13. 2. 2019

Statistiky 1. ligy žen Východ 2018/2019

5. kolo

Baník Ostrava - Tango Hodonín 5 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Havlík Přemysl (), Filipský Radim Delegát: Honěk Jiří Diváků: 50 Stadion: Sareza Ostrava
Branky: 9. Sedlačíková Irena (Bulavová Martina), 10. Šimová Kristýna (Oborná Adéla), 25. Najvarová Beáta (Břenková Denisa), 28. Oborná Adéla (Chrobaková Aneta), 31. Břenková Denisa (Najvarová Beáta) - 7. Kubicová Tereza, 11. Kubicová Tereza (Horáčková Klára), 21. Kubicová Tereza (Salajková Karolína), 22. Kubicová Tereza (Horáčková Klára), 34. Pavková Sabina (Kubicová Tereza)
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Chrobaková Aneta, Šoborová Nela, Uličná Klára, Břenková Denisa, Bulavová Martina, Šimová Kristýna, Ceremugová Irma, Blažková Petra, Oborná Adéla, Sedlačíková Irena, Najvarová Beáta, Lacuchová Tereza
Tango Hodonín: Horáková Pavlína, Podrazilová Ilona, Salajková Karolína, Kubicová Tereza, Pavková Sabina, Horáčková Klára, Blahová Alexandra

Nástěnky Brno - Tequilky Chlebičov 3 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Filipský Radim (), Krupa Jan Delegát: Honěk Jiří Diváků: 50 Stadion: Sareza Ostrava
Branky: 15. Honková Tereza (Špičková Gabriela), 24. Odehnalová Iva (Horáčková Alexandra), 35. Honková Tereza (Soušková Jana)
Nástěnky Brno: Horáčková Alexandra, Soušková Jana, Honková Tereza, Koplíková Markéta, Kratochvílová Nikola, Špičková Gabriela, Odehnalová Iva, Soquessa Clara Trenér: Odehnal Michal
Tequilky Chlebičov: Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Vítková Veronika, Vojtková Kateřina, Robotová Martina, Hlavenková Lucie, Roháčková Lenka Trenér: Antalíková Petra

Tango Hodonín - Tequilky Chlebičov 4 : 5 (2 : 4)
Rozhodčí: Krupa Jan (), Havlík Přemysl Delegát: Honěk Jiří Diváků: 50 Stadion: Sareza Ostrava
Branky: 7. Pavková Sabina (Horáčková Klára), 13. Podrazilová Ilona (Kubicová Tereza), 23. Pavková Sabina (Podrazilová Ilona), 38. Horáčková Klára (Kubicová Tereza) - 5. Schwarzerová Lucie (Plzáková Sára), 9. Vojtková Kateřina (Roháčková Lenka), 9. Robotová Martina, 15. Hlavenková Lucie (Robotová Martina), 37. Hýlová Barbora
Tango Hodonín: Horáková Pavlína, Podrazilová Ilona, Salajková Karolína, Blahová Alexandra, Kubicová Tereza, Pavková Sabina, Horáčková Klára
Tequilky Chlebičov: Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Vítková Veronika, Vojtková Kateřina, Robotová Martina, Hlavenková Lucie, Roháčková Lenka Trenér: Antalíková Petra

Baník Ostrava - Nástěnky Brno 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Havlík Přemysl (), Filipský Radim Delegát: Honěk Jiří Diváků: 50 Stadion: Sareza Ostrava
Branky: 17. Oborná Adéla (Najvarová Beáta), 38. Blažková Petra (Najvarová Beáta) - 6. Honková Tereza (Odehnalová Iva), 19. Koplíková Markéta (Soquessa Clara), 29. Koplíková Markéta (Honková Tereza), 37. Soušková Jana
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Chrobaková Aneta, Šoborová Nela, Uličná Klára, Břenková Denisa, Bulavová Martina, Šimová Kristýna, Ceremugová Irma, Blažková Petra, Oborná Adéla, Sedlačíková Irena, Najvarová Beáta, Lacuchová Tereza Trenér: Odziomek Rostislav
Nástěnky Brno: Horáčková Alexandra, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová Nikola, Špičková Gabriela, Odehnalová Iva, Soquessa Clara Trenér: Odehnal Michal

