V prvním poločase jsme v srbském Kragujevaci sledovali vyrovnanou podívanou. Inter Movistar byl zejména v úvodu více na míči, veškeré kvalitní příležitosti však pochytal Dmitrij Litviněnko. Na opačné straně měl slibnou šanci David Drozd či Matěj Slováček, do vedení se ale český mistr nedostal. První branka padla do sítě Chrudimi ve dvanácté minutě. Svoji extratřídu ukázal Humberto, který se obtočil kolem bránícího hráče a ranou do šibenice nedal Litviněnkovi šanci zareagovat.

Vedení však Movistaru vydrželo pouhé čtyři minuty. Španělský velkoklub velmi rychle posbíral pět nedovolených zákroků a po šesté již následovala desítka. Tu nadvakrát proměnil Bagatini a Chrudimští tak po právu dosáhli vyrovnání. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase se misky vah začaly mnohem více přiklánět na stranu favorita. Movistar chrudimské futsalisty přehrával, svíral je na jejich polovině, do výraznější brankové příležitosti je ale pozorná defenzíva ERA-PACKu nepouštěla.

Naopak před brankou Jesúse Herrera se blýskalo, zejména rána Matěje Slováčka velmi zaváněla gólovou radostí. Rozhodující moment zápasu přišel v čase 32:49. Chrudim si nedokázala pohlídat pas na Daniela, který přesnou ranou k tyči prostřelil vše před sebou! ERA-PACK v posledních minutách přistoupil ke hře bez brankáře, výraznou brankovou příležitost na druhé vyrovnání si již ale nevypracoval. Chrudim podlehla Interu Movistar 1:2 a v sobotu jí čeká rozhodující mač s ukrajinským Chersonem.

FK ERA-PACK Chrudim - Inter Movistar 1:2 (1:1)

Branky: 16. Bagatini (10 m kop) – 12. Humberto (Ricardinho), 33. Daniel.