16. 4. 2015

ŠkoFL9 2014/2015 - hoši

Pátý ročník Školské futsalové ligy, mladší sestry populární Středoškolské futsalové ligy, vyvrcholil ve čtvrtek 16.4. v brněnské hale na Vodové. Tituly si odvezli hráči ZŠ Edisonova z Teplic a ZŠ Sever Hradec Králové.

FINÁLE ŠkoFL 2014/15

ČTVRTEK 16.4.2014 – sportovní hala na Vodově v Brně – Králově Poli

Semifinále 9.třídy:
D17-ZŠ Edisonova Teplice - G4-ZŠ Zborovská Tábor 3:3 (0:2), na penalty 4:3
D16-ZŠ Barvířská Liberec - B18-ZŠ TGM Komárov 0:2 (0:1)

zápas o 3. místo ŠkoFL 9:
G4-ZŠ Zborovská Tábor - D16-ZŠ Barvířská Liberec 1:6 (1:3)

finále ŠkoFL 9:
D17-ZŠ Edisonova Teplice - B18-ZŠ TGM Komárov 7:2 (3:1)

Nejlepší hráč finálového turnaje ŠkoFL9: Václav Dudl (ZŠ TGM Komárov)
Nejlepší brankář finálového turnaje ŠkoFL9: Jan Nejedlý (ZŠ Edisonova Teplice)


Konferenční finále "Západ"

30.3.2015 v Praze

Výsledky:
A1-Gymnázium Nad Štolou, B18-ZŠ TGM Komárov, C7-ZŠ Pionýrů Sokolov, D17-ZŠ Edisonova Teplice
B18-ZŠ TGM Komárov - C7-ZŠ Pionýrů Sokolov 1:1
A1-Gymnázium Nad Štolou - D17-ZŠ Edisonova Teplice 0:8
B18-ZŠ TGM Komárov - D17-ZŠ Edisonova Teplice 2:4
C7-ZŠ Pionýrů Sokolov - A1-Gymnázium Nad Štolou 7:1
C7-ZŠ Pionýrů Sokolov - D17-ZŠ Edisonova Teplice 1:2
B18-ZŠ TGM Komárov - A1-Gymnázium Nad Štolou 9:0

postupují: D17-ZŠ Edisonova Teplice a B18-ZŠ TGM Komárov


Konferenční finále "Východ"

čtvrtek 26.3.2015 - SH Vodova v Brně-Králově Poli

Výsledky:
09:10 D16-ZŠ Barvířská Liberec - F8-ZŠ Ostrava-Poruba 2:1 (1:1)
09:45 G4-ZŠ Zborovská Tábor - H13-ZŠ Mládeže Znojmo 4:1 (3:1)
11:30 D16-ZŠ Barvířská Liberec - H13-ZŠ Mládeže Znojmo 1:1 (1:0)
12:05 G4-ZŠ Zborovská Tábor - F8-ZŠ Ostrava-Poruba 2:7 (0:3)
13:50 H13-ZŠ Mládeže Znojmo - F8-ZŠ Ostrava-Poruba 3:2 (1:1)
14:25 D16-ZŠ Barvířská Liberec - G4-ZŠ Zborovská Tábor 2:2 (1:1)

postupují: D16-ZŠ Barvířská Liberec a G4-ZŠ Zborovská Tábor


 

Praha - Divize A

Účastníci: A1-Gymnázium Nad Štolou, A2-ZŠ Tusarova Praha, A3-Gymnázium Litoměřická, A4-ZŠ Bratří Venclíků, A5-ZŠ Hloubětín
Výsledky:
Gymnázium Nad Štolou-ZŠ Bratří Venclíků 10:0
Gymnázium Litoměřická-ZŠ Tusarova 5:6
Gymnázium Nad Štolou-ZŠ Tusarova 14:0
ZŠ Bratří Venclíků-Gymnázium Litoměřická 5:7
ZŠ Bratří Venclíků-ZŠ Tusarova 2:1
Gymnázium Nad Štolou-Gymnázium Litoměřická 4:0
postupuje: A1-Gymnázium Nad Štolou


Střední Čechy - Divize B

Úterý 17.3. v 9.00 v Příbrami
Účastníci: B18-ZŠ TGM Komárov, B6-ZŠ Březové Hory, Vítěz C
Výsledky:
B15-ZŠ T.G.Masaryka Milovice - B18-ZŠ TGM Komárov 2:9
B18-ZŠ TGM Komárov - B6-ZŠ Březové Hory 3:2
B6-ZŠ Březové Hory - B15-ZŠ T.G.Masaryka Milovice 16:2
postupuje: B18-ZŠ TGM Komárov 