Nástěnky Brno - Tango Hodonín 10 : 0 (4 : 0)
Rozhodčí: Filipský Radim (), Krupa Jan Delegát: Honěk Jiří Diváků: 50 Stadion: Sareza Ostrava
Branky: 6. Koplíková Markéta (Soušková Jana), 8. Koplíková Markéta, 9. Odehnalová Iva (Špičková Gabriela), 20. Koplíková Markéta, 22. Špičková Gabriela (Honková Tereza), 24. Koplíková Markéta (Soušková Jana), 25. Soušková Jana (Soquessa Clara), 32. Honková Tereza (Koplíková Markéta), 35. Špičková Gabriela (Koplíková Markéta), 37. Honková Tereza (Koplíková Markéta)
Nástěnky Brno: Horáčková Alexandra, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová Nikola, Špičková Gabriela, Odehnalová Iva, Soquessa Clara Trenér: Odehnal Michal
Tango Hodonín: Horáková Pavlína, Podrazilová Ilona, Salajková Karolína, Blahová Alexandra, Kubicová Tereza, Pavková Sabina, Horáčková Klára

Tequilky Chlebičov - Baník Ostrava 3 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Havlík Přemysl (), Krupa Jan Delegát: Honěk Jiří Diváků: 50 Stadion: Sareza Ostrava
Branky: 6. Plzáková Sára (Schwarzerová Lucie), 9. Hýlová Barbora (Robotová Martina), 36. Hýlová Barbora (Schwarzerová Jana) - 20. Bulavová Martina
Tequilky Chlebičov: Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Vítková Veronika, Vojtková Kateřina, Robotová Martina, Hlavenková Lucie, Roháčková Lenka
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Chrobaková Aneta, Šoborová Nela, Uličná Klára, Břenková Denisa, Bulavová Martina, Šimová Kristýna, Ceremugová Irma, Blažková Petra, Oborná Adéla, Sedlačíková Irena, Najvarová Beáta, Lacuchová Tereza Trenér: Odziomek Rostislav


4. kolo

Baník Ostrava - Tango Hodonín 2 : 5 (0 : 4)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (), Štipčák Martin Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 50 Stadion: SH Otrokovice
Branky: 32. Najvarová Beáta (Ceremugová Irma), 37. Ceremugová Irma (Najvarová Beáta) - 6. Horáčková Klára (Pavková Sabina), 7. Svatošová Aneta (Horáčková Klára), 8. Kubicová Tereza (Pavková Sabina), 10. Horáčková Klára, 36. Horáčková Klára (Svatošová Aneta)
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Šoborová Nela, Uličná Klára, Břenková Denisa, Bulavová Martina, Šimová Kristýna, Blažková Petra, Sedlačíková Irena, Najvarová Beáta, Ceremugová Irma Trenér: Odziomek Rostislav
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Salajková Karolína, Pavková Sabina, Bartošová Pavlína, Horáčková Klára, Horáková Pavlína, Svatošová Aneta, Kubicová Tereza

Nástěnky Brno - Tequilky Chlebičov 1 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (), Kolář Jaroslav Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 50 Stadion: SH Otrokovice
Branky: 1. Honková Tereza - 38. Hýlová Barbora (Hlavenková Lucie)
Nástěnky Brno: Horáčková Alexandra, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová Nikola, Špičková Gabriela, Odehnalová Iva, Soquessa Clara, Kupilíková Lucie Trenér: Odehnal Michal
Tequilky Chlebičov: Černá Monika, Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Hlavenková Lucie, Vojtková Kateřina, Roháčková Lenka

Tango Hodonín - Tequilky Chlebičov 1 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (), Gasnárek Michal Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 50 Stadion: SH Otrokovice
Branky: 4. Horáčková Klára (Pavková Sabina) - 1. Vojtková Kateřina (Hlavenková Lucie), 18. Černá Monika (Vojtková Kateřina), 29. Vojtková Kateřina (Černá Monika), 35. Plzáková Sára (Hlavenková Lucie), 38. Hlavenková Lucie (Schwarzerová Lucie)
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Kubicová Tereza, Pavková Sabina, Horáčková Klára, Svatošová Aneta, Salajková Karolína, Horáková Pavlína
Tequilky Chlebičov: Černá Monika, Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Vojtková Kateřina, Hlavenková Lucie, Roháčková Lenka

