1. 1. 2018

Superpohár 2. Futsal ligy - HISTORIE

Superpohár 2. Futsal ligy začal svou tradici po sezóně 2015/2016, kdy se uskutečnil první vzájemný zápas vítězů obou skupin Západ a Východ na neutrální půdě. Podívejte se na přehled vítězů a výsledky jednotlivých finálových duelů.

Finále Superpoháru 2. Futsal ligy 2023

Utkání bude hostit vítěz 2. Futsal ligy západ.

Superpohár 2. Futsal ligy - přehled vítězů

2022 SKUP Olomouc
2021
 
nehrálo se (Covid-19)
2020
 nehrálo se (Covid-19)
2019
Dynamo PCO České Budějovice
2018
FTZS Liberec
2017
AC Gamaspol Jeseník
2016 AC Gamaspol Jeseník

Finálové zápasy

2021/2022: SKUP Olomouc - TJ Spartak Perštejn 7:7 (1:2, 3:1 - 3:3), penalty 3:1
Branky a nahrávky: 
10. Tilkeridis (Brázdil), 23. Minx (R. Janečka), 26. Lošťák (Tilkeridis), 35. Tilkeridis (Brázdil), 41. Šipka (Brázdil), 46. Lošťák (Šipka), 49. Brázdil (Šipka), rozhodující pk Zapletal - 2. Šlégr, 8. Krok (Novák), 24. Krok (pen.), 38. Kiliján (Kasal), 41. Kiliján (Chmelan), 45. Veljković (Kasal), 47. Krok (Veljković).

2018/2019: Dynamo PCO České Budějovice – Nejzbach Vysoké Mýto 5:1 (2:1)
Branky a nahrávky:
2. Pouzar (Radouch), 6. Radouch (Hric), 29. Jasanský (Radouch), 37. Radouch (Hric), 37. Hačka (Hric) – 16. J. Gerčák (Rosůlek).

2017/2018: FC VSK VŠB-TU Ostrava - FT Zlej Sen Liberec 6:13 (3:3)
Branky a nahrávky:
6. Černohorský (Půda), 16. Půda (Kundrátek), 19. Kotrla (Půda), 23. Půda (Kundrátek), 32. Půda (Pánek), 40. Černohorský (Janita) – 3. Soukup (Vogt), 12. Krasnický (Šisler), 18. Žoček (Beneš), 24. Krasnický (Šisler), 28. Bína (Němec), 28. Benek, 30. Šisler, 34. Šisler (Soukup), 34. Soukup (Krasnický), 35. Němec, 37. Šisler, 38. Soukup (Šisler), 39. Benek (Němec).

2016/2017: SK Olympik Mělník - AC Gamaspol Jeseník 3:5p (2:1,0:1 - 1:3)
Branky a nahrávky:
6. Gabčo, 18. Gabčo (Malák), 42. Malák (Gabčo) – 14. Macura (Furik), 22. Novák (Vavrač), 41. Macura, 41. Macura, 50. Řezníček.

2015/2016: Gardenline Litoměřice – AC Gamaspol Jeseník 5:7 (1:3)
Branky a nahrávky: 19. Dobiáš (Frohna), 22. Hrdý (Blažek), 25. Hrdý (Dobiáš), 36. Hrdý, 36. Hrdý – 3. Marcinov (Macura), 13. Vavrač, 14. Plhák (Marcinov), 27. Plhák (Vavrač), 28. Vavrač, 32. Plhák (Vavrač), 35. Vavrač.