1. 2. 2019

ŠkoFL9 2018/2019 - dívky

Superfinále se uskutečnilo 30.11. 2018 v Heřmanově Městci a titul obhájila ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice.

30.11. 2018 Heřmanův Městec, Jiráskova 916

SKUPINA A : 4. ZŠ Plzeň SKUPINA B : ZŠ Kadaň
ZŠ Třeboň ZŠ Pardubice Ohrazenice
ZŠ Klenovice na Hané ZŠ Gymnázium Moravská Třebová
ZŠ Klegova Ostrava ZŠ Stěbořice

ROZPIS ZÁPASŮ:

  1. 10:00 PLZEŇ - TŘEBOŇ 1:3
  2. 10:15 KADAŇ - PARDUBICE 0:5
  3. 10:30 KLENOVICE - OSTRAVA 0:1
  4. 10:45 M. TŘEBOVÁ - STĚBOŘICE 3:0
  5. 11:00 PLZEŇ - KLENOVICE 0:0
  6. 11:15 KADAŇ - M. TŘEBOVÁ 1:1
  7. 11:30 TŘEBOŇ - OSTRAVA 0:1
  8. 11:45 PARDUBICE - STĚBOŘICE 3:0
  9. 12:00 PLZEŇ - OSTRAVA 0:2
  10. 12:15 KADAŇ - STĚBOŘICE 2:0
  11. 12:30 TŘEBOŇ - KLENOVICE 3:0
  12. 12:45 PARDUBICE - M. TŘEBOVÁ 3:0
1.ZŠ Klegova Ostrava 4:0 9b 1.ZŠ Pardubice Ohrazenice 11:0 9b
2.ZŠ Třeboň 6:2 6b 2.ZŠ Gymnázium M. Třebová 4:4 4b
3.ZŠ 4 Plzeň 1:5 1b 3.ZŠ Kadaň 3:6 4b
4.ZŠ Klenovice na Hané 0:4 1b 4.ZŠ Stěbořice 0:8 0b

ČTVRTFINÁLE:

  1. 13:00 Ostrava - Stěbořice 3:0
  2. 13:15 Pardubice - Klenovice 4:0
  3. 13:30 Třeboň - Kadaň 2:1
  4. 13:45 M. Třebová - Plzeň 0:0 pk 0:1

SEMIFINÁLE:

  1. 14:00 Pardubice - Třeboň 0:0 pk 5:4
  2. 14:15 Ostrava - Plzeň 0:0 pk 3:1

O 3. místo:

  1. 14:30 Třeboň - Plzeň 1:0

FINÁLE:

  1. 14:45 Pardubice-Ostrava 1:0

Celkové pořadí:

1. Pardubice
2. Ostrava
3. Třeboň
4. Plzeň
5. M. Třebová
6. Kadaň
7. Klenovice
8. Stěbořice



Konferenční finále - dívky

turnaj 1:
v Kadani 7.11.2018 od 9:00
W1-4.ZŠ Plzeň, W4-10. ZŠ Plzeň, W9-2. ZŠ Dobříš, W10-ZŠ Lomnice, W17-Základní škola Kadaň, W20-ZŠ Manětín
výsledky: W1-4.ZŠ Plzeň - W4-10. ZŠ Plzeň 1:0, W10-ZŠ Lomnice - W17-Základní škola Kadaň 1:2, W1-4.ZŠ Plzeň - W10-ZŠ Lomnice 0:0, W4-10. ZŠ Plzeň - W17-Základní škola Kadaň 0:3, W1-4.ZŠ Plzeň - W17-Základní škola Kadaň 1:1, W4-10. ZŠ Plzeň - W10-ZŠ Lomnice 0:1, W1-4.ZŠ Plzeň - W4-10. ZŠ Plzeň 3:1, W10-ZŠ Lomnice - W17-Základní škola Kadaň 0:2, W1-4.ZŠ Plzeň - W10-ZŠ Lomnice 2:0, W4-10. ZŠ Plzeň - W17-Základní škola Kadaň 0:3, W1-4.ZŠ Plzeň - W17-Základní škola Kadaň 1:0, W4-10. ZŠ Plzeň - W10-ZŠ Lomnice 0:0, W20-ZŠ Manětín se nezúčastnila
postupují: W1-4.ZŠ Plzeň a W17-Základní škola Kadaň

turnaj 2:
v Pardubicích 9.11.2018 od 9:00
W2-ZŠ Třeboň, W5-ZŠ Mšeno, W8-ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou, W15-ZŠ a MŠ Studenec, W16-ZŠ Ohrazenice
výsledky: W2-ZŠ Třeboň - W5-ZŠ Mšeno 1:0, W8-ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou – W15-ZŠ a MŠ Studenec 0:7, W16-ZŠ Ohrazenice - W2-ZŠ Třeboň 4:0, W5-ZŠ Mšeno - W8-ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou 1:1, W15-ZŠ a MŠ Studenec - W16-ZŠ Ohrazenice 0:10, W2-ZŠ Třeboň - W8-ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou 5:0, W5-ZŠ Mšeno - W15-ZŠ a MŠ Studenec 1:1, W16-ZŠ Ohrazenice - W8-ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou 6:0, W2-ZŠ Třeboň – W15-ZŠ a MŠ Studenec 1:1, W5-ZŠ Mšeno - W16-ZŠ Ohrazenice 0:5
postupují: W16-ZŠ Ohrazenice a W2-ZŠ Třeboň

turnaj 3:
v Rousínově 13.11.2018 od 9:00
W6-ZŠ a MŠ Olbramovice, W11-ZŠ Palackého Moravská Třebová, W18-ZŠ Klenovice na Hané, W19-Gymnázium Moravská Třebová, W22-ZŠ Kvasice
výsledky: W6-ZŠ a MŠ Olbramovice - W19-Gymnázium Moravská Třebová 0:4, W18-ZŠ Klenovice na Hané - W11-ZŠ Palackého Moravská Třebová 1:1, W6-ZŠ a MŠ Olbramovice - W22-ZŠ Kvasice 0:0, W19-Gymnázium Moravská Třebová - W11-ZŠ Palackého Moravská Třebová 3:0, W22-ZŠ Kvasice - W18-ZŠ Klenovice na Hané 2:1, W6-ZŠ a MŠ Olbramovice - W11-ZŠ Palackého Moravská Třebová 2:3, W22-ZŠ Kvasice - W19-Gymnázium Moravská Třebová 0:2, W6-ZŠ a MŠ Olbramovice - W18-ZŠ Klenovice na Hané 0:2, W22-ZŠ Kvasice - W11-ZŠ Palackého Moravská Třebová 0:0, W18-ZŠ Klenovice na Hané - W19-Gymnázium Moravská Třebová 1:0
postupují: W19-Gymnázium Moravská Třebová a W18-ZŠ Klenovice na Hané

turnaj 4:
v Ostravě 19.11.2018
W3-ZŠ Klegova Ostrava, W7-ZŠ a MŠ Velké Heraltice, W12-ZŠ Horní Suchá, W13-ZŠ Stěbořice, W14-ZŠ a MŠ Dolní Bečva, W21-ZŠ Gen.Píky Ostrava
výsledky:
postupují:


Finále Divize:
z každého semifinále postoupí dva nejlepší celky
v Heřmanově Městci - 30.11.2018