V Brně se hrálo neskutečné utkání. Po bezbrankové první půli uděřil první domácí Helas. David Cupák dvěma brankami poslal svůj tým do vedení. Jenže Teplice se nevzdaly. Joao Salla dvěma trefami srovnal ve 38. minutě na 2:2. Zápas, který směřoval do prodloužení, nakonec rozhodl vteřinu před koncem po málo vídané sólo akci Guti. Svarog se tak po výhře 3:2 ujal vedení v sérii 2:0.

Ve druhém utkání večera zvítězila Chrudim v Liberci 4:1. Na úvodní gól D. Drozda ještě odpověděl domácí Janáček, ale hosté do přestávky odskočili na 3:1. Konečnou podobu skóre obstaral po přestávce chrudimský Éverton. Hosté si odvezli druhý bod v sérii.

Pěkný zápas se hrál i v Edenu. Slávisté vedli gólem Leovského, ale Sparta udeřila těsně před přestávkou. Autor vyrovnávací trefy Carlinhos srovnal i po gólu Homoly na 2:2. V závěru pak byla šťastnější Sparta. Dva góly vstřelil Vokoun. Slávisté Ostrák a Leovski ještě snižovali při power play, ale zápas rozhodl gól Křivánka. Sparta srovnala sérii po výhře 5:4.