ČR Futsal A - Historické statistiky - Nejvíce startů

# Jméno a příjmení Počet startů Reprezentoval od Reprezentoval do
1. Martin Dlouhý 166 22. 10. 1996 14. 6. 2011
2. Libor Gerčák 165 6. 6. 2003 9. 3. 2021
3. Zdeněk Sláma 144 15. 8. 2002 7. 12. 2016
4. Lukáš Rešetár 141 21. 9. 2005 14. 4. 2021
5. Michal Seidler 123 1. 6. 2010 14. 4. 2021
6. David Frič 114 17. 5. 2004 2. 2. 2014
7. Tomáš Sluka 113 12. 5. 1998 22. 3. 2009
8. Michal Belej 109 12. 1. 2009 26. 9. 2017
9. Michal Mareš 104 28. 2. 2000 25. 1. 2016
10. Roman Mareš 103 11. 4. 1999 30. 1. 2019
11. Jiří Novotný 95 30. 9. 2007 4. 12. 2018
12. Jan Janovský 94 10. 4. 2007 14. 4. 2021
13. Michal Kovács 92 1. 6. 2010 3. 12. 2019
14. Michal Holý 90 2. 8. 2011 14. 4. 2021
15. Radim Záruba 88 19. 2. 2013 14. 4. 2021
16. Matěj Slováček 78 28. 9. 2012 9. 3. 2021
17. Petr Krayzel 77 25. 10. 1994 22. 3. 2009
18. Tomáš Koudelka 74 7. 2. 2011 14. 4. 2021
19. Daniel Rajnoch 70 12. 2. 1999 17. 2. 2005
20. David Cupák 69 1. 6. 2008 30. 1. 2019
21. Ondřej Vahala 67 15. 9. 2014 14. 4. 2021
22. Vít Blažej 62 15. 8. 2002 28. 1. 2010
23. David Drozd 56 25. 1. 2016 14. 4. 2021
24. Zbyněk Mareš 55 25. 10. 1994 30. 9. 2001
25. Jan Horáček 54 28. 5. 1993 22. 2. 2003
26. Tomáš Vnuk 51 21. 6. 2016 14. 4. 2021
27. Jakub Žďánský 50 25. 2. 2006 28. 10. 2014
28. Marek Kopecký 48 6. 6. 2003 9. 11. 2012
29. Tomáš Neumann 46 18. 9. 1992 13. 2. 1999
30. Josef Havel 46 20. 11. 2004 16. 2. 2012
31. David Levčík 44 19. 9. 2001 26. 3. 2006
32. Vlastimil Bartošek 43 23. 10. 1992 13. 2. 1999
33. Patrik Mičkal 43 13. 9. 1996 28. 11. 2001
34. Radek Mikan 41 10. 5. 2002 6. 6. 2008
35. Tomáš Meller 40 15. 8. 2002 30. 1. 2010
36. Marcel Rodek 40 22. 2. 1994 7. 1. 2015
37. Pavel Drozd 38 25. 1. 2016 14. 4. 2021
38. Martin Speierl 37 22. 10. 1996 18. 5. 2004
39. Karel Vrabec 35 12. 2. 1999 11. 5. 2002
40. Michal Buček 35 8. 2. 1997 28. 11. 2001
41. Dimostenis Chadzidis 32 20. 5. 2005 22. 10. 2011
42. Oldřich Malý 31 30. 1. 2001 18. 5. 2004
43. Petr Oliva 30 12. 1. 2009 2. 2. 2014
44. Stanislav Bejda 29 19. 9. 2001 6. 11. 2003
45. Martin Rozhon 27 20. 4. 1991 22. 6. 1994
46. Michal Stříž 27 20. 4. 1991 28. 10. 1995
47. Jan Klíma 27 15. 2. 2002 26. 10. 2007
48. Jaroslav Kamenický 26 26. 10. 2000 30. 9. 2007
49. Roman Musial 26 15. 2. 2002 1. 12. 2004
50. Pavel Postava 25 28. 5. 1993 23. 5. 1997
51. Radek Polášek 25 17. 2. 2005 15. 12. 2010
