penaltovém rozstřelu.

Pořadí:

ŠkoFL 7
D13 ZŠ Edisonova Teplice
B4 ZŠ Břez,hory Příbram
F7 ZŠ Komen. Bílovec
E5 ZŠ Bystré

ŠkoFL 9
D15 ZŠ Edisonova Teplice
B4 ZŠ Břez,hory Příbram
H7 ZŠ Mládeže Znojmo
E10 ZŠ Masarykova Polička

FINÁLE ŠkoFL 2012/13

Čtvrtek 11.4. 8:30-15:30 hodin, dvojhala KP Brno

Semifinále ŠkoFL7 chlapců
8:30 E5-ZŠ Bystré - B4-ZŠ Břez,hory Příbram 3:5 (1:4)
9:05 D13-ZŠ Edisonova Teplice - F7-ZŠ Komen. Bílovec 5:2 (3:1)

Semifinále ŠkoFL9 chlapců
9:40 B4-ZŠ Břez,hory Příbram - E10-ZŠ Masarykova Polička 8:1 (2:0)
10:25 H7-ZŠ Mládeže Znojmo - D15-ZŠ Edisonova Teplice 4:5 (0:4)

Zápasy o 3.místo
11:10 E5-ZŠ Bystré - F7-ZŠ Komen. Bílovec 1:4 (1:1)
11:45 E10-ZŠ Masarykova Polička - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 0:5 (0:4)

Finále
12:30 B4-ZŠ Břez,hory Příbram - D13-ZŠ Edisonova Teplice 1:4 (0:2)
13:05 B4-ZŠ Břez,hory Příbram - D15-ZŠ Edisonova Teplice 3:3 (3:1), na penalty 2:3


Nejlepší brankář finálového turnaje ŠkoFL7 - Filip Trnka (B4-ZŠ Břez,hory Příbram)
Nejlepší brankář finálového turnaje ŠkoFL9 - Matouš Trmal (H7-ZŠ Mládeže Znojmo)
Nejlepší hráč finálového turnaje ŠkoFL7 - Jakub Matkovič (D13-ZŠ Edisonova Teplice)
Nejlepší hráč finálového turnaje ŠkoFL9 - Ondřej Šváb (B4-ZŠ Břez,hory Příbram)


Konferenční finále - chlapci

 


Konferenční finále "Západ"

čtvrtek 4.4.2013 v Teplicích
Výsledky:
B4-ZŠ Březové Hory-Příbram, C5-ZŠ Město Touškov, D15-ZŠ Edisonova Teplice

D15-ZŠ Edisonova Teplice - C5-ZŠ Město Touškov 17:0
B4-ZŠ Březové Hory-Příbram - C5-ZŠ Město Touškov 12:0
D15-ZŠ Edisonova Teplice - B4-ZŠ Březové Hory-Příbram 3:4

postupují: B4-ZŠ Březové Hory-Příbram a D15-ZŠ Edisonova Teplice  


Konferenční finále "Východ"

čtvrtek 21.3.2013 9-13 hodin, dvojhala KP Brno
Výsledky:
E10-Masarykova ZŠ Polička, F14-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec, G11-ZŠ Zborovská Tábor, H7-ZŠ Mládeže Znojmo

E10-ZŠ Masarykova Polička - F14-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec 4:3 (1:2)
G11-ZŠ Zborovská Tábor - H7-Mládeže Znojmo 3:3 (1:1)
E10-ZŠ Masarykova Polička - G11-ZŠ Zborovská Tábor 5:5 (2:1)
F14-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec - H7-Mládeže Znojmo 1:6 (0:5)
E10-ZŠ Masarykova Polička - H7-Mládeže Znojmo 1:3 (0:2)
G11-ZŠ Zborovská Tábor - F14-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec 3:7 (2:4)

postupují: H7-ZŠ Mládeže Znojmo a E10-ZŠ Masarykova Polička


ŠkoFL9 - Divizní finále chlapci

 


Praha+Střední Čechy - Divize A+B

12.2. v Příbrami na základní škole ZŠ Březové Hory - Příbram Prokopská 337, 261 01.
Výsledky:
B14-ZŠ a MŠ Jungmannova Králův Dvůr, B8-ZŠ Miloše Šolleho Kouřim, B4-ZŠ Březové Hory-Příbram