Baník Ostrava - Nástěnky Brno 0 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Štipčák Martin (), Gasnárek Michal Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 50 Stadion: SH Otrokovice
Branky: - 18. Soquessa Clara, 26. Soquessa Clara, 29. Koplíková Markéta (Odehnalová Iva)
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Šoborová Nela, Uličná Klára, Břenková Denisa, Bulavová Martina, Šimová Kristýna, Blažková Petra, Sedlačíková Irena, Najvarová Beáta, Ceremugová Irma Trenér: Odziomek Rostislav
Nástěnky Brno: Horáčková Alexandra, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová Nikola, Špičková Gabriela, Odehnalová Iva, Soquessa Clara, Kupilíková Lucie Trenér: Odehnal Michal

Nástěnky Brno - Tango Hodonín 7 : 1 (5 : 0)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (), Štipčák Martin Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 50 Stadion: SH Otrokovice
Branky: 3. Koplíková Markéta (Kupilíková Lucie), 9. Odehnalová Iva (Soquessa Clara), 10. Špičková Gabriela, 12. Špičková Gabriela, 13. Odehnalová Iva (Soquessa Clara), 29. Koplíková Markéta (Soquessa Clara), 35. Špičková Gabriela - 33. Kubicová Tereza (Pavková Sabina)
Nástěnky Brno: Horáčková Alexandra, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová Nikola, Špičková Gabriela, Odehnalová Iva, Soquessa Clara, Kupilíková Lucie Trenér: Odehnal Michal
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Kubicová Tereza, Pavková Sabina, Horáčková Klára, Svatošová Aneta, Salajková Karolína, Horáková Pavlína

Tequilky Chlebičov - Baník Ostrava 4 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Štipčák Martin (), Kolář Jaroslav Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 50 Stadion: SH Otrokovice
Branky: 3. Plzáková Sára (Vojtková Kateřina), 31. Hlavenková Lucie (Schwarzerová Lucie), 33. Hlavenková Lucie, 35. Hlavenková Lucie (Roháčková Lenka) - 2. Šoborová Nela (Najvarová Beáta), 35. Blažková Petra (Šimová Kristýna)
ŽK: 0 - Šimová Kristýna
Tequilky Chlebičov: Černá Monika, Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Roháčková Lenka, Vojtková Kateřina, Hlavenková Lucie
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Šoborová Nela, Uličná Klára, Břenková Denisa, Bulavová Martina, Šimová Kristýna, Blažková Petra, Sedlačíková Irena, Najvarová Beáta, Ceremugová Irma Trenér: Odziomek Rostislav


3. kolo

Tango Hodonín - Nástěnky Brno 1 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Štipčák Martin (), Kolář Jaroslav Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 60 Stadion: Hodonín
Branky: 18. Konečná Michaela - 2. Koplíková Markéta, 18. Honková Tereza, 19. Strnadelová Marie (Kratochvílová Nikola), 24. Bezděková Tereza (Soquessa Clara), 26. Koplíková Markéta (Soquessa Clara)
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Dřímalová Vendula, Lokajová Kristýna, Horáková Pavlína, Horáčková Klára, Pavková Sabina, Svatošová Aneta, Konečná Michaela Trenér: Lahvička Ján
Nástěnky Brno: Špičková Gabriela, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová Nikola, Odehnalová Iva, Bezděková Tereza, Strnadelová Marie, Soquessa Clara Trenér: Michal Odehnal

Tequilky Chlebičov - Baník Ostrava 1 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Štipčák Martin (), Slanina Tomáš Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 60 Stadion: Hodonín
Branky: 10. Hlavenková Lucie (Vojtková Kateřina) - 10. Sedlačíková Irena
Tequilky Chlebičov: Černá Monika, Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Vítková Veronika, Vojtková Kateřina, Bednaříková Radka, Beránková Michaela, Hlavenková Lucie
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Ceremugová Irma, Bulavová Martina, Sedlačíková Irena, Břenková Denisa, Šimová Kristýna, Uličná Klára, Najvarová Beáta, Šoborová Nela, Oborná Adéla, Lacuchová Tereza Trenér: Odziomek Rostislav

