ČR Futsal A - Historické statistiky - Nejvíce branek

# Jméno a příjmení Branek Reprezentoval od Reprezentoval do
1. Martin Dlouhý 105 22. 10. 1996 14. 6. 2011
2. Michal Seidler 97 1. 6. 2010 14. 4. 2021
3. Lukáš Rešetár 80 21. 9. 2005 14. 4. 2021
4. Roman Mareš 53 11. 4. 1999 30. 1. 2019
5. Michal Mareš 50 28. 2. 2000 25. 1. 2016
6. Michal Belej 49 12. 1. 2009 26. 9. 2017
7. Tomáš Sluka 48 12. 5. 1998 22. 3. 2009
8. Zdeněk Sláma 39 15. 8. 2002 7. 12. 2016
9. Radim Záruba 36 19. 2. 2013 14. 4. 2021
10. Martin Rozhon 35 20. 4. 1991 22. 6. 1994
11. Daniel Rajnoch 35 12. 2. 1999 17. 2. 2005
12. David Cupák 34 1. 6. 2008 30. 1. 2019
13. Zbyněk Mareš 31 25. 10. 1994 30. 9. 2001
14. Tomáš Neumann 28 18. 9. 1992 13. 2. 1999
15. Michal Holý 26 2. 8. 2011 14. 4. 2021
16. Karel Vrabec 26 12. 2. 1999 11. 5. 2002
17. Michal Kovács 25 1. 6. 2010 3. 12. 2019
18. Vlastimil Bartošek 22 23. 10. 1992 13. 2. 1999
19. Marek Kopecký 22 6. 6. 2003 9. 11. 2012
20. Matěj Slováček 21 28. 9. 2012 9. 3. 2021
21. Vít Blažej 20 15. 8. 2002 28. 1. 2010
22. David Frič 20 17. 5. 2004 2. 2. 2014
23. Jiří Novotný 20 30. 9. 2007 4. 12. 2018
24. Michal Stříž 16 20. 4. 1991 28. 10. 1995
25. Tomáš Vnuk 15 21. 6. 2016 14. 4. 2021
26. Tomáš Koudelka 15 7. 2. 2011 14. 4. 2021
27. Jan Horáček 14 28. 5. 1993 22. 2. 2003
28. Patrik Mičkal 13 13. 9. 1996 28. 11. 2001
29. Marcel Rodek 13 22. 2. 1994 7. 1. 2015
30. David Drozd 13 25. 1. 2016 14. 4. 2021
31. David Filinger 12 6. 6. 2003 5. 10. 2008
32. Pavel Drozd 10 25. 1. 2016 14. 4. 2021
33. Zdeněk Volf 10 6. 10. 1991 28. 10. 1995
34. Jaroslav Kamenický 9 26. 10. 2000 30. 9. 2007
35. Radek Mikan 9 10. 5. 2002 6. 6. 2008
36. Jan Janovský 9 10. 4. 2007 14. 4. 2021
37. David Černý 8 22. 1. 2018 5. 2. 2020
38. Michal Buček 8 8. 2. 1997 28. 11. 2001
39. Petr Zvolánek 7 22. 2. 1994 14. 9. 1996
40. Pavel Formánek 7 26. 10. 2005 20. 9. 2009
41. Vladimír Janoško 6 20. 4. 1991 10. 10. 1993
42. Roman Musial 6 15. 2. 2002 1. 12. 2004
43. Stanislav Polzer 6 13. 9. 1996 23. 2. 2001
44. Marcel Rodek 6 1. 6. 2010 7. 12. 2016
45. Martin Speierl 5 22. 10. 1996 18. 5. 2004
46. Petr Vladyka 5 2. 10. 1996 26. 10. 2007
47. Tomáš Hladík 5 22. 4. 1997 5. 3. 2000
48. Libor Gerčák 5 6. 6. 2003 9. 3. 2021
49. Radovan Kroulík 5 25. 5. 2007 3. 6. 2010
50. Petr Oliva 5 12. 1. 2009 2. 2. 2014
51. Oldřich Malý 5 30. 1. 2001 18. 5. 2004
