11. 4. 2022

ŠkoFL9 2021/2022 - chlapci

Ve středu 6. dubna 2022 se odehrálo celostátní finále Školské futsalové ligy 7. a 9. tříd, kdy si to rozdaly nejlepší týmy z celé republiky.

Mezi deváťáky si nejlépe vedli kluci z Barvířské Liberec.

Nejlepším hráčem turnaje v 7. tř byl zvolen Jan Kos z Marjánky Praha a v 9. tř Matej Čajko z Příbrami. Nejlepším brankářem v 7. tř byl zvolen Filip Vondra ze Sluneční Šumperk a v 9. tř Tomáš Rokec z Liberce.

Celý turnaj bedlivě sledoval předseda SFČR Otakar Mestek a Michal Blažej. Celý turnaj odřídili zkušení rozhodčí Radim Čep, Lukáš Jurča, Tomáš Slanina a Zdeněk Vala.

Výsledky a fotografie budou zveřejněny na oficiálním webu SFČR a na této facebookové stránce

Dále se dá zpětně sledovat celý turnaj na YouTube Futsal Česká republika

1. semifinále 9. tř                          

D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec - F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba 4:2 (3:0)
Novotný Ondřej 2 a Malý Matěj 2 – Dvořáček Lukáš a Švrček Filip.

2. semifinále 9. tř                          
B5-ZŠ Příbram-Březové Hory - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 7:1 (3:0)
Čajko Matej 3, Pohan Lukáš, Abrhám Jan 2 a Čadek Adam – Souček Jaroslav 

O 3. místo 9. tř 
H7-ZŠ Mládeže Znojmo - F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba 5:8 (1:5)
Svoboda Marek, Matajs Dominik 2 a Buchta Filip – Dvořáček Lukáš, Frýdl Lukáš, Slončík Šimon 4 a Lorenc David.

Finále 9. tř
B5-ZŠ Příbram-Březové Hory - D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 4:7 (2:4)
Čajko Matej 2, Pohan Lukáš a Čadek Adam – Novotný Ondřej, Podrazil Adam, Dušák Kryštof, Malý Matěj a Zítko Richard 3.


 

 

Konferenční finále "Západ"

pondělí 28. 3. od 9.00 hod., hala Jedenáctka na Chodově, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11
Účastníci: A1-FZŠ Chodovická, B5-ZŠ Příbram-Březové Hory, C9-11.ZŠ Plzeň, D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec
Výsledky:
A1-FZŠ Chodovická Praha - B5-ZŠ Příbram-Březové Hory 3:11
C9-11.ZŠ Plzeň - D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 0:9
A1-FZŠ Chodovická Praha - C9-11.ZŠ Plzeň 6:0
B5-ZŠ Příbram-Březové Hory - D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 6:5
A1-FZŠ Chodovická Praha - D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 0:11
C9-11.ZŠ Plzeň - B5-ZŠ Příbram-Březové Hory 2:10
Postupují: B5-ZŠ Příbram-Březové Hory a D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec


Konferenční finále "Východ"

čtvrtek 24. 3. od 9.00 hod., ZŠ Habrovanská Rousínov
Účastníci: E7-ZŠ Ohrazenice, F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba, G5-ZŠ Zborovská Tábor, H7-ZŠ Mládeže Znojmo
Výsledky:
F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 10:2 (3:1)
E7-ZŠ Ohrazenice - G5-ZŠ Zborovská Tábor 3:3 (2:2)
F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba - E7-ZŠ Ohrazenice 4:2 (1:2)
H7-ZŠ Mládeže Znojmo - G5-ZŠ Zborovská Tábor 2:1 (1:1)
F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba - G5-ZŠ Zborovská Tábor 7:2 (2:2)
H7-ZŠ Mládeže Znojmo - E7-ZŠ Ohrazenice 3:1 (1:0)
Postupují: F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba a H7-ZŠ Mládeže Znojmo



Praha - Divize A

čt 20.1. od 09:00, SH Jedenáctka, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11
Účastníci: A1-FZŠ Chodovická, A2-ZŠ Marjánka, B11-OPEN GATE Babice
B4-ZŠ a SUŠ Jesenice a A2-ZŠ Marjánka se omluvily
Výsledky: A1-FZŠ Chodovická - B11-OPEN GATE Babice 15:0 (6:0)
postupuje: A1-FZŠ Chodovická  


