16. 2. 2017

ŠkoFL9 2016/2017 - dívky

Známe některé postupující ze semifinálových turnajů ŠkoFL9 a ŠkoFL7 a následně se odehraje superfinále. Podrobnosti včas zveřejníme.


Semifinále ŠkoFL9 dívky Čechy
Plzeň - Lomnice 3:0
Dobříš - Studenec 0:1
Třeboň - Pardubice 0:2
Trutnov - Plzeň 3:0
Lomnice - Dobříš 0:2
Studenec - Třeboň 0:0
Pardubice - Trutnov 1:4
Plzeň - Dobříš 3:0
Lomnice - Studenec 0:4
Dobříš - Třeboň 0:2
Studenec - Pardubice 0:4
Trutnov - Lomnice 6:0
Plzeň - Třeboň 0:1
Dobříš - Pardubice 1:3
Studenec - Trutnov 0:2
Lomnice - Třeboň 0:6
Plzeň - Studenec 0:0
Dobříš - Trutnov 0:6
Lomnice - Pardubice 0:6
Třeboň - Trutnov 0:1
Plzeň - Pardubice 1:1

Postupuje: W1-ZŠ Mládežnická Trutnov, W4-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice a W8-ZŠ Třeboň



Semifinále ŠkoFL9 dívky Severní Morava
9:00 ZŠ Město Albrechtice -ZŠ Stěbořice, okres Opava 0:3
9:25 ZŠ Klegova Ostrava -ZŠ HLUČÍN – ROVNINY 3:0
9:50 ZŠ Ostrava, Gen. Píky-ZŠ Město Albrechtice 3:0
10:15 ZŠ Klegova Ostrava -ZŠ Stěbořice, okres Opava 4:1
10:40 ZŠ HLUČÍN - ROVNINY-ZŠ Město Albrechtice 1:0
11: 05 ZŠ Klegova Ostrava -ZŠ Ostrava, Gen. Píky 5:2
11:30 ZŠ HLUČÍN - ROVNINY-ZŠ Stěbořice, okres Opava 0:3
11:55 ZŠ Město Albrechtice -ZŠ Klegova Ostrava 0:3
12:20 ZŠ Stěbořice, okres Opava-ZŠ Ostrava, Gen. Píky 2:0
12:45 ZŠ Ostrava, Gen. Píky-ZŠ HLUČÍN – ROVNINY 3:0

Postupuje: ZŠ Klegova Ostrava

Semifinále ŠkoFL7 dívky Severní Morava
ZŠ Hlučín–ROVINY – ZŠ Stěbořice 0:7
ZŠ Stěbořice – ZŠ Město Albrechtice 3:0
ZŠ Město Albrechtice - ZŠ Hlučín–ROVINY 0:3

Postupuje: ZŠ Stěbořice



Semifinále ŠkoFL9 dívky JižníMorava
W13-ZŠ Kvasice - W15-ZŠ Palackého Mor. Třebová 2:2,
W12-ZŠ Dolní Bečva - W13-ZŠ Kvasice 1:0,
W2-ZŠ sv. Voršily v Olomouci - W12-ZŠ Dolní Bečva 0:2,
W15-ZŠ Palackého Mor. Třebová - W2-ZŠ sv. Voršily v Olomouci 0:3,
W15-ZŠ Palackého Mor. Třebová - W12-ZŠ Dolní Bečva 1:8,
W2-ZŠ sv. Voršily v Olomouci - W13-ZŠ Kvasice 3:0

Postupuje: W12-ZŠ Dolní Bečva a W2-ZŠ sv. Voršily v Olomouci


ŠKOFL 7 dívky - Jižní Morava – postupuje W8-ZŠ Kvasice (ostatní školy účast odřekly)