12. 1. 2022

Středoškolská a Školská futsalová liga znají termíny závěrečných turnajů

Do svého závěru se blíží obě školské futsalové soutěže – Středoškolská futsalová liga a Školská futsalová liga. Přes čtyři stovky škol rozehrálo v říjnu svá základní kola a sítem turnajů se nejlepší kvalifikují do Superfinále obou lig. Níže uvádíme seznam a termíny turnajů, které nás ještě čekají. Na nejlepší hráče a hráčky v kategorii středních škol se můžete přijít podívat v následujících termínech.

SFL chlapci

Praha - Divize A: termín a místo: čt 27.1. od 08:30, SH Jedenáctka, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11  
Účastníci: A2-Gymnázium Nad Štolou, A10-Gymnázium Nový PORG, A9-Obchodní akademie Dušní, A1-ART ECON

Střední Čechy - Divize B: termín a místo???
Účastníci: B31-Gymnázium pod Svatou Horou Příbram, Vítěz II, B5-SG Kladno, B12-Gymnázium Jiřího z Poděbrad

Západní Čechy - divize C: 13. 1. 2021, 9.00-15.00, Lokomotiva Plzeň
Účastníci: C9-SŠ INFIS Plzeň, C13-SOU Stavební Plzeň, pracoviště Horní Bříza, C11-SOU stavební Plzeň, C10-Gymnázium Luďka Pika Plzeň, C14-SPSŠ Plzeň
 
Severní Čechy - divize D: termín a místo???
Účastníci: Vítěz I, Vítěz II, D14-OA Liberec, D1-SŠSSaD-Ještědská

Východní Čechy - divize E: termín a místo???
Účastníci: E2-SHŠ a PL Bohemia Chrudim, E11-Gymnázium Polička, E14-SŠSOG Hradec Králové, E24-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Nový Bydžov

Severní Morava - divize F: 2. 2. od 9:00, SH SC Dubina
Účastníci: F11-SG Dany a Emila Zátopkových Ostrava Zábřeh, F13-Střední škola techniky a služeb Karviná, F4-Gymnázium Šumperk, F5-SPŠ strojnická Olomouc
 
Jižní Čechy - divize G: termín a místo???
Účastníci: G3-SPŠ stavební Resslova Č. Budějovice, G7-SŠRV Třeboň, G6-SZŠ a VOŠz Č. Budějovice, G11-Gymnázium Milevsko
 
Jižní Morava - divize H: termín a místo???
Účastníci: Vítěz I, Vítěz II, H23-GJŠ Zlín


SFL dívky

Praha - Divize A: termín a místo  út 18.1. od 09:00, SH Jedenáctka, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11   
Účastníci: W39-OA Heroldovy sady Praha a W40-SZŠ 5. května Praha

Střední Čechy - Divize B: termín a místo???
Účastníci: W14-ISŠ HPOS Příbram, W22-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram, W30-OA a VOŠ Příbram, W6-Gymnázium a SPŠ ekonomická Sedlčany, W47-SZŠ Písek
 
Západní Čechy - divize C: 12. 1. 2022, Lokomotiva Plzeň, 9.00-12.00, čas utkání 2x12min
Účastníci: W16-OA Plzeň, W19-SŠINFIS Plzeň, W36-Sportovní a podnikatelská SŠ Plzeň, W35-SPŠ dopravní Plzeň
 
Severní Čechy - divize D
postupuje: W27-OA Liberec
 
Východní Čechy - divize E: termín a místo???
Účastníci: Vítěz 1, Druhý 1, W10-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň a W42-Gymnázium, Letecká SOŠ Moravská Třebová

Severní Morava - divize F: 1. 2. od 10:00, SH SC Dubina
Účastníci: W45-Bezpečnostně právní akademie Brno, W3-SŠTZ Nový Jičin, W28-Střední škola služeb a podnikání Ostrava Poruba
 