Nástěnky Brno - Baník Ostrava 2 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (), Slanina Tomáš Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 60 Stadion: Hodonín
Branky: 17. Honková Tereza (Odehnalová Iva), 25. Honková Tereza (Odehnalová Iva) - 29. Bulavová Martina (Sedlačíková Irena), 37. Šimová Kristýna (Ceremugová Irma)
Nástěnky Brno: Špičková Gabriela, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová Nikola, Odehnalová Iva, Bezděková Tereza, Strnadelová Marie, Soquessa Clara Trenér: Odehnal Michal
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Ceremugová Irma, Bulavová Martina, Sedlačíková Irena, Břenková Denisa, Šimová Kristýna, Uličná Klára, Najvarová Beáta, Šoborová Nela, Oborná Adéla, Lacuchová Tereza Trenér: Odziomek Rostislav

Tango Hodonín - Tequilky Chlebičov 2 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (), Štipčák Martin Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 60 Stadion: Hodonín
Branky: 7. Horáčková Klára, 34. Lokajová Kristýna - 2. Vojtková Kateřina (Hlavenková Lucie), 5. Hlavenková Lucie (Vojtková Kateřina), 15. Schwarzerová Lucie, 27. Plzáková Sára (Hýlová Barbora), 40. Černá Monika (Vítková Veronika)
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Dřímalová Vendula, Lokajová Kristýna, Horáková Pavlína, Horáčková Klára, Pavková Sabina, Svatošová Aneta, Konečná Michaela Trenér: Lahvička Ján
Tequilky Chlebičov: Černá Monika, Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Vítková Veronika, Vojtková Kateřina, Bednaříková Radka, Beránková Michaela, Hlavenková Lucie

Tequilky Chlebičov - Nástěnky Brno 1 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (), Štipčák Martin Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 60 Stadion: Hodonín
Branky: 1. Schwarzerová Lucie (Beránková Michaela) - 10. Strnadelová Marie (Soušková Jana), 20. Honková Tereza (Strnadelová Marie)
Tequilky Chlebičov: Černá Monika, Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Vítková Veronika, Vojtková Kateřina, Hlavenková Lucie, Beránková Michaela, Bednaříková Radka
Nástěnky Brno: Špičková Gabriela, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová Nikola, Odehnalová Iva, Bezděková Tereza, Strnadelová Marie, Soquessa Clara Trenér: Odehnal Michal

Baník Ostrava - Tango Hodonín 7 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (), Kolář Jaroslav Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 60 Stadion: Hodonín
Branky: 1. Ceremugová Irma (Najvarová Beáta), 7. Najvarová Beáta, 13. Šimová Kristýna (Najvarová Beáta), 21. Oborná Adéla, 23. Bulavová Martina (Sedlačíková Irena), 39. Ceremugová Irma, 40. Sedlačíková Irena - 18. Pavková Sabina, 28. Horáčková Klára (Lokajová Kristýna)
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Ceremugová Irma, Bulavová Martina, Sedlačíková Irena, Břenková Denisa, Šimová Kristýna, Uličná Klára, Najvarová Beáta, Šoborová Nela, Oborná Adéla, Lacuchová Tereza Trenér: Odziomek Rostislav
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Dřímalová Vendula, Lokajová Kristýna, Horáková Pavlína, Horáčková Klára, Pavková Sabina, Svatošová Aneta, Konečná Michaela


2. kolo

Nástěnky Brno - Tequilky Chlebičov 1 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Slanina (), Kolář Delegát: Venc Diváků: 10 Stadion: Rousínov
Branky: 14. Odehnalová Iva (Koplíková Markéta) - 33. Schwarzerová Lucie
ŽK: Koplíková Markéta, Špičková Gabriela - Schwarzerová Lucie
Nástěnky Brno: Horáčková Alexandra, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová Nikola, Špičková Gabriela, Odehnalová Iva, Strnadelová Marie, Soquessa Clara Trenér: Odehnal Michal
Tequilky Chlebičov: Antalíková Petra, Černá Monika, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Roháčková Lenka, Mikysková Romana, Vojtková Kateřina

