4. 4. 2018

ŠkoFL9 2017/2018 - hoši

Osmý ročník ŠkoFL zakončilo Superfinále 4.4.2018 ve SH Žďár nad Sázavou. Vítězi letošního ročníku se v 7. třídách stala ZŠ Edisonova Teplice a v 9. třídách ZŠ Příbram Březové Hory.

Na turnaji v obou kategoriích byly předány z rukou předsedy KF FAČR Otakara Mesteka hodnotné ceny a vyhlášeny individuální ocenění a to: nejlepší brankář, kterým se mezi sedmáky stal Gamper Filip z Pardubic a mezi deváťáky Boudník Tomáš z Příbrami. Nejlepší hráč závěrečného finálového turnaje se mezi sedmáky stal Ingardia Alex z Teplic a mezi deváťáky Hošek Jan z Příbrami.. Celý turnaj se nesl v duchu fair play a o klid na hrací ploše se postarali rozhodčí Radim Čep, Tomáš Slanina, Zdeněk Vala a Lukáš Jurča. Za časomírou seděl zodpovědný Martin Jaroš a o celkový bezproblémový chod celého turnaje se staral Kamil Bednář.

Výsledky ŠkoFL 7. třídy:

1. semifinále
D12-ZŠ Edisonova Teplice - E12-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice 2:2 (2:1), 2:1 na PK

Zápotocký Jiří a Bartoš Václav – Solnička Miroslav

2. semifinále
F6-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 1:2 (0:1)

Karel Michlík – Ondřej Deml a Roman Sýbek
ŽK: Strnad Matthew – Marek Bálek

o 3. místo
E12-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice - F6-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 4:2 (2:0)
Patrik Břeň, Vojtěch Záruba a Radek Dalecký – Stanad Matthew a Dalibor Badošek
ŽK: 0 – Adam Bjaček

Finále
D12-ZŠ Edisonova Teplice - B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 6:2 (4:1)
Tadeáš Rybyšar, Alex Ingardia 2, Jaroslav Zápotocký, Jan Skurovec a Radek Letocha – Marek Bálek a Tomáš Jeník
ŽK: 0 – Roman Sýbek

1.            Teplice
2.            Příbram
3.            Pardubice
4.            Ostrava


Výsledky ŠkoFL 9. třídy:

1. semifinále
D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec - F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 6:2 (2:2)

Šimon Hejl, Tomáš Stibor, Radek Čáp, Jan Kašpar, Jaromír Bežek a Dominik Procházka – Rostislav Chýlek a Vítězslav Cetkovský             

2. semifinále
E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice – B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 0:2 (0:2)

0 – Jan Hošek 2

o 3. místo
F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice 4:4 (2:1), 2:3 na PK
Josef Jiříček, Tomáš Vraj, Vítězslav Cetkovký a Martin Michna – Tomáš Hrnčíř 3 a Ondřej Vítek
ŽK: Tomáš Vraj a Vítězslav Cetkovský – 0

Finále
D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec - B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 1:1 (0:1), 3:4 na PK

Šimon Hejl – Jan Hošek
ŽK: Jakub Samek a Jaromír Ježek – Pavel Bašík a Matěj Habart   

1.            Příbram
2.            Liberec
3.            Pardubice
4.            Ostrava

 

Závěrem je potřeba poděkovat všem školám za včasný příjezd a za výborné vystupování všech aktérů, kdy se celý turnaj odehrál v naprostém klidu.

 

https://www.facebook.com/SFLSkoFL/

Text + foto: Kamil Bednář

 

 

 

Konferenční finále "Západ"

23.3.2018, 9:30-13:30 v Příbrami
A4-ZŠ Marjánka Praha, B3-ZŠ Příbram-Březové Hory, C-6.3.2018, D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec
9:30 ... A4-ZŠ Marjánka Praha - B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 2:3
10:10 ... C9-22.ZŠ Plzeň - D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 0:21
10:50 ... A4-ZŠ Marjánka Praha - C9-22.ZŠ Plzeň 19:3
11:30 ... B3-ZŠ Příbram-Březové Hory - D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 3:5
12:10 ... A4-ZŠ Marjánka Praha - D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 5:5
12:50 ... C9-22.ZŠ Plzeň - B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 3:15

Postupují: D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec a B3-ZŠ Příbram-Březové Hory  


Konferenční finále "Východ"

27.3.2018, 8:30 - 15:30, SH Rousínov
E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice, F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava, G6-ZŠ Komenského Pelhřimov, H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště
9:00 ... F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště
10:00 ... E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice - G6-ZŠ Komenského Pelhřimov
11:00 ... H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště - G6-ZŠ Komenského Pelhřimov
12:00 ... E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice - E12-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice
13:00 ... E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice - H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště
14:00 ... G6-ZŠ Komenského Pelhřimov - F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava

 

 

 

Praha - Divize A

úterý 19.12.2017 od 08:30 do 13:00, SH Jižní Mšsto
Účastníci: A1-ZŠ s RVJ Bronzová, A2-ZŠ Tupolevova, A3-FZŠ Chodovická, A4-ZŠ Marjánka Praha
Výsledky:
A2-ZŠ Tupolevova - A1-ZŠ s RVJ Bronzová 5:1 (4:0)
A4-ZŠ Marjánka Praha - A3-FZŠ Chodovická 8:1 (4:1)
A2-ZŠ Tupolevova - A3-FZŠ Chodovická 1:8 (1:3)
A4-ZŠ Marjánka Praha - A1-ZŠ s RVJ Bronzová 10:1 (4:0)
A2-ZŠ Tupolevova - A4-ZŠ Marjánka Praha 0:36 (0:17)
A3-FZŠ Chodovická - A1-ZŠ s RVJ Bronzová 3:2 (2:1)

