7. 4. 2016

ŠkoFL9 2015/2016 - hoši

Šestý ročník Školské futsalové ligy, mladší sestry populární Středoškolské futsalové ligy, vyvrcholil ve čtvrtek 7.4. v hodonínské sportovní hale. Titul kategorii ŠkoFL9 obhájila ZŠ Edisonova z Teplic a v "sedmičkách" poprvé triumfoval ZŠ Mládeže Znojmo.

Školní kategorie jsou vždy dramatičtější než středoškolské soutěže a i tentokrát se hned polovina utkání rozhodovala až v penaltovém rozstřelu. A stejně jako ve včerejším finále SFL opanovaly turnaj školy z jiných částí republiky. Do finále devítek se dostali tradiční soupeři ze "západu" Příbram a Teplice, mladší sedmičky zase opanovaly "východní" školy Znojma a Hradec Králové.

V devítkách se do Superfinále probojovaly fotbalové školy a byť nebylo k vidění příliš čistě futsalových akcí, nasazení a technické dovednosti hráčů byly na vysoké úrovni. Loňští obhájci z Teplic se dostaly do finále až po dramatických penaltách s "Baníkem" Ostrave, který pak měl smůlu i v utkání o třetí místo, protože rozstřelů ze značky pokutového kopu nezvládl ani tam. Příbramský tým prošel semifinále poměrně jasně a tam to vypadalo na jejich jízdu a konečně porážku rivala z Teplic, ale opak byl pravdou. Finále na prosto jednoznačně a jasně ovládli hráči ZŠ Edisonova Teplice a slavili obhajobu.

Všechny týmy ocenil a dekoroval Vítězslav Krabička, místostarosta města Hodonína.
Poděkování za perfektní organizaci patří zejména Dukle Hodonín a Městu Hodonín, které zastupoval pan Jan Lahvička a koordinátoru obou finále panu Kamilu Bednářovi.


FINÁLE ŠkoFL 2014/15

ČTVRTEK 7.4.2016 – sportovní hala Hodonín

Semifinále 9.třídy:
10:00 ... B4-ZŠ Příbram-Březové Hory - E13-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice 4:0 (4:0)
10:40 ... F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - D6-ZŠ Edisonova Teplice 3:3 (1:1), pen. 1:3

11:50 ... zápas o 3. místo ŠkoFL 9:
E13-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice - F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 1:1 (1:0), pen. 6:5

13:10 ... finále ŠkoFL 9:
B4-ZŠ Příbram-Březové Hory - D6-ZŠ Edisonova Teplice 0:7 (0:4)

Celkové pořadí
ŠkoFL9
1. místo - D6-ZŠ Edisonova Teplice
2. místo - B4-ZŠ Příbram-Březové Hory
3. místo - E13-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice
4. místo - F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava

Nejlepší hráč finálového turnaje ŠkoFL9: David Heidenreich (Teplice)
Nejlepší brankář finálového turnaje ŠkoFL9: Zlatan Košťál (Teplice)



Konferenční finále - chlapci

 


Konferenční finále "Západ"

ve čtvrtek 31.3.2016, SH Příbram, Legionářů 378
A2-2.ZŠ Český Brod, B4-ZŠ Příbram–Březové Hory, C1-4.ZŠ Plzeň, D6-ZŠ Edisonova Teplice
Výsledky:

postupují:  


Konferenční finále "Východ"

ve středu 30.3. od 9:00 ve sportovní hale v Rousínově
E13-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice, F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava, G2-ZŠ Zborovská Tábor, H21-ZŠ Nádražní Vyškov
Výsledky:
H21-ZŠ Nádražní Vyškov - F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 4:12
F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - E13-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice 5:2
H21-ZŠ Nádražní Vyškov - E13-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice 1:10

postupují: F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava a E13-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice



 


Praha - Divize A


Účastníci: A1-ZŠ a MŠ Tusarova, A2-2.ZŠ Český Brod, A3-ZŠ Meteorologická, A4-ZŠ Bratří Venclíků, B1-ZŠ Václava Havla Kralupy n/Vltavou
Výsledky:

A2-2.ZŠ Český Brod - B1-ZŠ Václava Havla Kralupy n/Vltavou 3:0 (0:0)
A1-ZŠ a MŠ Tusarova - A2-2.ZŠ Český Brod 5:2 (3:0)
A3-ZŠ Meteorologická - A4-ZŠ Bratří Venclíků 1:3 (1:2)
ZŠ V. HAVLA KRALUPY (B1) - A3-ZŠ Meteorologická 1:6 (1:3)
A1-ZŠ a MŠ Tusarova - A1-ZŠ a MŠ Tusarova 1:8 (0:4)
A3-ZŠ Meteorologická - A1-ZŠ a MŠ Tusarova 7:4 (4:3)
A4-ZŠ Bratří Venclíků - ZŠ V. HAVLA KRALUPY (B1) 2:4 (2:2)
A2-2.ZŠ Český Brod - A3-ZŠ Meteorologická 10:2 (5:1)
A3-ZŠ Meteorologická - A1-ZŠ a MŠ Tusarova 2:2 (1:1)
A4-ZŠ Bratří Venclíků - A2-2.ZŠ Český Brod 7:4 (4:3)

