7. 1. 2018

V pondělní dohrávce vyzvou Démoni Litoměřice

VARTA futsal liga pokračuje i v pondělí večer. V dohrávce 14. kola se postaví domácí Česká Lípa hostům z Litoměřic. Zápas začne ve 20.30 hodin.

Oba týmy mají náročný program. Česká Lípa zvítězila v pátečním utkání v Třinci a udělala důležitý krok k záchraně soutěže. "Po výjezdu do Třince nás teď čeká zápas, v kterém jsme v úplně jiné roli než v pátek," uvědomoval si českolipský kouč Karek Kruliš, který bude postrádat vykartovaného Havrdu. "Někteří hráči navíc dostali nakopáno, tak vůbec nevím, kdo bude v pondělí fit, ale pevně věřím, že se nám povede dát dohromady a budeme Litoměřicím alespoň trochu zatápět. Můžeme hrát alespoň trochu v klidu, jelikož jsme si vědomi síly soupeře a můžeme jen překvapit."

Litoměřice odehrály v pátek parádní domácí zápas se Spartou a jen díky neproměněným desítkám remizovaly 3:3. "Přes víkend jsme se snažili kvalitně zregenerovat, abychom mohli podat kvalitní výkon, který nás dovede k důležitému vítězství. Zápas bude velmi těžký, ale já věřím, že ho zvládneme," řekl litoměřický asistent Igor Vodecký.