24. 1. 2020

ŠkoFL9 2019/2020 - dívky

24. 1. 2020 od 9:00 do 14:00 v Heřmanově Městci

W6 - ZŠ Chomutovská Kadaň
W24 - Gymnázium Moravská Třebová
W25 - ZŠ Lužická Hradec Králové
W22 - ZŠ Pardubice Ohrazenice
W20 - ZŠ Klenovice na Hané


ROZPIS ZÁPASŮ:

SKUPINY:
Hradec-Kadaň  0:1
Pardubice-Třebová  2:1
Klenovice-Hradec 0:3
Kadaň-Pardubice 0:3
Klenovice-Třebová 0:2
Hradec-Pardubice 1:2
Kadaň-Třebová 2:0
Klenovice-Pardubice 0:4
Hradec-Třebová 0:0
Kadaň-Klenovice 2:2

Skupina tabulka

1. Pardubice     4   4 0 0   11: 2   12
2. Kadaň           4   2 1 1     5: 5    7
3. Hradec          4   1 1 2     4: 3    4
4. Mo.Třebová  4   1 1 2     3: 4    4
5. Klenovice      4   0 1 3    2:11    1        
 
Semifinále
Pardubice-Třebová  2:0
Kadaň-Hradec  2:3
 
o 3.místo
Kadaň-Třebová  4:3
 
Finále
Pardubice-Hradec 0:0  penalty 2:3
 
 
 
konečné pořadí
1. Lužická Hradec Králové
2. Pardubice Ohrazenice
3. Chomutovská Kadaň
4. Gym.Moravská Třebová
5. Klenovice na Hané

Semifinále

Semifinále 1 – Čechy, 29. 11. 2019 od 9:00 v Praze v hale Jedenáctka, Mírového hnutní 2385/3
Účastníci: W7–4. ZŠ Plzeň, W18–10. ZŠ Plzeň, W6–ZŠ Chomutovská Kadaň, W23–ZŠ Lomnice, W25–ZŠ Sever Lužická Hradec Králové, W22–ZŠ Pardubice Ohrazenice
výsledky: 4.ZŠ Plzeň - Pardubice 0:1, Lomnice - 10. ZŠ Plzeň 1:2, Hradec Kr. - Kadaň 3:0, 4. ZŠ Plzeň - Lomnice 4:0, Pardubice - Hradec Kr. 1:0, 10.ZŠ Plzeň - Kadaň 0:2, 4. ZŠ Plzeň - 10. ZŠ Plzeň 1:0 , Pardubice - Kadaň 2:0, Lomnice - Hradec Kr. 0:3, 4. ZŠ Plzeň - Hradec Kr. 1:2, Pardubice - 10. ZŠ Plzeň 3:0, Lomnice - Kadaň 0:3, 4.ZŠ Plzeň - Kadaň 0:1, Pardubice - Lomnice 3:0, 10. ZŠ Plzeň - Hradec Kr. 0:4
postupují: W22–ZŠ Pardubice Ohrazenice, W25–ZŠ Sever Lužická Hradec Králové a W6–ZŠ Chomutovská Kadaň

Semifinále 2 – Morava, 6. 12. 2019, Sareza Ostrava
Účastníci: W24–Gymnázium Moravská Třebová, W20–ZŠ Klenovice Na Hané, W9–ZŠ Kvasice, W12–ZŠ Krásného Brno, W8–ZŠ Klegova Ostrava, W5–ZŠ Stěbořice
výsledky: W8–ZŠ Klegova Ostrava - W12–ZŠ Krásného Brno 3:0, W24–Gymnázium Moravská Třebová - W5–ZŠ Stěbořice 2:0, W20–ZŠ Klenovice Na Hané - W8–ZŠ Klegova Ostrava 0:3, W24–Gymnázium Moravská Třebová - W9–ZŠ Kvasice 2:0, W12–ZŠ Krásného Brno - W20–ZŠ Klenovice Na Hané 0:0, W5–ZŠ Stěbořice - W9–ZŠ Kvasice 2:0
O umístění: W12–ZŠ Krásného Brno – W9–ZŠ Kvasice 0:1 p.
Semifinále: W8–ZŠ Klegova Ostrava – W5–ZŠ Stěbořice 1:0 p., W24–Gymnázium Moravská Třebová – W20–ZŠ Klenovice Na Hané 3:2 p.
O 3 místo: W5–ZŠ Stěbořice - W20–ZŠ Klenovice Na Hané 1:2 p.
Finále: W8–ZŠ Klegova Ostrava - W24–Gymnázium Moravská Třebová 4:1
postupují: W8–ZŠ Klegova Ostrava, W24–Gymnázium Moravská Třebová a W20–ZŠ Klenovice Na Hané