Střední Čechy - Divize B

15.2.2022 od 9.30, 2.ZŠ Dobříš /Školní 1036/
Účastníci: B5-ZŠ Příbram-Březové Hory, B12-2.ZŠ Dobříš, B1-ZŠ Juventa Milovice
Výsledky:
B5-ZŠ Příbram-Březové Hory – B12-2.ZŠ Dobříš 12:2 (7:1)
B12-2.ZŠ Dobříš – B1-ZŠ Juventa Milovice 4:3 (2:2)
B1-ZŠ Juventa Milovice – B5-ZŠ Příbram-Březové Hory 1:11 (1:6)
postupuje: B5-ZŠ Příbram-Březové Hory
 


Západní Čechy - divize C

25.1., Slavia Plzeň, U Borského parku 21
Účastníci: C9-11.ZŠ Plzeň, C1-ZŠ Radnice, C2-22. ZŠ Plzeň
Výsledky:
C9-11.ZŠ Plzeň - C2-22. ZŠ Plzeň 5:0
C1-ZŠ Radnice - C9-11.ZŠ Plzeň 5:5 (1:2 pen.)
C2-22. ZŠ Plzeň - C1-ZŠ Radnice 0:5
postupuje: C9-11.ZŠ Plzeň
 


Severní Čechy - divize D

8.2.2022 od 9:00, MSH Česká Lípa /Wedrichova 3305, Česká Lípa/
Účastníci: D14-ZŠ Na Podlesí Kadaň, D1-ZŠ Slovanka Česká Lípa, D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec
Výsledky:
D1-ZŠ Slovanka Česká Lípa – D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec 1:11 (0:6)
D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec – D14-ZŠ Na Podlesí Kadaň 5:0 (1:0)
D14-ZŠ Na Podlesí Kadaň – D1-ZŠ Slovanka Česká Lípa 5:4 (2:2)
postupuje: D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec
 


Východní Čechy - divize E

15. 3. od 9:00, SH Gymnázium Polička
Účastníci: E7-ZŠ Ohrazenice, E1-Základní škola Radiměř, E3-Gymnázium Polička
Výsledky:
E3-Gymnázium Polička - E1-Základní škola Radiměř 5:2 (2:1)
E3-Gymnázium Polička - E7-ZŠ Ohrazenice 1:16 (0:9)
E1-Základní škola Radiměř - E7-ZŠ Ohrazenice 1:21 (0:6)
postupuje: E7-ZŠ Ohrazenice  


Severní Morava - divize F

9. 2. od 9:00, SH SC Dubina
Účastníci: F13-CZŠ svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí, F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba, Vítěz C, F1-ZŠ Sluneční Šumperk
Výsledky:
9:00 F13-CZŠ svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí - F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba 0:30
9:35 F1-ZŠ Sluneční Šumperk – Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 3:2
10:10 F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba - Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 13:0
10:45 F1-ZŠ Sluneční Šumperk - F13-CZŠ svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí 13:0
11:20 F13-CZŠ svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí - Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 0:6
11:55 F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba - F1-ZŠ Sluneční Šumperk 9:1
postupuje: F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba
 


Jižní Čechy - divize G

28.2.2022 od 9.00, Tělovýchovné zařízení města Tábora, Václava Soumara 2300
Účastníci: G7-ZŠ TGM Písek, G5-ZŠ Zborovská Tábor, G4-ZŠ Na Sadech Třeboň
Výsledky:
G4-ZŠ Na Sadech Třeboň - G5-ZŠ Zborovská Tábor 0:3 (0:2)
G7-ZŠ TGM Písek - G4-ZŠ Na Sadech Třeboň 5:2 (2:1)
G5-ZŠ Zborovská Tábor - G7-ZŠ TGM Písek 6:4 (3:3)
postupuje: G5-ZŠ Zborovská Tábor
 


Jižní Morava - divize H

12. 1. 2022 od 9:00, SH Rousínov
Účastníci: H8-ZŠ Novolíšeňská, H4-ZŠ Bednářova Brno, H7-ZŠ Mládeže Znojmo, H6-Základní škola Slovácká Břeclav
Výsledky:
H8-ZŠ Novolíšeňská - H4-ZŠ Bednářova Brno 1:2,
H7-ZŠ Mládeže Znojmo - H6-Základní škola Slovácká Břeclav 4:0,
H8-ZŠ Novolíšeňská - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 0:1,
H4-ZŠ Bednářova Brno - H6-Základní škola Slovácká Břeclav 3:0,
H8-ZŠ Novolíšeňská - H6-Základní škola Slovácká Břeclav 4:4,
H4-ZŠ Bednářova Brno - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 0:1
postupuje: H7-ZŠ Mládeže Znojmo