7. 3. 2020

V neděli dva zápasy VARTA FL: Po obědě na derby pražských "S"

VARTA futsal liga dohraje své 20. kolo v neděli. Atraktivní derby pražských "S" můžete sledovat od 13:30 živě na internetu.

Neděle 13:30 | AC Sparta Praha - SK Slavia Praha

Beni Simitči, trenér Sparty: „Derby je zvláštní zápas, nemusím motivovat kluky, protože sami dobře vědí, o co jde. Všichni se na takové utkání těšíme. I na formu Slavie, která v posledních zápasech ukázala, že jde nahoru. Těšíme se i na bývalého spoluhráče a kamaráda z Benaga Davida Filingera. Věřím, že tohle derby bude pro diváky zajímavá podívaná.“

David Filinger, trenér Slavie: "Poslední tři zápasy jsme zvládli tak, jak jsme chtěli, na derby se můžeme připravovat s klidnou hlavou. Vymyslíme nějakou strategii, se kterou do utkání půjdeme a uvidíme, jak bude fungovat. Věřím, že dorazí naši fanoušci a budou naším šestým hráčem. Určitě půjdeme naplno za tím, abychom si z tohoto utkání odvezli nějaké body."

První letošní zápas: 9:0
Historická bilance: 9-2-5, skóre 66:49
ŽivěTipsportLSTV | HbbTV ČT Sport

Neděle 18:00 | Svarog FC Teplice - FC Tango Hodonín

Jiří Baran, hráč Svarog FC: "Při vší úctě k soupeři z Hodonína, očekáváme tři body. Je jen na nás, jestli utkání zvládneme v hlavě. Po tak těžkém zápase se Spartou muže být motivace malinko nižší. Pokud nastavíme správně hlavu, vyhrajeme bez větších problémů."

Jiří Štěrba, předseda Tanga: "V neděli hrajeme další odložený zápas, opět s aspirantem na nejvyšší příčky. Pro Teplice to bude trénink, my jedeme s juniorskou sestavou. Víc k tomu asi není co říct."

První letošní zápas: 5:3
Historická bilance: 1-0-0, skóre 5:3

Foto: Pavel Jiřík ml.