Baník Ostrava - Tango Hodonín 2 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Kolář Jarosla (), Soukupová Věra Delegát: Venc Radek Diváků: 10 Stadion: Rousínov
Branky: 5. Šoborová Nela, 18. Ceremugová Irma (Sedlačíková Irena) - 1. Svatošová Aneta, 25. Konečná Michaela
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Šoborová Nela, Uličná Klára, Bulavová Martina, Šimová Kristýna, Bizonová Monika, Ceremugová Irma, Sedlačíková Irena, Najvarová Beáta, Helekalová Marie, Lacuchová Tereza Trenér: Odziomek Rostislav
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Lokajová Kristýna, Svatošová Aneta, Horáková Pavlína, Horáčková Klára, Konečná Michaela, Pavková Sabina, Dřímalová Vendula

Tequilky Chlebičov - Tango Hodonín 4 : 2 (2 : 2)
Rozhodčí: Soukupová Věra (), Slanina Tomáš Delegát: Venc Radek Diváků: 10 Stadion: Rousínov
Branky: 3. Vojtková Kateřina (Černá Monika), 17. Mikysková Romana (Schwarzerová Lucie), 23. Vojtková Kateřina (Mikysková Romana), 31. Vojtková Kateřina (Schwarzerová Lucie) - 7. Dřímalová Vendula (Pavková Sabina), 18. Horáčková Klára
ŽK: Černá Monika - 0
Tequilky Chlebičov: Roháčková Lenka, Schwarzerová Lucie, Schwarzerová Jana, Plzáková Sára, Mikysková Romana, Vojtková Kateřina, Antalíková Petra, Černá Monika
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Lokajová Kristýna, Svatošová Aneta, Horáková Pavlína, Horáčková Klára, Konečná Michaela, Pavková Sabina, Dřímalová Vendula
Zpráva: Nahlášeno zranění hráček : Petra Antalíková (Tequilky Chlebičov) - poranění PDK v oblasti achilovy šlachy - utkání nedohrála Romana Mikysková (Tequilky Chlebičov) - poranění LDK v oblasti kolene v souboji o míč - utkání nedohrála Obě zraněné byly odvezeny RZP k ošetření do nemocnice Vyškov

Nástěnky Brno - Baník Ostrava 7 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (), Kolář Jaroslav Delegát: Venc Radek Diváků: 10 Stadion: Rousínov
Branky: 8. Odehnalová Iva (Soušková Jana), 21. Odehnalová Iva (Koplíková Markéta), 24. Špičková Gabriela (Strnadelová Marie), 30. Špičková Gabriela (Kratochvílová Nikola), 34. Honková Tereza, 36. Odehnalová Iva (Koplíková Markéta), 37. Soquessa Clara - 17. Ceremugová Irma
ŽK: 0 - Šimová Kristýna
Nástěnky Brno: Horáčková Alexandra, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová Nikola, Špičková Gabriela, Odehnalová Iva, Strnadelová Marie, Soquessa Clara Trenér: Odehnal Michal
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Šoborová Nela, Uličná Klára, Bulavová Martina, Šimová Kristýna, Bizonová Monika, Ceremugová Irma, Sedlačíková Irena, Najvarová Beáta, Helekalová Marie, Lacuchová Tereza Trenér: Odziomek Rostislav

Baník Ostrava - Tequilky Chlebičov 4 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (), Soukupová Věra Delegát: Venc Radek Diváků: 10 Stadion: Rousínov
Branky: 10. Sedlačíková Irena, 23. Ceremugová Irma (Bulavová Martina), 33. Najvarová Beáta (Ceremugová Irma), 38. Ceremugová Irma (Sedlačíková Irena) - 15. Plzáková Sára (Vojtková Kateřina), 20. Černá Monika (Vojtková Kateřina)
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Šoborová Nela, Uličná Klára, Bulavová Martina, Šimová Kristýna, Bizonová Monika, Ceremugová Irma, Sedlačíková Irena, Najvarová Beáta, Helekalová Marie, Lacuchová Tereza Trenér: Odziomek Rostislav
Tequilky Chlebičov: Roháčková Lenka, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Plzáková Sára, Vojtková Kateřina, Černá Monika

