1. 5. 2019

ŠkoFL9 2018/2019 - hoši

Nejlepším týmem Superfinále 9. ročníku Školské futsalové ligy se stala ZŠ Příbram Březové Hory, která triumfovala jak v kategorii devátých tříd, tak v "sedmičkách". Dvojzastoupení měla i ZŠ Marjánka Praha, která si odváží stříbro a bronz.

V prvním utkání starších žáků si hladce poradily Pardubice s Marjánkou a ve 2. semifinále přehrála Příbram Přerov. Souboji o třetí místo byl v jednoznačné režii Marjánky, která nenechala nic náhodě a jasně přehrála Přerov. Finále - to byl zápas, který se musel líbit. Šance střídaly šance a ani jeden ze soupeřů nechtěl prohrát.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Lukáš Pavlík z Přerova (což nesmírně dojalo a udělalo radost paní učitelce Pavlicové, která je doprovázela) a nejlepším hráčem Jan Pejcha z Pardubic.

Výsledky 9. tříd

ZŠ Marjánka Praha - ZŠ Pardubice Ohrazenice 2:6 (1:4)
Šelínský Adam a Jandovský Jiří – Kirchner Tomáš, 2 Nalezinek Filip, 2 Brychnáč Jakub a Šmahel Ladislav

Základní škola Přerov - ZŠ Příbram Březové Hory 2:4 (1:1)
2 Caletka Hynek – 2 Karásek Martin, Pech Adam a Jurica Šimon

o 3. místo
ZŠ Marjánka Praha - Základní škola Přerov 6:1 (2:1)

Cehocký Max, Komani Cristian, Sova Štěpán, Staroščák Martin, Penxa Lukáš a Ševínský Adam – Caletka Hynek

Finále
ZŠ Pardubice Ohrazenice - ZŠ Příbram Březové Hory 3:5 (1:2)

Kirchner Tomáš a 2 Nalezinek Filip – Sýbek Roman, Plesl Vít, 2 Pech Adam a Mizera Filip
ŽK: Nalezinek Filip – Mizera Filip



Konferenční finále "Západ"

19.3., SH Jedenáctka, Praha-Chodov, Mírového hnutí 2385/3
Účastníci: A2-ZŠ Marjánka Praha, B5-ZŠ Příbram Březové Hory, C9-Základní škola Planá, D9-ZŠ Barvířská Liberec
9:30 ... A2-ZŠ Marjánka Praha - C9-Základní škola Planá 15:0
10:10 ... D9-ZŠ Barvířská Liberec - B5-ZŠ Příbram Březové Hory 2:4
10:50 ... A2-ZŠ Marjánka Praha - D9-ZŠ Barvířská Liberec 4:3
11:30 ... C9-Základní škola Planá - B5-ZŠ Příbram Březové Hory 1:15
12:10 ... A2-ZŠ Marjánka Praha - B5-ZŠ Příbram Březové Hory 6:4
12:50 ... C9-Základní škola Planá - D9-ZŠ Barvířská Liberec 1:16
Postupují: A2-ZŠ Marjánka Praha a B5-ZŠ Příbram Březové Hory


Konferenční finále "Východ"

úterý 19.3., SH Rousínov
Účastníci: E13-ZŠ Pardubice Ohrazenice, F24-Základní škola Přerov, G8-ZŠ Edvarda Beneše Písek, H20-ZŠ Bednářova Brno
9:00 ... H20-ZŠ Bednářova Brno - F24-Základní škola Přerov 2:3 (1:1)
9:30 ... E13-ZŠ Pardubice Ohrazenice - G8-ZŠ Edvarda Beneše Písek 7:1 (4:0
10:00 ... F24-Základní škola Přerov - G8-ZŠ Edvarda Beneše Písek 9:0 (4:0)
10:30 ... H20-ZŠ Bednářova Brno - E13-ZŠ Pardubice Ohrazenice 1:3 (1:2)
11:00 ... E13-ZŠ Pardubice Ohrazenice - F24-Základní škola Přerov 2:4 (2:1)
11:30 ... G8-ZŠ Edvarda Beneše Písek - H20-ZŠ Bednářova Brno 2:10 (0:3)
Postupují: F24-Základní škola Přerov a E13-ZŠ Pardubice Ohrazenice



Praha - Divize A

úterý 18. 12. 2018 od 8:30, SH Jedenáctka, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11
Účastníci: A1-ZŠ Jitřní, A2-ZŠ Marjánka Praha, A3-FZŠ Chodovická, A4-ZŠ Bítovská
Výsledky:
A4-ZŠ Bítovská - A1-ZŠ Jitřní 2:1 (2:0)
A3-FZŠ Chodovická - A2-ZŠ Marjánka Praha 1:1 (1:0)
A1-ZŠ Jitřní - A2-ZŠ Marjánka Praha 2:9 (2:6)
A4-ZŠ Bítovská - A3-FZŠ Chodovická 5:7 (2:4)
A4-ZŠ Bítovská - A2-ZŠ Marjánka Praha 1:11 (0:7)
A3-FZŠ Chodovická - A1-ZŠ Jitřní 4:3 (2:2)
postupuje: A2-ZŠ Marjánka Praha


