7. 12. 2018

VARTA futsal liga nabídne v pátek čtyři zápasy a jeden z nich živě

Po reprezentační přestávce, kdy náš národní tým dvakrát vyhrál v Nizozemsku, se na scénu vrací VARTA futsal liga. V pátek večer se hrají čtyři zápasy 10. kola.

Vedoucí celek ligy Svarog FC Teplice se představí doma. Před zaplněným hledištěm se utká s nováčkem z Uherského Hradiště. Atraktivní souboj můžete sledovat živě na Tipsport.cz nebo LSTV. Utkání komentuje Ondřej Zlámal.

Pražská Sparta hraje na palubovce Mělníka a Plzeň doma vyzve Českou Lípu. V akci neuvidíme Slavii s Chrudimí. Jejich vzájemný zápas je odložen a ještě nemá termín.

Těžký test čeká FTZS Liberec doma proti Helasu Brno. "V pátek proti Brnu bychom rádi navázali na povedený zápas s Ostravou. Chceme hrát pozorně v defenzívě a vyvarovat se zbytečných chyb. Helas sehrál vyrovnaný zápas se Slavií a porazil Mělník, takže je v herní pohodě. Pozor si musíme dát hlavně na oba Cupáky, kteří mají výbornou formu," podotkl trenér Severočechů Michael Vacek.

Forma brněnských futsalistů jde nahoru. Rádi by znovu bodovali. "Libereckou misi chceme úspěšně bodově zvládnout. Jsme si vědomi, že ke třem bodům nás dovede poctivý výkon, založený na pracovitosti všech hráčů a ochotě zapojit herní prvky, které chceme do naší hry aplikovat. Chceme-li být úspěšní, nesmí nás naše poslední výkony uspokojit," zdůraznil kouč Helasu Tomáš Galia.

Páteční program 10. kola VARTA futsal ligy

19:30 Liberec - Helas Brno
20:00 Plzeň - Česká Lípa
20:30 Mělník - Sparta Praha
20:30 Teplice - Uherské Hradiště