Tango Hodonín - Nástěnky Brno 1 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Soukupová Věra (), Slanina Tomáš Delegát: Venc Radek Diváků: 10 Stadion: Rousínov
Branky: 23. Svatošová Aneta (Lokajová Kristýna) - 15. Odehnalová Iva (Soušková Jana), 18. Soquessa Clara, 29. Vlastní, 31. Špičková Gabriela (Soquessa Clara), 35. Honková Tereza
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Lokajová Kristýna, Horáková Pavlína, Svatošová Aneta, Horáčková Klára, Konečná Michaela, Pavková Sabina, Dřímalová Vendula
Nástěnky Brno: Horáčková Alexandra, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová Nikola, Špičková Gabriela, Odehnalová Iva, Strnadelová Marie, Soquessa Clara, Vlastní Trenér: Odehnal Michal


1. kolo

Chlebičov - Ostrava 1 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Němec Pavel (), Stadion: Budišov nad Budišovkou
Branky: 10. Schwarzerová Jana (Schwarzerová Lucie) - 0. Bulavová Martina (Havrlantová Sabina), 0. Ceremugová Irma
Tequilky Chlebičov: Bednaříková Radka, Stanjurová Eliška, Hýlová Barbora, Michnová Taťána, Plzáková Sára, Vojtková Kateřina, Mikysková Romana, Robotová Martina, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Bizonová Monika, Blažková Petra, Bulavová Martina, Ceremugová Irma, Havrlantová Sabina, Klimíčková Veronika, Najvarová Beáta, Schulmeisterová Aneta, Šimová Kristýna, Uličná Klára, Oborná Adéla, Lacuchová Tereza

Hodonín - Brno 1 : 13 (1 : 4)
Branky: 0. Lokajová Kristýna (Svatošová Aneta) - 0. Honková Tereza (Strnadelová Marie), 0. Koplíková Markéta, 0. Koplíková Markéta, 0. Koplíková Markéta, 0. Kratochvílová Nikola, 0. Kratochvílová Nikola, 0. Odehnalová Iva, 0. Soquessa Clara, 0. Soquessa Clara, 0. Soquessa Clara, 0. Šimková Lucie, 0. Šimková Lucie, 0. Šimková Lucie
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Svatošová Aneta, Lokajová Kristýna, Pavková Sabina, Horáková Pavlína, Podrazilová Ilona, Blahová Alexandra
Nástěnky Brno: Bezděková Tereza, Honková Tereza, Horáčková Alexandra, Koplíková Markéta, Kratochvílová Nikola, Odehnalová Iva, Soquessa Clara, Soušková Jana, Strnadelová Marie, Šimková Lucie, Špičková Gabriela, Vejlupková Kateřina

Ostrava - Brno 1 : 5 (0 : 3)
Branky: 0. Ceremugová Irma (Uličná Klára) - 0. Honková Tereza (Šimková Lucie), 0. Koplíková Markéta, 0. Koplíková Markéta, 0. Soquessa Clara, 0. Soquessa Clara
ČK: Lacuchová Tereza - 0
Baník Ostrava: Lacuchová Tereza, Bizonová Monika, Blažková Petra, Bulavová Martina, Ceremugová Irma, Havrlantová Sabina, Klimíčková Veronika, Najvarová Beáta, Schulmeisterová Aneta, Šimová Kristýna, Uličná Klára, Oborná Adéla, Kuglerová Lenka
Nástěnky Brno: Bezděková Tereza, Honková Tereza, Horáčková Alexandra, Koplíková Markéta, Kratochvílová Nikola, Odehnalová Iva, Soquessa Clara, Soušková Jana, Strnadelová Marie, Šimková Lucie, Špičková Gabriela, Vejlupková Kateřina