52. David Filinger 25 6. 6. 2003 5. 10. 2008
53. David Černý 24 22. 1. 2018 5. 2. 2020
54. Petr Pleyer 24 17. 5. 2004 22. 10. 2011
55. Radovan Kroulík 22 25. 5. 2007 3. 6. 2010
56. Zdeněk Volf 22 6. 10. 1991 28. 10. 1995
57. Ota Stejskal 21 20. 4. 1991 30. 1. 2001
58. Marcel Rodek 21 1. 6. 2010 7. 12. 2016
59. Stanislav Polzer 21 13. 9. 1996 23. 2. 2001
60. Vladimír Janoško 21 20. 4. 1991 10. 10. 1993
61. Jaroslav Smetana 20 28. 5. 1993 28. 10. 1995
62. Karel Krakovčík 20 23. 10. 1992 23. 5. 1997
63. Pavel Formánek 20 26. 10. 2005 20. 9. 2009
64. Antonín Hrdina 19 21. 6. 2016 4. 12. 2018
65. Petr Hoffmann 18 6. 6. 2003 11. 4. 2007
66. Pavel Stejskal 18 19. 5. 2006 26. 5. 2007
67. Jan Lištván 16 17. 10. 2010 21. 3. 2015
68. Lukáš Křivánek 16 26. 10. 2018 14. 4. 2021
69. Petr Vladyka 16 2. 10. 1996 26. 10. 2007
70. Pavel Šilhan 16 8. 2. 1995 13. 2. 1999
71. Vítězslav Hrubý 15 18. 10. 2015 26. 9. 2018
72. Tomáš Hladík 15 22. 4. 1997 5. 3. 2000
73. Michal Salák 12 15. 9. 2014 7. 12. 2015
74. Jiří Vokoun 12 23. 9. 2019 9. 4. 2021
75. Jan Kahuda 11 19. 9. 2001 16. 8. 2002
76. Petr Hůlka 11 13. 3. 1998 30. 9. 2001
77. Michal Hůla 11 26. 9. 2018 9. 3. 2021
78. Rostislav Brož 11 8. 2. 1995 20. 2. 2003
79. Jiří Baran 10 23. 6. 2018 6. 3. 2021
80. Vladimír Horák 10 23. 4. 1991 27. 4. 1992
81. Aleš Majkut 10 7. 10. 1993 2. 3. 2000
82. Marcel Žiga 9 20. 9. 2005 26. 5. 2007
83. Pavel Novotný 9 30. 9. 2007 1. 6. 2010
84. Radek Hlavatý 9 15. 2. 2002 16. 8. 2002
85. Jiří Hruška 9 20. 4. 1991 28. 3. 1992
86. Miroslav Sentivan 9 19. 9. 2001 24. 3. 2002
87. Pavel Fejerčák 8 12. 5. 1998 25. 9. 1999
88. Ondřej Míča 8 21. 6. 2016 9. 2. 2017
89. Jiří Smetana 8 25. 10. 1994 11. 4. 1995
90. Tomáš Štverák 7 17. 10. 2010 4. 9. 2011
91. Václav Kubíček 7 21. 6. 2016 24. 1. 2018
92. Jan Křemen 7 3. 12. 2017 24. 6. 2018
93. Lukáš Němec 7 24. 1. 2018 14. 4. 2021
94. Václav Wimberský 7 25. 10. 1995 9. 2. 1997
95. Karel Kristen 7 10. 5. 2002 8. 11. 2002
96. Jakub Slunéčko 7 11. 4. 1999 20. 9. 2000
97. Petr Zvolánek 7 22. 2. 1994 14. 9. 1996
98. Miroslav Semerád 7 19. 9. 2001 28. 11. 2001
99. Ivan Novotný 7 25. 3. 1992 26. 4. 1994
100. Petr Mareš 6 8. 2. 1997 2. 3. 2000
101. Pavel Manda 6 30. 5. 2008 6. 6. 2008
102. Radim Špaček 6 10. 5. 2002 26. 5. 2007
103. Jan Kadlec 6 7. 6. 2003 28. 11. 2005
104. Luboš Jelínek 6 18. 9. 1992 25. 10. 1992
105. Jan Homola 5 7. 11. 2020 14. 4. 2021
106. Johan Vavrek 5 6. 12. 2016 25. 6. 2017