52. Petr Pleyer 4 17. 5. 2004 22. 10. 2011
53. Ondřej Vahala 4 15. 9. 2014 14. 4. 2021
54. Radek Polášek 4 17. 2. 2005 15. 12. 2010
55. Josef Havel 4 20. 11. 2004 16. 2. 2012
56. Pavel Stejskal 4 19. 5. 2006 26. 5. 2007
57. Pavel Postava 4 28. 5. 1993 23. 5. 1997
58. Karel Kristen 4 10. 5. 2002 8. 11. 2002
59. Pavel Novotný 3 30. 9. 2007 1. 6. 2010
60. Jiří Smetana 3 25. 10. 1994 11. 4. 1995
61. Dimostenis Chadzidis 3 20. 5. 2005 22. 10. 2011
62. Jiří Vokoun 3 23. 9. 2019 9. 4. 2021
63. Antonín Hrdina 3 21. 6. 2016 4. 12. 2018
64. Vítězslav Hrubý 3 18. 10. 2015 26. 9. 2018
65. Patrik Levčík 3 3. 12. 2017 5. 12. 2017
66. Jan Křemen 3 3. 12. 2017 24. 6. 2018
67. David Levčík 2 19. 9. 2001 26. 3. 2006
68. Jiří Hořínek 2 23. 10. 1992 25. 10. 1992
69. Jan Dašek 2 23. 10. 1992 25. 10. 1992
70. Luboš Jelínek 2 18. 9. 1992 25. 10. 1992
71. Jaroslav Smetana 2 28. 5. 1993 28. 10. 1995
72. Jan Kahuda 2 19. 9. 2001 16. 8. 2002
73. Martin Hrdina 2 20. 5. 2005 4. 7. 2009
74. Miroslav Sentivan 2 19. 9. 2001 24. 3. 2002
75. Pavel Runt 2 28. 11. 2001 11. 5. 2002
76. Jiří Hruška 1 20. 4. 1991 28. 3. 1992
77. Roman Lechovič 1 20. 5. 2005 21. 9. 2005
78. Michal Salák 1 15. 9. 2014 7. 12. 2015
79. Martin Kasálek 1 25. 10. 2005 28. 11. 2005
80. Petr Hoffmann 1 6. 6. 2003 11. 4. 2007
81. Petr Šnídl 1 26. 11. 2005 28. 11. 2005
82. Petr Adamec 1 23. 10. 1992 25. 10. 1992
83. Aleš Majkut 1 7. 10. 1993 2. 3. 2000
84. Milan Růžička 1 28. 5. 1993 10. 10. 1993
85. Stanislav Bejda 1 19. 9. 2001 6. 11. 2003
86. Radim Špaček 1 10. 5. 2002 26. 5. 2007
87. Jiří Baran 1 23. 6. 2018 6. 3. 2021
88. Ota Stejskal 1 20. 4. 1991 30. 1. 2001
89. Jan Hrubeš 1 26. 4. 1994 22. 6. 1994
90. Ivo Maruchnič 1 17. 5. 2004 18. 5. 2004
91. Lukáš Křivánek 1 26. 10. 2018 14. 4. 2021
92. Jan Lištván 1 17. 10. 2010 21. 3. 2015
93. Jakub Slunéčko 1 11. 4. 1999 20. 9. 2000
94. Jan Klíma 1 15. 2. 2002 26. 10. 2007
95. Vlastibor Písek 1 26. 4. 1994 26. 4. 1994
96. Miroslav Semerád 1 19. 9. 2001 28. 11. 2001
97. Rostislav Brož 1 8. 2. 1995 20. 2. 2003
98. Tomáš Štverák 1 17. 10. 2010 4. 9. 2011
99. Václav Wimberský 1 25. 10. 1995 9. 2. 1997
100. Jan Kadlec 1 7. 6. 2003 28. 11. 2005
101. Ivan Novotný 1 25. 3. 1992 26. 4. 1994
102. Tomáš Veselovský 1 7. 6. 2003 26. 3. 2006
103. Ondřej Míča 1 21. 6. 2016 9. 2. 2017
104. Michal Holeček 1 24. 9. 2018 26. 9. 2018