16. 1. 2018

ŠkoFL9 2017/2018 - dívky

Superfinále se uskutečnilo v úterý 16.1.2018 v Heřmanově Městci a titul získala ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice.

W15-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice - W17-ZŠ Mládežnická Trutnov 5:0
W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva - W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov 2:2
W15-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice - W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva 2:1
W17-ZŠ Mládežnická Trutnov - W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov 0:0
W15-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice - W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov 8:3
W17-ZŠ Mládežnická Trutnov - W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva 0:3

1. W15-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice 15:4    9
2. W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva            6:4    4
3. W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov          5:10   2
4. W17-ZŠ Mládežnická Trutnov        0:8    1


Konferenční finále



Konferenční finále Západ
W16-ZŠ Na Sadech Třeboň, W13-22. ZŠ Plzeň, vítěz 2, druhý 2 - nejpravděpodobněji v prvním týdnu v lednu v Praze


Konferenční finále Východ
W1-ZŠ Bednářova Brno, W14-ZŠ Hustopeče, W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva, W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov
4. ledna 2018 - SH Rousínov při ZŠ Habrovanská 3
výsledky:
ZŠ Bednářova Brno - ZŠ a MŠ Dolní Bečva 0:6 (0:4), ZŠ Hustopeče,Komenského - ZŠ Jelínkova Rýmařov 0:7 (0:5), ZŠ a MŠ Dolní Bečva - ZŠ Jelínkova Rýmařov 0:0, ZŠ Bednářova Brno - ZŠ Hustopeče,Komenského 3:0 (1:0), ZŠ Hustopeče,Komenského - ZŠ a MŠ Dolní Bečva 0:5 (0:1), ZŠ Jelínkova Rýmařov - ZŠ Bednářova Brno 7:2 (4:1)
postupují: W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva a W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov



Divizní finále



skupina 1
W16-ZŠ Na Sadech Třeboň, W12-ZŠ Lomnice, W5-Základní škola Most, W6-4. ZŠ. Plzeň, W8-10. ZŠ Plzeň, W13-22. ZŠ Plzeň
výsledky: Skupina A:
W6-4. ZŠ. Plzeň - W5-Základní škola Most 4:2, W6-4. ZŠ. Plzeň - W8-10. ZŠ Plzeň 0:2, W5-Základní škola Most - W8-10. ZŠ Plzeň 1:6
Skupina B:
W13-22. ZŠ Plzeň - W12-ZŠ Lomnice 5:1, W12-ZŠ Lomnice - W16-ZŠ Na Sadech Třeboň 0:4, W16-ZŠ Na Sadech Třeboň - W13-22. ZŠ Plzeň 0:0
Semifinále:
W6-4. ZŠ. Plzeň - W13-22. ZŠ Plzeň 1:2, W8-10. ZŠ Plzeň - W16-ZŠ Na Sadech Třeboň 1:1, na p.0:1
postupují: W16-ZŠ Na Sadech Třeboň a W13-22. ZŠ Plzeň

skupina 2
W7-ZŠ a MŠ Studenec, W17-ZŠ Mládežnická Trutnov, W15-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice
15.12. od 9. hodin ve škole Pardubice - Ohrazenice v ulici Trnovská 159

skupina 3
W1-ZŠ Bednářova Brno, W9-ZŠ Krásného Brno, W11-ZŠ a MŠ Olbramovice, W14-ZŠ Hustopeče
výsledky: W11-ZŠ a MŠ Olbramovice - W1-ZŠ Bednářova Brno 0:2 (0:1), W11-ZŠ a MŠ Olbramovice - W9-ZŠ Krásného Brno 1:0 (0:0), W11-ZŠ a MŠ Olbramovice - W14-ZŠ Hustopeče 0:2 (0:1), W1-ZŠ Bednářova Brno - W9-ZŠ Krásného Brno 6:0 (4:0), W1-ZŠ Bednářova Brno - W14-ZŠ Hustopeče 4:1 (3:1), W14-ZŠ Hustopeče - W9-ZŠ Krásného Brno 2:0 (2:0)
postupují: W1-ZŠ Bednářova Brno a W14-ZŠ Hustopeče

skupina 4
W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov, W4-ZŠ Stěbořice, W3-ZŠ Klegova Ostrava, W18-ZŠ Gen. Píky Ostrava, W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva
výsledky:
W3-ZŠ Klegova Ostrava - W18-ZŠ Gen. Píky Ostrava 6:0 (3:0), W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva - W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov 2:0 (1:0), W4-ZŠ Stěbořice - W3-ZŠ Klegova Ostrava 0:3 (0:2), W18-ZŠ Gen. Píky Ostrava - W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva 0:2 (0:1), W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov - W4-ZŠ Stěbořice 5:0 (3:0), W3-ZŠ Klegova Ostrava - W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva 1:1 (0:1), W18-ZŠ Gen. Píky Ostrava - W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov 0:3 (0:2), W4-ZŠ Stěbořice - W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva 0:6 (0:2), W3-ZŠ Klegova Ostrava - W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov 0:1 (0:1), W18-ZŠ Gen. Píky Ostrava - W4-ZŠ Stěbořice 0:0 (0:0)
postupují: W2-ZŠ a MŠ Dolní Bečva a W10-ZŠ Jelínkova Rýmařov


Do konferenčního finále postupují z každého turnaje dva nejlepší celky