27. 3. 2014

ŠkoFL9 2013/2014 - dívky

Finále ŠkoFL dívky

Pardubice - Vrchlabí 2:0
Morkovice - Most 4:0
Ostrava - Vrchlabí 2:6
Most - Pardubice 0:9
Morkovice - Ostrava 1:1
Vrchlabí - Most 8:0
Pardubice - Morkovice 3:2
Ostrava - Most 5:0
Morkovice - Vrchlabí 2:0
Pardubice - Ostrava 6:1

Pořadí: 1.Pardubice, 2.Morkovice, 3.Vrchlabí, 4.Ostrava, 5.Most

Nejlepší hráčka: Sára Barnetová (Morkovice)
Nejlepší brankářka: Bidlová (Pardubice)



Semifinále ŠkoFL dívky

Západní Čechy

Dívky 9: turnaj se neuskutečnil. Jediná škola, která měla zájem o turnaj, byla 18.ZŠ Okružní Most.

Morava


Dívky 9:

1.4. 2014 SH Vítkovické SPŠ, Hasičská 1003/49, Ostrava - Hrabůvka

ZŠ a gymnázium Vítkov (W6) - ZŠ Hlučín (W24) 3:2 (1:0)
ZŠ Klegova (W8) - ZŠ Hlučín (W24) 4:1 (1:1)
ZŠ Klegova (W8) - ZŠ a gymnázium Vítkov (W6) 5:4 (3:2)
ZŠ a MŠ Waldorfská Ostrava se nedostavila.
postupuje: ZŠ Klegova (W8)

1.4. 2014 SH Bystřice pod Hostýnem, Fryčajova 901, 768 61 Bystřice pod Hostýnem
ZŠ Morkovice - ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem 5:1 (3:1)
ZŠ Morkovice - ZŠ Kvasice 2:0 (1:0)
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem - ZŠ Kvasice 0:2 (0:1)
ZŠ Mikulovice a ZŠ Velké Pavlovice se nezúčastnily.
postupuje: ZŠ Morkovice

Východní Čechy


Dívky 9: hráno dvoukolově
Skuteč - Pardubice 0:3
Nechanice - M. Třebová 0:0
Skuteč - Kouřim 0:0
Pardubice - Nechanice 4:0
M. Třebová - Kouřim 2:1
Skuteč - Nechanice 1:0
Pardubice - Kouřim 6:0
Skuteč - M. Třebová 0:1
Nechanice - Kouřim 0:0
Pardubice - M. Třebová 2:0

Skuteč - Pardubice 0:1
Nechanice - M. Třebová 0:1
Skuteč - Kouřim 1:0
Pardubice - Nechanice 4:0
M. Třebová - Kouřim 1:0
Skuteč - Nechanice 0:1
Pardubice - Kouřim 3:0
Skuteč - M. Třebová 0:2
Nechanice - Kouřim 0:0
Pardubice - M. Třebová 4:0

postupuje: W23-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice

Severní Čechy


Dívky 9:
ZŠ Komenského W2 - ZŠ Mládežnická W1 4:1 (2:0)
ZŠ Studenec W7 - ZŠ Vrchlabí W12 0:3 (0:1)
ZŠ Lužická W25 - ZŠ Mládežnická W1 0:4 (0:2)
ZŠ Komenského W2 - ZŠ Vrchlabí W12 1:3 (1:1)
ZŠ Lužická W25 - ZŠ Studenec W7 0:4 (0:2)
ZŠ Mládežnická W1 - ZŠ Vrchlabí W12 0:8 (0:4)
ZŠ Lužická W25 - ZŠ Komenského W2 1:4 (1:3)
ZŠ Studenec W7 - ZŠ Mládežnická W1 3:0 (2:0)
ZŠ Lužická W25 - ZŠ Vrchlabí W12 0:14 (0:6)
ZŠ Komenského - ZŠ Studenec W7 2:0 (0:0)
ZŠ V domcích W27 a ZŠ Železný Brod W21 se nezúčastnily.

postupuje: W12-ZŠ Vrchlabí