21. 4. 2021

Valná hromada SFČR odložena na poslední červnovou sobotu

9. řádná Valná hromada Svazu futsalu ČR se v sobotu neuskuteční. Rozhodl o tom na svém středečním mimořádném zasedání Výkonný výbor SFČR.

Hlavním důvodem je velké množství omluvenek delegátů Valné hromady. Zejména kvůli opatřením a probíhající pandemii okolo nemoci Covid-19. Valná hromada by tak v sobotu nebyla usnášeníschopná.

„Bohužel, odložení Valné hromady považuji za velmi nešťastné. V sobotu měl být mimo jiné volen i nový předseda výkonného výboru, nebo také schvalovány novelizované Stanovy SFČR a další. Nezbývá nám než celou věc respektovat. Slíbil jsem dnes na mimořádném Výkonném výboru SFČR, že budu dál řídit futsal do příštího termínu Valné hromady,“ prohlásil ve středu předseda futsalu Otakar Mestek.

Výkonný výbor vyhlásil také nový termín. Valná hromada se nově uskuteční v sobotu 26. června 2021 prezenční formou. „Apeluji tímto jménem svým i jménem celého Výkonného výboru SFČR na všechny delegáty, aby k odložení Valné hromady SFČR nyní přistoupili se vší vážností. Prosím všechny, aby si na tento termín udělali čas a na Valnou hromadu dorazili,“ vzkázal na závěr Mestek.

Dokument

21. 4. 2021

Rozhodnutí o odložení 9.řádné VH SFČR svolané dne 25.2.2021