Chlebičov - Hodonín 6 : 1 (5 : 0)
Branky: 0. Hýlová Barbora (Schwarzerová Jana), 0. Mikysková Romana, 0. Plzáková Sára, 0. Plzáková Sára, 0. Robotová Martina, 0. Stanjurová Eliška - 0. Podrazilová Ilona (Pavková Sabina)
Tequilky Chlebičov: Antalíková Petra, Bednaříková Radka, Černá Monika, Hýlová Barbora, Michnová Taťána, Mikysková Romana, Plzáková Sára, Pospíšilová Petra, Robotová Martina, Roháčková Lenka, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Stanjurová Eliška, Vítková Veronika, Vojtková Kateřina, Waszutová Kateřina
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Svatošová Aneta, Lokajová Kristýna, Pavková Sabina, Horáková Pavlína, Podrazilová Ilona, Blahová Alexandra

Hodonín - Ostrava 1 : 6 (0 : 3)
Branky: 0. Lokajová Kristýna (Horáková Pavlína) - 0. Bulavová Martina (Ceremugová Irma), 0. Ceremugová Irma, 0. Najvarová Beáta, 0. Najvarová Beáta, 0. Uličná Klára, 0. Oborná Adéla
ŽK: Podrazilová Ilona - 0
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Podrazilová Ilona, Svatošová Aneta, Lokajová Kristýna, Pavková Sabina, Horáková Pavlína, Blahová Alexandra
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Bizonová Monika, Blažková Petra, Bulavová Martina, Ceremugová Irma, Havrlantová Sabina, Klimíčková Veronika, Najvarová Beáta, Schulmeisterová Aneta, Šimová Kristýna, Uličná Klára, Oborná Adéla

Brno - Chlebičov 4 : 0 (2 : 0)
Branky: 0. Honková Tereza (Odehnalová Iva), 0. Soquessa Clara, 0. Soušková Jana, 0. Šimková Lucie
Nástěnky Brno: Bezděková Tereza, Honková Tereza, Horáčková Alexandra, Koplíková Markéta, Kratochvílová Nikola, Odehnalová Iva, Soquessa Clara, Soušková Jana, Strnadelová Marie, Šimková Lucie, Špičková Gabriela, Vejlupková Kateřina
Tequilky Chlebičov: Antalíková Petra, Bednaříková Radka, Černá Monika, Hýlová Barbora, Michnová Taťána, Mikysková Romana, Plzáková Sára, Pospíšilová Petra, Robotová Martina, Roháčková Lenka, Schwarzerová Jana, Schwarzerová Lucie, Stanjurová Eliška, Vítková Veronika, Vojtková Kateřina, Waszutová Kateřina

