Ohlasy aktérů

Michal Seidler (hráč Plzně): „Bylo to úplně odlišné než v pátek. První poločas jsme si mysleli, že jsme mistři světa, že to půjde samo. Sparta byla všude rychlejší a lepší, dala nám rychle dva góly. O poločase jsme dostali trochu seřváno v kabině a druhý poločas to bylo vidět, začali jsme hrát. Dali jsme na 2:2, měli jsme spoustu šancí, ale další už jsme neproměnili. Sparta nás pak potrestala z jednoho brejku.“

Beni Simitči (trenér Sparty): "Když jsme se s Kubou Hodkem domlouvali v pátek dresy, tak jsem mu řekl, že nás neporazí dvakrát, a přesně tak to dopadlo. Teď ale vážně, včera na video rozboru a následně i na tréninku bylo vidět, že kluci to brali strašně vážně, a že je moc mrzel ten špatný páteční výkon. Dnes jsme vlétli do zápasu se stoprocentní koncentrací a dodržením taktiky. Vedli jsme do konce poločasu 2:0. Druhý poločas jsem kluky nabádal, aby drželi více balon a následně zkoušeli jeden na jednoho, protože soupeř musel hrát do plných, a také začal dělat fauly. Kdyby se šlo do prodloužení měli již pět faulů. Myslím si, že jsme si postup zasloužili. Gratulace patří hráčům za jejich obrovskou bojovnost, takhle bojují praví sparťani."

Osmifinále Poháru SFČR

SK Interobal Plzeň - Sparta Praha 2:3 (0:2)
Branky: 32. Holý (Seidler), 34. Křivánek (Rick) – 3. Rukovci (Maxharraj), 10. Maxharraj (Darrier), 38. Fabricio.
SK Interobal Plzeň: Němec (Vahala, Luhový) – Seidler, Holý, Maur, Rešetár (C) – Kozár, Křivánek, Buchta, Knobloch – Štrajt, Künstner, Rick.
Sparta Praha: Cristiano (Hůla) – Brahimi (C), Maxharraj, Rukovci, Kelmendi – Fabricio, Mikus, Hora, Darrier – Mottl, Hudousek, Kočovský, Formánek.