Západní Čechy - divize C

19.02.2015 od 09:00hod. SH Lokomotiva Plzeň

Účastníci: C4-4.ZŠ Plzeň, C7-ZŠ Pionýrů Sokolov, D30-ZŠ a MŠ Jižní Žatec
Výsledky:
09:40 hod. 9 C4-4.ZŠ Plzeň - D30-ZŠ a MŠ Jižní Žatec 1:5 (1:2)
10:50 hod. 9 C7-ZŠ Pionýrů Sokolov - D30-ZŠ a MŠ Jižní Žatec 5:3 (2:1)
12:00 hod. 9 C4-4.ZŠ Plzeň - C7-ZŠ Pionýrů Sokolov 0:8 (0:4)

postupuje: C7-ZŠ Pionýrů Sokolov


Severní Čechy - divize D

10.2.2015 SH Teplice

Účastníci: D7-ZŠ a MŠ Děčín IV, D17-ZŠ Edisonova Teplice, D25-ZŠ Přemyslovců Louny
Výsledky:
9,40 hod D17-ZŠ Edisonova Teplice - D25-ZŠ Přemyslovců Louny 3:3 (1:0)
11,00 hod D25-ZŠ Přemyslovců Louny - D7-ZŠ a MŠ Děčín IV 2:8 (2:1)
12,20 hod D7-ZŠ a MŠ Děčín IV - D17-ZŠ Edisonova Teplice 3:4 (3:2)

postupuje: D17-ZŠ Edisonova Teplice


Východní Čechy - divize E

4.3.2015 v Pardubicích

Účastníci: D16-ZŠ Barvířská Liberec, E19-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice, E4-ZŠ Bystré
Výsledky:
E19-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice - E4-ZŠ Bystré 1:2 (1:1)
D16-ZŠ Barvířská Liberec - E4-ZŠ Bystré 6:0 (4:0)
E19-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice - D16-ZŠ Barvířská Liberec 1:3 (0:2)

postupuje: D16-ZŠ Barvířská Liberec


Severní Morava - divize F

27.1. 2015, SH Komenského Bílovec

Účastníci: F14-ZŠ Kollárova Prostějov, F5-Církevní ZŠ Hradec nad Moravicí, F8-ZŠ Ostrava-Poruba, F6-ZŠ a MŠ Komenského Bílovec
Výsledky:
8:30 F5-Církevní ZŠ Hradec nad Moravicí – F6-ZŠ a MŠ Komenského Bílovec 0:12
9:10 F8-ZŠ Ostrava-Poruba – F14-ZŠ Kollárova Prostějov 16:1
9:50 F6-ZŠ a MŠ Komenského Bílovec– F14-ZŠ Kollárova Prostějov 8:3
10:30 F5-Církevní ZŠ Hradec nad Moravicí - F8-ZŠ Ostrava-Poruba 0:17
11:10 F5-Církevní ZŠ Hradec nad Moravicí – F14-ZŠ Kollárova Prostějov 3:4
11:50 F6-ZŠ a MŠ Komenského Bílovec - F8-ZŠ Ostrava-Poruba 3:3

postupuje: F8-ZŠ Ostrava-Poruba


Jižní Čechy - divize G

SH v Týně nad Vltavou, 26.2.2015

Účastníci: G5-ZŠ Hlinecká Týn nad Vltavou, G1-ZŠ J. Husa Písek, G4-ZŠ Zborovská Tábor
Výsledky:
9,20 G1-ZŠ J. Husa Písek - G5-ZŠ Hlinecká Týn nad Vltavou 0:5 (0:4)
11,20 G1-ZŠ J. Husa Písek - G4-ZŠ Zborovská Tábor 0:6 (0:2)
13,20 G5-ZŠ Hlinecká Týn nad Vltavou - G4-ZŠ Zborovská Tábor 1:10 (0:5)

postupuje: G4-ZŠ Zborovská Tábor


Jižní Morava - divize H

čtvrtek 19.2.2015 – sportovní stará hala na Vodové v Brně – Králově Poli

Účastníci: H3-ZŠ Novolíšeňská Brno, H13-ZŠ Mládeže Znojmo, H8-ZŠ Bakalovo nábřeží Brno, H10-CZŠ Veselí nad Moravou
Výsledky:
8:00 ... H3-ZŠ Novolíšeňská Brno - H8-ZŠ Bakalovo nábř. Brno 2:3
9:20 ... H3-ZŠ Novolíšeňská Brno - H13-ZŠ Mládeže Znojmo 0:12
10:00 ... H8-ZŠ Bakalovo nábř. Brno - H10-ZŠ Veselí nad Mor. 5:1
11:20 ... H3-ZŠ Novolíšeňská Brno - H13-ZŠ Veselí nad Mor. 2:6
12:00 ... H8-ZŠ Bakalovo nábř. Brno - H13-ZŠ Mládeže Znojmo 1:7
13:20 ... H13-ZŠ Mládeže Znojmo - H10-ZŠ Veselí nad Mor. 4:1

postupuje: H13-ZŠ Mládeže Znojmo