postupuje: A2-2.ZŠ Český Brod  


Střední Čechy - Divize B

ve čtvrtek 3.3.2016 v Rozdělově, Kladno, ul. Sportovců 818
Účastníci: B4-ZŠ Příbram–Březové Hory, B12-2. ZŠ Dobříš, B8-I. ZŠ Říčany, B9-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Výsledky:
B4 ZŠ Příbram - Březové Hory - B12 2.ZŠ Dobříš 9:0 (6:0)
B8 1. ZŠ Říčany - B9 Gymnázium BH v Nymburce 4:1 (0:0)
B4 ZŠ Příbram - Březové Hory - B8 1. ZŠ Říčany 7:0 (2:0)
B12 2.ZŠ Dobříš - B9 Gymnázium BH v Nymburce 3:3 (1:1)
B4 ZŠ Příbram - Březové Hory - B9 Gymnázium BH v Nymburce 15:0 (5:0)
B12 2.ZŠ Dobříš - B8 1. ZŠ Říčany 3:4 (2:3)

postupuje: B4-ZŠ Příbram–Březové Hory
 


Západní Čechy - divize C

18.02.2016 v Plzni, SH Lokomotiva Plzeň (Úslavská) od 9:00 hod
Účastníci: C1-4.ZŠ Plzeň, C5-10. ZŠ Plzeň, C6-ZŠ Nové Sedlo
Výsledky:
C1-4.ZŠ Plzeň - C5-10. ZŠ Plzeň 7:1 (5:0)
C5-10. ZŠ Plzeň - C6-ZŠ Nové Sedlo 0:6 (0:1)
C6-ZŠ Nové Sedlo - C1-4.ZŠ Plzeň 2:2 (0:2)

postupuje: C1-4.ZŠ Plzeň
 


Severní Čechy - divize D

úterý 23.2.2016 do SH Teplice, Na Stínadlech 3280, Teplice
Účastníci: D31–ZŠ Přemyslovců Louny, D6-ZŠ Edisonova Teplice, D13-ZŠ Máchovka Děčín, D3-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec
Výsledky:
D6-ZŠ Edisonova Teplice - D13-ZŠ Máchovka Děčín 6:1 (2:1)
D31-ZŠ Přemyslovců Louny - D3-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 0:15 (0:7)
D3-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec - D6-ZŠ Edisonova Teplice 3:5 (2:1)
D13-ZŠ Máchovka Děčín - D31-ZŠ Přemyslovců Louny 9:2 (3:1)
D3-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec - D13-ZŠ Máchovka Děčín 3:4 (1:2)
D31–ZŠ Přemyslovců Louny - D6-ZŠ Edisonova Teplice 1:22 (0:11)

postupuje: D6-ZŠ Edisonova Teplice
 


Východní Čechy - divize E


Účastníci: E13-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice, E9-Gymnázium Polička, E17-ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto
Výsledky:
E13-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice - E17-ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto 10:2 (3:0)
E13-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice - E9-Gymnázium Polička 1:0 (0:0)
E9-Gymnázium Polička - E17-ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto 0:4 (0:3)

postupuje: E13-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice  


Severní Morava - divize F

Středa 20.1. 2016, 8:00 – 12:00, hala VŠB TU Ostrava - Ostrava-Poruba, Studentská 6175
Účastníci: F16-ZŠ Postřelmov, F21-ZŠ Město Albrechtice, F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava, F19-ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín
Výsledky:
F19-ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín - F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 2:4
F16-ZŠ Postřelmov - F21-ZŠ Město Albrechtice 3:2
F19-ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín - F21-ZŠ Město Albrechtice 8:2
F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - F16-ZŠ Postřelmov 8:2
F16-ZŠ Postřelmov - F19-ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín 2:7
F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - F21-ZŠ Město Albrechtice 14:0

postupuje: F5-ZŠ Jana Šoupala Ostrava
 


Jižní Čechy - divize G


Účastníci: G1-ZŠ J. Husa a MŠ Písek, G2-ZŠ Zborovská Tábor, G3-ZŠ a MŠ Chrášťany, G4-ZŠ a MŠ Tučapy, G5-ZŠ a MŠ Dubné
Výsledky:

G1-ZŠ J. Husa a MŠ Písek - G4-ZŠ a MŠ Tučapy 1:0 (1:0)
G5-ZŠ a MŠ Dubné - G2-ZŠ Zborovská Tábor 1:14 (1:10)
G4-ZŠ a MŠ Tučapy - G2-ZŠ Zborovská Tábor 0:5 (0:3)
G1-ZŠ J. Husa a MŠ Písek - G5-ZŠ a MŠ Dubné 4:0 (3:0)
G5-ZŠ a MŠ Dubné - G4-ZŠ a MŠ Tučapy 2:3 (1:0)
G2-ZŠ Zborovská Tábor - G1-ZŠ J. Husa a MŠ Písek 4:0 (2:0)

postupuje: G2-ZŠ Zborovská Tábor
 


Jižní Morava - divize H

čtvrtek 10.3. od 9:00 ve sportovní hale v Rousínově
Účastníci: H21-ZŠ Nádražní Vyškov, H4-ZŠ Krásného Brno, H1-ZŠ Velké Pavlovice
Výsledky:
9:00 ... H21-ZŠ Nádražní Vyškov - H4-ZŠ Krásného Brno 7:2
10:40 ... H4-ZŠ Krásného Brno - H1-ZŠ Velké Pavlovice 2:3
12:20 ... H21-ZŠ Nádražní Vyškov - H1-ZŠ Velké Pavlovice 4:1

postupuje: H21-ZŠ Nádražní Vyškov