1.liga žen - východ
Tango Hodonín - Nástěnky Brno 1 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Štipčák Martin (), Kolář Jaroslav Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 60
Branky: 18. Konečná Michaela - 2. Koplíková Markéta, 18. Honková Tereza, 19. Strnadelová Marie
(Kratochvílová Nikola), 24. Bezděková Tereza (Soquessa Clara), 26. Koplíková Markéta (Soquessa Clara)
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Dřímalová Vendula, Lokajová Kristýna, Horáková Pavlína, Horáčková
Klára, Pavková Sabina, Svatošová Aneta, Konečná Michaela Trenér: Lahvička Ján
Nástěnky Brno: Špičková Gabriela, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová
Nikola, Odehnalová Iva, Bezděková Tereza, Strnadelová Marie, Soquessa Clara Trenér: Michal Odehnal
Tequilky Chlebičov - Baník Ostrava 1 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Štipčák Martin (), Slanina Tomáš Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 60 Stadion: Hodonín
Branky: 10. Hlavenková Lucie (Vojtková Kateřina) - 10. Sedlačíková Irena
Tequilky Chlebičov: Černá Monika, Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová
Lucie, Vítková Veronika, Vojtková Kateřina, Bednaříková Radka, Beránková Michaela, Hlavenková Lucie
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Ceremugová Irma, Bulavová Martina, Sedlačíková Irena, Břenková
Denisa, Šimová Kristýna, Uličná Klára, Najvarová Beáta, Šoborová Nela, Oborná Adéla, Lacuchová Tereza
Trenér: Odziomek Rostislav
Nástěnky Brno - Baník Ostrava 2 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (), Slanina Tomáš Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 60 Stadion: Hodonín
Branky: 17. Honková Tereza (Odehnalová Iva), 25. Honková Tereza (Odehnalová Iva) - 29. Bulavová
Martina (Sedlačíková Irena), 37. Šimová Kristýna (Ceremugová Irma)
Nástěnky Brno: Špičková Gabriela, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová
Nikola, Odehnalová Iva, Bezděková Tereza, Strnadelová Marie, Soquessa Clara Trenér: Odehnal Michal
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Ceremugová Irma, Bulavová Martina, Sedlačíková Irena, Břenková
Denisa, Šimová Kristýna, Uličná Klára, Najvarová Beáta, Šoborová Nela, Oborná Adéla, Lacuchová Tereza
Trenér: Odziomek Rostislav
Tango Hodonín - Tequilky Chlebičov 2 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (), Štipčák Martin Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 60 Stadion: Hodonín
Branky: 7. Horáčková Klára, 34. Lokajová Kristýna - 2. Vojtková Kateřina (Hlavenková Lucie), 5.
Hlavenková Lucie (Vojtková Kateřina), 15. Schwarzerová Lucie, 27. Plzáková Sára (Hýlová Barbora), 40.
Černá Monika (Vítková Veronika)
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Dřímalová Vendula, Lokajová Kristýna, Horáková Pavlína, Horáčková
Klára, Pavková Sabina, Svatošová Aneta, Konečná Michaela Trenér: Lahvička Ján
Tequilky Chlebičov: Černá Monika, Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová
Lucie, Vítková Veronika, Vojtková Kateřina, Bednaříková Radka, Beránková Michaela, Hlavenková Lucie
Tequilky Chlebičov - Nástěnky Brno 1 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (), Štipčák Martin Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 60 Stadion: Hodonín
Branky: 1. Schwarzerová Lucie (Beránková Michaela) - 10. Strnadelová Marie (Soušková Jana), 20.
Honková Tereza (Strnadelová Marie)
Tequilky Chlebičov: Černá Monika, Hýlová Barbora, Plzáková Sára, Schwarzerová Jana, Schwarzerová
Lucie, Vítková Veronika, Vojtková Kateřina, Hlavenková Lucie, Beránková Michaela, Bednaříková Radka
file:///C:/VSF/TEXTY/2018006_Zápis_do_novin.htm
1 z 2 12.1.2019 18:14
Nástěnky Brno: Špičková Gabriela, Soušková Jana, Koplíková Markéta, Honková Tereza, Kratochvílová
Nikola, Odehnalová Iva, Bezděková Tereza, Strnadelová Marie, Soquessa Clara Trenér: Odehnal Michal
Baník Ostrava - Tango Hodonín 7 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (), Kolář Jaroslav Delegát: Brtníček Miloslav Diváků: 60 Stadion: Hodonín
Branky: 1. Ceremugová Irma (Najvarová Beáta), 7. Najvarová Beáta, 13. Šimová Kristýna (Najvarová
Beáta), 21. Oborná Adéla, 23. Bulavová Martina (Sedlačíková Irena), 39. Ceremugová Irma, 40. Sedlačíková
Irena - 18. Pavková Sabina, 28. Horáčková Klára (Lokajová Kristýna)
Baník Ostrava: Kuglerová Lenka, Ceremugová Irma, Bulavová Martina, Sedlačíková Irena, Břenková
Denisa, Šimová Kristýna, Uličná Klára, Najvarová Beáta, Šoborová Nela, Oborná Adéla, Lacuchová Tereza
Trenér: Odziomek Rostislav
Tango Hodonín: Aujeská Silvie, Dřímalová Vendula, Lokajová Kristýna, Horáková Pavlína, Horáčková
Klára, Pavková Sabina, Svatošová Aneta, Konečná Michaela
file:///C:/VSF/TEXTY/2018006_Zápis_do_novin.htm
2 z 2 12.1.2019 18:14