Jižní Čechy - divize G: 27. 1. 2022, MSH Č. Budějovice od 8.00 hod.
Účastníci: W5-SŠO Husova Č. Budějovice, W1-SPŠ stavební Resslova Č. Budějovice, W24-OA Č. Husova Budějovice, W9-OA TGM Jindřichův Hradec
 
Jižní Morava - divize H: 20. 1. 2022, SH Rousínov od 9:00
Účastníci: W12-CMGaSOŠPg Brno, W7-SPŠ Purkyňova Brno, W29-SOŠ G Staré Město, W33-OA T. Bati a VOŠ ekonomická Zlín


ŠkoFL9 chlapci

Praha - Divize A: termín a místo  čt 20.1. od 09:00, SH Jedenáctka, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11       
Účastníci: A1-FZŠ Chodovická, A2-ZŠ Marjánka, , B11-OPEN GATE Babice
 
Střední Čechy - Divize B: termín a místo???
Účastníci: B5-ZŠ Příbram-Březové Hory, Vítěz 2, Vítěz 3
 
Západní Čechy - divize C: 25.1., Slavia Plzeň, U Borského parku 21
Účastníci: C9-11.ZŠ Plzeň, C1-ZŠ Radnice, C2-22. ZŠ Plzeň
 
Severní Čechy - divize D: termín a místo???
Účastníci: D14-ZŠ Na Podlesí Kadaň, D1-ZŠ Slovanka Česká Lípa, D5-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec
 
Východní Čechy - divize E: 27. 1. od 9:00, SH Gymnázium Polička
Účastníci: E7-ZŠ Ohrazenice, E1-Základní škola Radiměř, E3-Gymnázium Polička

Severní Morava - divize F: 9. 2. od 9:00, SH SC Dubina
Účastníci: F13-CZŠ svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí, F15-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba, Vítěz C, F1-ZŠ Sluneční Šumperk
 
Jižní Čechy - divize G: termín a místo???
Účastníci: G7-ZŠ TGM Písek, G5-ZŠ Zborovská Tábor, Vítěz 2
 
Jižní Morava - divize H: 12. 1. 2022, SH Rousínov od 9:00
Účastníci: H8-ZŠ Novolíšeňská, H4-ZŠ Bednářova Brno, H7-ZŠ Mládeže Znojmo, H6-Základní škola Slovácká Břeclav


ŠkoFL7 chlapci

Praha - Divize A: termín a místo: út 25.1. od 09:00, SH Jedenáctka, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11   
Účastníci: A1-FZŠ Chodovická, A2-ZŠ Marjánka, A3-EDUCAnet Praha
 
Střední Čechy - Divize B: termín a místo???
Účastníci: B6-ZŠ Příbram Březové Hory, Vítěz A, Druhý A

Západní Čechy - divize C: 11. 1. 2022, hala Slavie Plzeň
Účastníci: C4-Základní škola Planá, C6-11.ZŠ Plzeň, C2-22. ZŠ Plzeň, C5-4.ZŠ Plzeň
 
Severní Čechy - divize D: termín a místo???
Účastníci: D9-ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou, Vítěz B, Vítěz 5

Východní Čechy - divize E: termín a místo???
Účastníci: E5-ZŠ SEVER Hradec Králové, E6-ZŠ Ohrazenice, E7-Masarykova ZŠ Polička, E12-ZŠ Moravská Třebová

Severní Morava - divize F: 16. 2. 2022, SH SC Dubina
Účastníci: F14-ZŠ Jana Šoupala Ostrava Poruba, Vítěz B, F20-RG a ZŠ Otto Wichterleho Prostějov, F1-ZŠ Sluneční Šumperk
 
Jižní Čechy - divize G: termín a místo???
Účastníci: Vítěz 1, Druhý 1, G5-ZŠ Zborovská Tábor, G8-ZŠ TGM Písek
 
Jižní Morava - divize H: 18. 1. 2022, SH Rousínov od 9:00
Účastníci: H4-ZŠ Bednářova Brno, H7-ZŠ Novolíšeňská, H6-ZŠ Mládeže Znojmo, H5-Základní škola Slovácká Břeclav