3. 2. 2019

VARTA futsal liga se vrací pondělní dohrávku. Do Brna míří Sparta

Sparťany v pondělí 4. února čeká dohrávka 11. kola VARTA futsal ligy proti Helasu Brno. Utkání vypukne ve 20:00 ve Sportovní hale Vodova.

„Od zápasu, po reprezentační pauze, očekávám naši výhru, kterou bychom se měli přiblížit na druhé místo tabulky. Uvidíme, jak na tom budeme po kombinační stránce, protože jsme se neviděli přes týden a navíc v posledním zápase v Plzni jsem nemohl hrát kvůli dohodě klubů. Zápas by chtělo rozhodnout co nejdříve, abychom nedali Brnu šanci a mohli si v klidu vyzkoušet různé herní a standardní situace,“ řekl před utkáním Tomáš Vnuk.

„Utkání se Spartou musí být pro každého hráče svátkem," líčil trenér Helasu Tomáš Galia, „A motivací se ukázat v co nejlepším světle. Do zápasu nejdeme v úplně dobrém herním a výsledkovém rozpoložení, ale s jistotou vím, že chceme odčinit poslední nevydařená utkání dobrým týmovým výkonem, založeným na ochotě nechat na hřišti své maximum. Snadnější cesta bohužel není a jedině takto se psychicky nastartujeme do důležitých bojů, které nás čekají v závěru soutěže.”