9,00 ... B14-ZŠ a MŠ Jungmannova Králův Dvůr - B8-ZŠ Miloše Šolleho Kouřim 5:4
10,30 ... B8-ZŠ Miloše Šolleho Kouřim - B4-ZŠ Březové Hory-Příbram 2:8
12,00 ... B4-ZŠ Březové Hory-Příbram - B14-ZŠ a MŠ Jungmannova Králův Dvůr 18:2

postupuje: B4-ZŠ Březové Hory-Příbram
 


Západní Čechy - divize C

07.03.2013 od 09,00hod. ve SH LOKO Plzeň (Úslavská)
Výsledky:
C5-ZŠ Město Touškov, C8-ZŠ a MŠ Stod, C2-Výchovný ústav, DDŠ, ZŠ, SŠ a ŠJ Hostouň

09,00 = C8-ZŠ a MŠ Stod - C5-ZŠ Město Touškov 0:1 (0:0)
10,00 = C2-Výchovný ústav, DDŠ, ZŠ, SŠ a ŠJ Hostouň - C5-ZŠ Město Touškov 0:4 (0:2)
11,00 = C8-ZŠ a MŠ Stod - C2-Výchovný ústav, DDŠ, ZŠ, SŠ a ŠJ Hostouň 10:0 (6:0)

postupuje: C5-ZŠ Město Touškov
 


Severní Čechy - divize D

Středa 13.3.2013 od 9,30 hod - SH Teplice, Na Stínadlech 3280
Výsledky:
D15-ZŠ Edisonova Teplice, D19-ZŠ a MŠ Žatec, D28-MŠ Jižní Česká Lípa, D11-ZMŠ Barvířská Liberec

10:20 hod D15-D19 ZŠ Edisonova Teplice - ZŠ a MŠ Žatec 4:0
10:50 hod D28-D11 MŠ Jižní Česká Lípa - ZMŠ Barvířská Liberec 7:3
12:10 hod D11-D15 ZMŠ Barvířská Liberec - ZŠ Edisonova Teplice 2:4
12:40 hod D19-D28 ZŠ a MŠ Žatec - MŠ Jižní Česká Lípa 1:5
14:00 hod D11-D19 ZMŠ Barvířská Liberec - ZŠ a MŠ Žatec 3:1
14:30 hod D15-D28 ZŠ Edisonova Teplice - MŠ Jižní Česká Lípa 2:1

postupuje: D15-ZŠ Edisonova Teplice
 


Východní Čechy - divize E

v Náchodě 28.2.2013 od 9.00hod
Výsledky:
E22-ZŠ Školní Vrchlabí, E2-Jiráskovo gymnázium Náchod, E10-Masarykova ZŠ Polička

E2-Jiráskovo gymnázium Náchod - E22-ZŠ Školní Vrchlabí 4:2 (1:1)
E2-Jiráskovo gymnázium Náchod - E10-Masarykova ZŠ Polička 4:4 (1:2)
E10-Masarykova ZŠ Polička - E22-ZŠ Školní Vrchlabí 5:1 (2:0)

postupuje: E10-Masarykova ZŠ Polička  


Severní Morava - divize F

18.3. v Bílovci
Výsledky:
F14-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec, F9-ZŠ Oldřišov, F16-GJB a SPgŠ Přerov

10.00 F14-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec - F16-GJB a SPgŠ Přerov 4:2
11.00 F9-ZŠ Oldřišov - F16-GJB a SPgŠ Přerov 8:9
12.00 F14-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec - F9-ZŠ Oldřišov 16:1

postupuje: F14-MŠ a ZŠ Komenského Bílovec
 


Jižní Čechy - divize G

1. března 2013 od 9,00 hodin
Výsledky:
G8-VG Týn nad Vlt., G5-ZŠ F.L. Čelakovského Strakonice, G11-ZŠ Zborovská Tábor

G11-ZŠ Zborovská Tábor - G8-VG Týn nad Vlt. 4:1 (2:0)
G11-ZŠ Zborovská Tábor - G5-ZŠ F.L. Čelakovského Strakonice 13:1 (6:1)
G8-VG Týn nad Vlt. - G5-ZŠ F.L. Čelakovského Strakonice 10:3 (4:1)

postupuje: G11-ZŠ Zborovská Tábor
 


Jižní Morava - divize H

čtvrtek 7.2. 9-13 hodin, Brno hala Vodova, delegát turnaje p.Polák, tel. 777652077
Výsledky:
H5-ZŠ Krásného Brno, H15-ZŠ Komenského Hustopeče u Brna, H7-ZŠ Mládeže Znojmo

9:45 NH H5-ZŠ Krásného Brno - H15-ZŠ Komenského Hustopeče u Brna 6:1 (3:0)
10:30 NH H7-ZŠ Mládeže Znojmo - H15-ZŠ Komenského Hustopeče u Brna 2:1 (1:1)
11:15 NH H5-ZŠ Krásného Brno - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 2:8 (1:2)

postupuje: H7-ZŠ Mládeže Znojmo