6. 6. 2022

ŠkoFL9 2021/2022 - dívky

Superfinále ŠKOFL 9  dívek se uskutečnilo 3. 6. od 9:00 do 15:00 v Heřmanově Městci, Jiráskova 916.

Skupina A:
W8-4.ZŠ Plzeň
W17-ZŠ Mládežnická Trutnov
W1-ZŠ Hradec nad Moravicí                                                   

Skupina B:
W18-10.ZŠ Plzeň
W5-ZŠ Třeboň
W13-CMG Prostějov

ROZPIS ZÁPASŮ:                                                              
1.     9:00   4.ZŠ Plzeň - Trutnov 0:0
2.     9:25   10. ZŠ Plzeň - Třeboň 1:1
3.     9:50   4. ZŠ Plzeň - Hradec n/M. 4:1
4.    10:15  10. ZŠ Plzeň - Prostějov 2:0
5.    10:40  Trutnov - Hradec n/M. 7:0
6.    11:05  Třeboň - Prostějov 7:0

ČTVRTFINÁLE:
7.    11:30    Hradec n/M. - 10. ZŠ Plzeň 0:2
8.    11:55    4. ZŠ Plzeň - Prostějov 5:0

SEMIFINÁLE:
9.    12:20    Trutnov - 10. ZŠ Plzeň 3:1
10.  12:45    Třeboň - 4. ZŠ Plzeň 5:2

11.  13:10   o  5. MÍSTO
Hradec n/M. - Prostějov 3:0

12.  13:35   o  3. MÍSTO
10. ZŠ Plzeň - 4. ZŠ Plzeň 0:5

13.  14:00   FINÁLE
Trutnov - Třeboň 3:2

POŘADÍ
1.místo ZŠ Trutnov Mládežnická
2.místo ZŠ Třeboň
3.místo 4.ZŠ Plzeň
4.místo 10.ZŠ Plzeň
5.místo Hradec nad Moravicí
6.místo CMG Prostějov

Nejlepší brankářka: Magda Štíchová
Nejlepší hráčka: Denisa Rancová


Konferenční finále č.1  - 24. 5. Hala Jedenáctka Chodov

W7-ZŠ a MŠ Studenec, W8-4.ZŠ Plzeň, W11-ZŠ Planá, W16-ZŠ Karla Čapka Praha, W18-10.ZŠ Plzeň

  9:00 W7-ZŠ a MŠ Studenec – W8-4.ZŠ Plzeň 0:5
  9:30 W11-ZŠ Planá – W16-ZŠ Karla Čapka Praha 1:0
10:00 W7-ZŠ a MŠ Studenec – W18-10.ZŠ Plzeň 1:1
10:30 W8-4.ZŠ Plzeň – W11-ZŠ Planá 3:2
11:00 W16-ZŠ Karla Čapka Praha – W18-10.ZŠ Plzeň 1:5
11:30 W7-ZŠ a MŠ Studenec – W11-ZŠ Planá 1:1
12:00 W8-4.ZŠ Plzeň – W16-ZŠ Karla Čapka Praha 6:1
12:30 W11-ZŠ Planá – W18-10.ZŠ Plzeň 0:1
13:00 W7-ZŠ a MŠ Studenec – W16-ZŠ Karla Čapka Praha 2:1
13:30 W8-4.ZŠ Plzeň – W18-10.ZŠ Plzeň 5:3

Postupují: W8-4.ZŠ Plzeň, W18-10.ZŠ Plzeň

 

Konferenční finále č.2 - 25. 5. Hala Jedenáctka Chodov

W5-ZŠ Třeboň, W6-ZŠ Ohrazenice Pardubice, W10-ZŠ Hrádek nad Nisou, W17-ZŠ Mládežnická Trutnov

  9:00 W10-ZŠ Hrádek nad Nisou – W5-ZŠ Třeboň 1:12
  9:45 W6-ZŠ Ohrazenice Pardubice – W17-ZŠ Mládežnická Trutnov 3:2
10:30 W10-ZŠ Hrádek nad Nisou – W6-ZŠ Ohrazenice Pardubice 0:9
11:15 W5-ZŠ Třeboň – W17-ZŠ Mládežnická Trutnov 1:3
12:00 W10-ZŠ Hrádek nad Nisou – W17-ZŠ Mládežnická Trutnov 0:11
12:45 W5-ZŠ Třeboň - W6-ZŠ Ohrazenice Pardubice 3:1

Postupují: W17-ZŠ Mládežnická Trutnov a W5-ZŠ Třeboň

 

Konferenční finále č.3 (Morava) - 25. 5. v Rousínově

W1-ZŠ Hradec nad Moravicí, W13-CMG Prostějov, W14-ZŠ a MŠ Dolní Bečva, W19-ZŠ Kvasice

Výsledky: W14-ZŠ a MŠ Dolní Bečva, W19-ZŠ Kvasice se odhlásily

Postupují: W1-ZŠ Hradec nad Moravicí, W13-CMG Prostějov