107. Ondřej Knobloch 5 28. 6. 2009 4. 7. 2009
108. Aleš Meloun 5 23. 10. 1992 23. 2. 1994
109. Martin Hrdina 5 20. 5. 2005 4. 7. 2009
110. Milan Růžička 4 28. 5. 1993 10. 10. 1993
111. Radek Polák 4 25. 10. 1994 12. 11. 1994
112. Jiří Jugas 4 13. 9. 1996 3. 10. 1996
113. David Jošt 4 6. 3. 2021 14. 4. 2021
114. Jan Hrubeš 4 26. 4. 1994 22. 6. 1994
115. Michal Kudrna 4 19. 9. 2009 27. 10. 2009
116. Martin Abrahám 4 19. 9. 2000 17. 12. 2000
117. Roman Lechovič 4 20. 5. 2005 21. 9. 2005
118. Martin Kasálek 4 25. 10. 2005 28. 11. 2005
119. David Müller 4 30. 5. 2008 6. 6. 2008
120. Jan Dašek 3 23. 10. 1992 25. 10. 1992
121. Tomáš Veselovský 3 7. 6. 2003 26. 3. 2006
122. Petr Sostřonek 3 25. 3. 1992 27. 4. 1994
123. Petr Adamec 3 23. 10. 1992 25. 10. 1992
124. Václav Kubíček 3 15. 12. 2010 3. 9. 2011
125. Michal Štrajt 3 23. 6. 2017 25. 6. 2017
126. Pavel Runt 3 28. 11. 2001 11. 5. 2002
127. Tomáš Bouška 3 28. 6. 2009 4. 7. 2009
128. Jiří Hořínek 3 23. 10. 1992 25. 10. 1992
129. Michal Holeček 3 24. 9. 2018 26. 9. 2018
130. Petr Říha 2 17. 5. 2004 18. 5. 2004
131. Aleš Štorc 2 2. 4. 2008 15. 4. 2008
132. Ivan Šarközy 2 23. 6. 2018 24. 6. 2018
133. Patrik Levčík 2 3. 12. 2017 5. 12. 2017
134. Vlastimil Karola 2 28. 5. 1993 29. 5. 1993
135. Zdeněk Krygiel 2 13. 3. 1998 14. 3. 1998
136. Josef Fujdiar 2 8. 2. 1995 8. 2. 1995
137. Josef Pelan 2 8. 2. 1995 8. 2. 1995
138. Pavel Řehák 2 22. 10. 1996 25. 10. 1996
139. David Šimon 2 7. 1. 2014 8. 1. 2014
140. Petr Šuba 2 15. 8. 2002 16. 8. 2002
141. Jiří Kašpar 2 7. 6. 2003 1. 10. 2006
142. Radek Korený 2 22. 5. 1997 23. 5. 1997
143. Pavel Myška 2 10. 4. 2007 10. 2. 2009
144. Petr Blažek 2 30. 10. 2001 31. 10. 2001
145. Petr Šnídl 2 26. 11. 2005 28. 11. 2005
146. David Kantor 2 24. 9. 2016 25. 9. 2016
147. Radim Krayzel 2 14. 10. 2002 15. 10. 2002
148. Ivo Maruchnič 2 17. 5. 2004 18. 5. 2004
149. Robert Dang 2 23. 9. 2016 24. 9. 2016
150. Pavel Kuchta 2 8. 2. 1995 8. 2. 1995
151. Václav Spal 1 17. 10. 2006 17. 10. 2006
152. Marek Konečný 1 14. 12. 2010 14. 12. 2010
153. Michal Mareš 1 11. 6. 2011 14. 6. 2011
154. Vlastibor Písek 1 26. 4. 1994 26. 4. 1994
155. Jiří Holuša 1 15. 8. 2002 16. 8. 2002
156. Radek Toman 1 29. 9. 1997 29. 9. 1997
157. Adam Ordelt 1 25. 9. 2016 25. 9. 2016
158. Jaroslav Harušťák 1 13. 3. 1998 14. 3. 1998
159. Stanislav Kvasničák 1 20. 4. 1991 20. 4. 1991
160. Jan Havel 1 30. 9. 2007 30. 9. 2007