Střední Čechy - Divize B

středa 6. 2. 2019 od 9,00 hod., SH Dobříš
Účastníci: B5-ZŠ Příbram Březové Hory, B9-2. ZŠ Dobříš, B8-ZŠ a MŠ Jesenice, B11-ZŠ TGM Milovice
Výsledky:
09,00 ... B9-ZŠ Dobříš – B8-ZŠ a MŠ Jesenice 6:3 (4:2)
09,40 ... B5-ZŠ Příbram Březové Hory – B11-ZŠ TGM Milovice 16:1 (10:1)
10,20 ... B11-ZŠ TGM Milovice – B9-2. ZŠ Dobříš 1:7 (1:4)
11,00 ... B8-ZŠ a MŠ Jesenice – B5-ZŠ Příbram Březové Hory 1:14 (0:8)
11,40 ... B11-ZŠ TGM Milovice – B8-ZŠ a MŠ Jesenice 2:3 (1:1)
12,20 ... B9-2. ZŠ Dobříš – B5-ZŠ Příbram Březové Hory 2:10 (0:7)
postupuje: B5-ZŠ Příbram Březové Hory


Západní Čechy - divize C

5. 3. 2019, SH Lokomotiva Plzeň
Účastníci: Vítěz 1, C5-ZŠ Hroznětín, C9-Základní škola Planá, C4-ZŠ a MŠ Švihov
Výsledky:
12:00 ... C4-ZŠ a MŠ Švihov - C9-Základní škola Planá 2:3 (1:3)
12:40 ... C9-Základní škola Planá - C5-ZŠ Hroznětín 4:2 (2:0)
13:20 ... C5-ZŠ Hroznětín - C4-ZŠ a MŠ Švihov 0:6 (0:3)
postupuje: C9-Základní škola Planá


Severní Čechy - divize D

8. 2. 2019, MSH Krupka, U Stadionu 626
Účastníci: D6-ZŠ Edisonova Teplice, D22-ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín, D9-ZŠ Barvířská Liberec
Výsledky:
10,10 ... D6-ZŠ Edisonova Teplice – D22-ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 9:0 (3:0)
11,30 ... D22-ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín – D9-ZŠ Barvířská Liberec 0:10 (0:8)
12,50 ... D9-ZŠ Barvířská Liberec – D6-ZŠ Edisonova Teplice 2:2 (2:2)
postupuje: D9-ZŠ Barvířská Liberec


Východní Čechy - divize E

27.2.
Účastníci: E13-ZŠ Pardubice Ohrazenice, E6-ZŠ Třemošnice, E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová, E8-ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto
Výsledky:
E6-ZŠ Třemošnice - E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová 3:1 (0:1)
E13-ZŠ Pardubice Ohrazenice - E8-ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto 4:2 (2:1)
E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová - E13-ZŠ Pardubice Ohrazenice 0:11 (0:5)
E6-ZŠ Třemošnice - E8-ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto 2:4 (1:2)
E8-ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto - E11-ZŠ Palackého Moravská Třebová 3:2 (1:1)
E6-ZŠ Třemošnice - E13-ZŠ Pardubice Ohrazenice 1:8 (1:3)
postupuje: E13-ZŠ Pardubice Ohrazenice


Severní Morava - divize F

pátek 15. 3. 2019, SH SAREZA Ostrava
Účastníci: F24-Základní škola Přerov, F21-ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec, F26-ZŠaG Vítkov
Výsledky:
8:00 ... F24-Základní škola Přerov - F26-ZŠaG Vítkov 4:4
8:40 ... F26-ZŠaG Vítkov - F21-ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 2:1
9:20 ... F21-ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec - F24-Základní škola Přerov 2:4
postupuje: F24-Základní škola Přerov


Jižní Čechy - divize G

20. 2. 2019, SH Týn nad Vltavou
Účastníci: G8-ZŠ Edvarda Beneše Písek, G3-ZŠ Prachatice, G1-ZŠ Komenského Pelhřimov
Výsledky:
10,00 ... G8-ZŠ Edvarda Beneše Písek – G3-ZŠ Prachatice 2:1 (2:1)
11,20 ... G3-ZŠ Prachatice – G1-ZŠ Komenského Pelhřimov 1:2 (1:2)
12,40 ... G1-ZŠ Komenského Pelhřimov – G8-ZŠ Edvarda Beneše Písek 1:5 (1:3)
postupuje: G8-ZŠ Edvarda Beneše Písek


Jižní Morava - divize H

středa 6. 3. 2019 od 9:00, Rousínov, ZŠ Habrovanská 3
Účastníci: H4-ZŠ Mládeže Znojmo, Vítěz I, H18-CMGaSOŠPg Brno, H20-ZŠ Bednářova Brno
Výsledky:
9:00 ... H4-ZŠ Mládeže Znojmo - H20-ZŠ Bednářova Brno 2:2 (1:1)
9:30 ... H18-CMGaSOŠPg Brno - H26-ZŠ Břeclav 4:1 (1:0)
10:00 ... H20-ZŠ Bednářova Brno - H26-ZŠ Břeclav 6:0 (2:0)
10:30 ... H4-ZŠ Mládeže Znojmo - H18-CMGaSOŠPg Brno 4:3 (4:2)
11:00 ... H18-CMGaSOŠPg Brno - H20-ZŠ Bednářova Brno 0:8 (0:4)
11:30 ... H26-ZŠ Břeclav - H4-ZŠ Mládeže Znojmo 2:7 (0:5)
postupuje: H20-ZŠ Bednářova Brno