postupuje: A4-ZŠ Marjánka Praha  


Střední Čechy - Divize B

7.2.2018 od 09.00, SH AQUAPARK Příbram, Legionářů 378
Účastníci: B3-ZŠ Příbram - Březové Hory, B6-ZŠ a MŠ Králův Dvůrové, B12-ZŠ Dukelská Benešov
Výsledky:
9.45 ... B3-ZŠ Příbram - Březové Hory - B12-ZŠ Dukelská Benešov 7:1 (4:1)
11.15 ... B6-ZŠ a MŠ Králův Dvůrové - B12-ZŠ Dukelská Benešov 4:0 (1:0)
12.45 ... B3-ZŠ Příbram - Březové Hory - B6-ZŠ a MŠ Králův Dvůrové 9:2 (4:1)

postupuje: B3-ZŠ Příbram - Březové Hory
 


Západní Čechy - divize C

6.3.2018 od 11:00 - 12:30, Plzeň
Účastníci: C6-ZŠ Horní Slavkov, C3-4.ZŠ Plzeň, C9-22. ZŠ Plzeň
Výsledky:
C9-22.ZŠ Plzeň - C6-ZŠ Horní Slavkov 6:1 (2:0)
C3-4.ZŠ Plzeň - C9-22.ZŠ Plzeň 0:9 (0:4)
C6 -ZŠ Horní Slavkov - C3-4.ZŠ 4:1 (4:0)

postupuje: C9-22.ZŠ Plzeň
 


Severní Čechy - divize D

úterý 6.2.2018 od 9,30 hod, SH Teplice, Na Stínadlech 3280
Účastníci: D13-ZŠ Edisonova Teplice, D11-ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín, D5-ZŠ Kamenická Děčín, D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec
Výsledky:
09,30 hod ... D13-ZŠ Edisonova Teplice – D11-ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 5:2 (4:1)
10,00 hod ... D5-ZŠ Kamenická Děčín – D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 1:9 (0:5)
11,10 hod ... D5-ZŠ Kamenická Děčín – D13-ZŠ Edisonova Teplice 6:4 (4:2)
12,20 hod ... D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec – D11-ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 5:0 (2:0)
13,30 hod ... D11-ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín – D5-ZŠ Kamenická Děčín 1:4 (1:2)
14,10 hod ... D21-ZŠ Jablonec nad Nisou-Mšeno – D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 2:7 (1:4)

postupuje: D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec
 


Východní Čechy - divize E

pondělí 12.2.2018 od 9.00, SOU Lázně Bělohrad
Účastníci: E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice, E13-ZŠ Palackého Moravská Třebová, E8-ZŠ a MŠ Studenec
Výsledky:
E8-ZŠ a MŠ Studenec - E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice 0:6
E13-ZŠ Palackého Moravská Třebová - E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice 0:6
E8-ZŠ a MŠ Studenec - E13-ZŠ Palackého Moravská Třebová 3:4

postupuje: E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice  


Severní Morava - divize F

25. ledna, SH VŠB – TU Ostrava, Studentská 6175/5, 708 00 Ostrava-Poruba
Účastníci: F2-ZŠ Sluneční Šumperk, F24-ZŠ a MŠ Sudice, F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava
Výsledky:
9:05 ... F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - F24-ZŠ a MŠ Sudice 12:1
10:15 ... F2-ZŠ Sluneční Šumperk - F24-ZŠ a MŠ Sudice 5:0
11:25 ... F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - F2-ZŠ Sluneční Šumperk 6:1

postupuje: F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava
 


Jižní Čechy - divize G

St 21.2.2018 od 7,00 hodin, SH v Týně nad Vltavou
Účastníci: G1-ZŠ Jana Husa a MŠ Písek, G2-ZŠ Prachatice, G3-ZŠ Trhové Sviny, G4-ZŠ Hlinecká Týn nad Vltavou, G5-ZŠ a MŠ Dubné, G6-ZŠ Komenského Pelhřimov
Výsledky:
G4-Týn n/Vlt. - G1-Písek 1:4 (0:2)
G2-Prachatice - G5-Dubné 1:2 (0:1)
G1-Písek - G6-Pelhřimov 2:3 (2:3)
G4-Týn n/Vlt. - G5-Dubné 1:4 (0:0)
G2-Prachatice - G1-Písek 1:3 (1:1)
G6-Pelhřimov - G5-Dubné 2:2 (2:1)
G2-Prachatice - G4-Týn n/Vlt. 8:0 (3:0)
G4-Týn n/Vlt. - G6-Pelhřimov 1:18 (1:7)
G1-Písek - G5-Dubné 7:1 (6:0)
G6-Pelhřimov - G2-Prachatice 9:1 (4:1)
G3-ZŠ Trhové Sviny se nezúčastnila

postupuje: G6-ZŠ Komenského Pelhřimov
 


Jižní Morava - divize H

15.2.2018, 9:00 - 15:30, SH Rousínov
Účastníci: H2-ZŠ Herčíkova Brno, H8-ZŠ Janouškova Brno, H6-ZŠ Bednářova Brno, H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště
Výsledky:
H8-ZŠ Janouškova Brno - H2-ZŠ Herčíkova Brno 6:1 (2:0)
H6-ZŠ Bednářova Brno - H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště 2:2 (1:0)
H2-ZŠ Herčíkova Brno - H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště 1:6 (0:1)
H8-ZŠ Janouškova Brno - H6-ZŠ Bednářova Brno 1:3 (1:1)
H6-ZŠ Bednářova Brno - H2-ZŠ Herčíkova Brno 6:1 (2:1)
H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště - H8-ZŠ Janouškova Brno 7:1 (1:0)

postupuje: H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště