Utkání začalo fantasticky. Hned po devatenácti vteřinách vystihla rozehrávku ve slovenské obraně Šturmová a tváří v tvář překonala Tišliarovou - 0:1. Češky makaly dál. Při náporu Slovenska vykopla míč z prázdné brány Soušková. V 9. minutě pak přišla odměna za bojovnost: Nádhernou akci českého týmu s přenesením hry zakončila na zadní tyči Skálová - 0:2.

Ve 13. minutě zahrozily Slovenky, když Rybanská nastřelila tyč. O minutu později už soupeřky snížily. Po rozehraném autu vymetla šibenici české brány Kucharčíková - 1:2. V 17. minutě si Češky vzaly zpět tříbrankové vedení. Křížný pas Soquessy zakončila ve skluzu Špičková - 1:3. Těsně před přestávkou se zaskvěla brankářka Bubelová, když nadvakrát zlikvidovala obrovskou příležitost Slovenska.

Futsalová kvalifikace žen: Česko - Slovensko 4:4 (20.10.2022)

Odehnalovým děvčatům vyšel i vstup do druhé části hry. Skálová obrala o balon Majtényiovou a samostatný únik chladnokrevně zakončila - 1:4. Pátý gól mohla přidat Šturmová, ale její teč skvěle vykopla brankářka Tišliarová. Ve 28. minutě Slovensko snížilo na 2:4, když se po nepřehledné situaci u brankové čáry radovala Hanková. Vzápětí Bubelová zlikvidovala střelu Rybanské, která zůstala osamocená na zadní tyči.

Slovenky svůj tlak zúročily během minuty. Bohužel pro domácí hráčky dvěma rychlými góly srovnaly na 4:4. Nejprve zakončila přesně Tyčiaková a poté dotlačila míč do české sítě Valová. Opařené futsalistky přečkaly i tyčku slovenské Hankové. Na druhé straně vystrašila gólmanku Pavková. Ve 36. minutě zase vytáhla další famózní zákrok Bubelová proti Rybanské.

Tři a půl minuty před koncem vsadil kouč Odehnal na power play, jenže Honková v obrovské šanci hlavičkovala těsně nad bránu. Neuvěřitelný zápas tak skončil remízou 4:4.

Sestřih branek

W: Slovensko - Česko 4:4 (1:3)

Branky: 14. Kucharčíková (Valová), 28. Hanková (Kucharčíková), 32. Tyčiaková (Rybanská), 33. Valová (Macková) - 1. Šturmová, 9. Skálová (Soušková), 17. Špičková (Soquessa), 22. Skálová. Rozhodčí: Bohbot (ISR) - Veselic (SVN). Diváci: 200.
Slovensko: Tišliarová (Červíková, Dupkalová) - Majtényiová, Hanková, Rybanská, Tyčiaková - Sluková, Lišková, Gembická, Mudráková, Valová, Macková, Kucharčíková. Trenér Roman Sedlárik.
Česko: Bubelová (Marešová) - Pavková, Skálová, Soušková, Šturmová - Krejčová, Švábová, Špičková, Kabourková, Šimicová, Soquessa, Honková, Plháková. Trenér Michal Odehnal.

W: Maďarsko - Bosna a Hercegovina 3:2 (2:2)

Branky: 14. vlastní Mujanovićová, 17. vlastní Zukićová, 26. Folková (Fábiánová) - 10. Bagarićová (Vujadinová), 19. Glavotaová (Vujadinová). Rozhodčí: Czudzinowiczová (POL) - Peronaová (ITA). ŽK: Krascsenicsová (HUN). Diváci: 50.
Maďarsko: Tormová (Hargasová) - Fábiánová, Folková, Kotaová, Vargová - Fülöpová, Krascsenicsová, Üvegesová, Szalkaiová, Nagyová, Gajzágóvá, Kochová. Trenér Tamás Frank.
Bosna: Todorićová (Šljivová) - Glavotaová, Alibašićová, Bagarićová, Vujadinová - Brkićová, Markovićová, Damjanovićová, Njegušová, Ćesková, Trumićová, Mujanovićová, Zukićová. Trenér Mirko Campara.